dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Lokal posiada 4 pokoje, 2 łazienki, garderobę, klimatyzację, kominek. W cenie 2 zamykane garaże pod budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

496 000 zł27 m² 18 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz! Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

644 540 zł40 m² 15 926,40 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

695 000 zł55 m² 12 613,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wolne od zaraz-Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radosna

Krzyki,Wrocław

625 000 zł52 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż - ul. Radosna, wrocław Przedstawiamy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Radosnej we Wrocławiu, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

617 777 zł57 m² 10 838,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 4. piętrze w zadbanym bloku. Lokal jest jasny, dobrze doświetlony i oferuje przyjemny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

699 000 zł53 m² 13 188,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1991 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

549 000 zł42 m² 13 228,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja - przy ue! - Ul. Drukarska! idealne pod inwestyje jak I na potrzeby własne! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Dwu-stronne | Rozkładowe. Gorąco polecam mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Niskich Łąkach

Krzyki,Wrocław

560 304 zł39 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe 2 pokoje z balkonem - świetny układ, który daje prywatną sypialnię i wygodny salon z aneksem. Układ jest prosty, praktyczny i daje dużo możliwości aranżacyjnych - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

499 000 zł56 m² 8 863,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w pobliżu najważniejszych punktów na mapie miasta Placu Dominikańskiego, rynku oraz Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

2 150 zł22 m² 98,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 21,8 m , położona w nowym budynku z 2024 roku. Mieszkanie świeżo wykończone i umeblowane - pierwszy najem, dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Krzyki,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka położona w samym centrum miasta. Mieszkanie świetnie sprawdzi się zarówno jako pierwsze lokum, jak i inwestycja pod wynajem. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

3 250 zł70 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z dobrym dojazdem do centrum? Ta oferta łączy funkcjonalny, dwupoziomowy układ, wysoką jakość wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 099 000 zł69 m² 15 927,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 69 m2, położone na 5. piętrze w nowoczesnym, 11-piętrowym budynku z windą z 2021 roku - Wrocław Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

645 000 zł47 m² 13 723,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne zadbane 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i piwnicą w idealnej lokalizacji- niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego, świetna komunikacja! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

2 650 zł45 m² 58,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku z windą, przy ul. Pięknej na Tarnogaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

810 000 zł65 m² 12 554,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie gotowe do zamieszkania - 3 pokoje z balkonem, wrocław Gaj, ul. Wandy Rutkiewicz rezerwacja super osiedle, blisko tramwaje, autobusy kameralna klatka - tylko 2 mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

647 000 zł41 m² 15 780,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Krzyki,Wrocław

1 900 zł59 m² 32,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki/ ulica Worcella Ilość pokoi:2 Metraż: 59m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 4 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, piekarnik, płyta kuchenna gazowa, okap, rozkładana sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

659 900 zł42 m² 15 712 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku. Lokalizacja - Borek - okolice ul. Ślężnej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 150 zł33 m² 65,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem | Kawalerka z 18 m tarasem | Krzyki, ul. Wietrzna Do wynajęcia w pełni umeblowana, funkcjonalna kawalerka z dużym, 18-metrowym tarasem, położona na Krzyki przy ul. Wietrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Hallera 99 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 30 m2. Piętro 4. Ogrzewanie gazowe. Lokalizacja: zlokalizowana 460 metrów od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

809 000 zł64 m² 12 641 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego trzypokojowego mieszkania znajdującego się na zielonych Krzykach. Duża przestrzeń oraz dogodne położenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Rymarska

Krzyki,Wrocław

66,53 zł/m²75 m² 4 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny, dwupoziomowy lokal użytkowy z osobnym wejściem, idealny do prowadzenia działalności biurowej, usługowej lub pracowni. Nieruchomość położona jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

825 500 zł70 m² 11 801,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne z bardzo dobrym układem mieszkanie położone w sercu Krzyków - jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wysoka | ul.Cztery Podkowy Ilość pokoi: 2, Metraż: 45 m , Kuchnia: aneks, Piętro: 1, blok z 2017 r., bez windy, Informacje dodatkowe: miejsce postojowe w GARAŻU podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

847 000 zł58 m² 14 603,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Trzy pokoje, centrum Wrocławia, ul. Gajowa taras, balkon, genialna lokalizacja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w prestiżowym kompleksie zaraz obok Dworca, galerii Wroclavia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

637 000 zł53 m² 11 949 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart Rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z tarasem Możliwość wydzielenia osobnej kuchni W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

558 000 zł53 m² 10 474,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z dużym ogrodem i garażem ul. Wilcza, część południowo-wschodniego Wrocławia (krzyki / Przedmieście Oławskie), z bardzo dobrym i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

3 600 zł41 m² 88,02 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie z balkonem i dostępem do tarasu na dachu | nowy apartamentowiec Drukarska 56 Do wynajęcia funkcjonalne, starannie wykończone mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

524 500 zł47 m² 11 183 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 47 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z 1977 roku. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Lubuskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

9 750 zł300 m² 32,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia w bardzo dobrym standardzie powierzchnię magazynowo - produkcyjną, położoną poza granicami miasta okolice Żórawiny) Hala o pow. ok. 400 m kw., biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Weigla

Krzyki,Wrocław

100 000 zł19 m² 5 263,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Krzyki / cena do rozmów Garaż zamykany o powierzchni ok 19 m2, wolnostojący w ciągu innych garaży. Prąd wraz z licznikiem, wykonana instalacja elektryczna ( pkt świetlne oraz gniazdka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

14 900 zł145 m² 102,76 zł/m²

 

Piętro:42/51

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywna przestrzeń biurowa zlokalizowana na 42. piętrze Sky Tower najwyższego i najbardziej rozpoznawalnego budynku we Wrocławiu. To propozycja dla firm oraz profesjonalistów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

605 000 zł49 m² 12 321,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta tylko w Nieruchomości. Na sprzedaż ładne i ustawne, w pełni rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,1 m2 znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wykonczony Apartament w 10 min od centrum Wrocławia, przystanek autobusowy i tramwajowy 1 min od klatki. Jest mozliwość przyjąć z najemcą, czynsz najmu to 2700zł+ opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

585 555 zł49 m² 11 950,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , usytuowane na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z lat 80. Budynek po termomodernizacji, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

63,14 zł/m²78 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wynajmę lokal biurowy w budynku przy rondzie - pl. Powstańców Śląskich Lokal znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynku Thespian wybudowanym w 2011 roku. Lokal klimatyzowany , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekun Oferty tel. Polecane jako inwestycja dla studentów I osób pracujacych idelane do mieszkania I na wynajem 3 pokoje ok. 20 minut pieszo lub 11 min. komunikacją publiczną do wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia