dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

515 000 zł38 m² 13 377 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m2, położone na 4. piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Komandorskiej w samym sercu Wrocławia, tuż obok Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

555 800 zł38 m² 14 821,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu po generalnym remoncie, w top lokalizacji przy Uniwersytecie Ekonomicznym Na sprzedaż oferuję jasne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

547 000 zł36 m² 15 322,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu po generalnym remoncie, z balkonem w top lokalizacji przy Uniwersytecie Ekonomicznym Na sprzedaż oferuję jasne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

1 549 000 zł404 m² 3 834,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:500 m²

WE also speak english, contact us via phone / whatsapp / email for all details Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni całkowitej około 404 m (w tym 260 m powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

644 000 zł48 m² 13 386 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ładne przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego wójciklicencja nr 16128 Dobra propozycja dla siebie jak i jako dobra inwestycja Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

625 000 zł44 m² 14 204,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadbane ładne ustawne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128- serdeczne polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

850 000 zł63 m² 13 545,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie, w którym po prostu chce się zamieszkać - 3 pokoje z balkonem, wrocław Gaj, ul. Wandy Rutkiewicz genialna lokalizacja przyjemny balkon, cicha, spokojna okolica W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

424 000 zł32 m² 13 460,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż komfortowa kawalerka o powierzchni 33,8 m (w tym komórka lokatorska) zlokalizowana na 3. piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2002 roku, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

3 700 zł65 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dwupoziomowy apartament z antresolą, zlokalizowany w prestiżowej części Wrocławia przy pl. Powstańców Śląskich 19. - english.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

495 040 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Hirszfelda

Krzyki,Wrocław

629 999 zł46 m² 13 616 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia Plac Hirszfelda. Mam do zaoferowania przytulne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,27 m, położone w samym sercu Wrocławia, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Krzyki,Wrocław

1 560 000 zł174 m² 8 954,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:426 m²

| oferta dostępna tylko W naszym biurze | | | Prezentujemy Państwu dom wolnostojący, położony w jednej z najbardziej pożądanych do życia dzielnic Wrocławia. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 48 m | balkon | parking blisko centrum i uczelni Balkon Piwnica Parking zamykany szlabanem 3 pokoje 48 m lokalizacja Świetnie skomunikowane miejsce: 300 600 m do pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłodzka

Krzyki,Wrocław

889 000 zł79 m² 11 253,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79m2, zlokalizowane przy ulicy Kłodzkiej. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, posiada 3 balkony. Na powierzchni 79m2 znajdują się: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Altanowa

Krzyki,Wrocław

1 800 zł35 m² 51,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Krzyki ul. Altanowa opis: do wynajęcia przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią położona na pierwszym piętrze w niskim budynku z lat `70. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

650 000 zł55 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie z klimatem na zielonym osiedlu!do sprzedania wyremontowane mieszkanie na zamknietym osiedlu idelane dla pary lub singla Mieszkanie o powierzchni 55 metrów na drugim piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od zaraz. Do wynajęcia komfortowy apartament położony we Wrocławiu na krzykach przy ulicy Przyjaźni (osiedle Belvedere Park). Apartament o pow. 120 mkw składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Krzykach. Cicha i spokojna okolica, dobry dojazd do Obwodnicy i Bielan Wrocławskich. 15 min piechotą do pętli Krzyki i Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piłsudskiego

Krzyki,Wrocław

599 000 zł62 m² 9 661,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 50,66 m2 (pow. całkowita ok. 62 m2) na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy, mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

3 250 zł60 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki-ul. Madalińskiego Ilość pokoi: 3 Metraż: 60 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 2/ 2 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Mieszkanie nowe- pierwszy najem. Możliwość wynajmu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

520 900 zł32 m² 16 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Kawalerka z wydzieloną sypialnią | 31,57 m | balkon + garaż + komórka | Lokum di Trevi | ul. Gazowa | 520 900 zł Na sprzedaż komfortowa, nowoczesna i starannie wykończona kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

2 000 zł42 m² 47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym , wizualizacja jak zdięciach. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na samochód na terenie posesji oraz miejsce w rowerowni. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

602 000 zł43 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

42 M, 2 pokoje , balkon , 2014 Na sprzedaż ładne, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na drugim piętrze 3-piętrowego budynku w ok. ul. Konduktorskiej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane w nowym budynku z 2025 roku. Lokal jest całkowicie nowy - nikt wcześniej nie mieszkał. Mieszkanie.