dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

738 000 zł64 m² 11 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Wrocław ul Aleja wiśniowawitam do sprzedania mieszkanie cztero pokojowe dwa balkony łazienka i toaleta osobno mieszkanie znajduje się na parterze wielkość 64 m w super lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

654 900 zł47 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Krzyki 3 pok/lux/media miejskie/winda Polecamy na sprzedaz mieszkanie o łącznej powierzchni 47 m , położone na wysokim parterze w zadbanym, czteropiętrowym budynku z windą. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

645 000 zł47 m² 13 723,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne zadbane 3 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i piwnicą w idealnej lokalizacji- niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego, świetna komunikacja! Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

640 000 zł77 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 77 m2. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowej kamienicy z 1930 roku. Lokalizacja - Krzyki - okolice ul. Borowskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

539 999 zł36 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Available for foreigners/ Доступне для іноземців Zapraszamy, we speak ua/pl Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 36 m oraz balkonu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Krzyki,Wrocław

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Do wynajęcia przestronny dom z ogrodem w zabudowie szeregowej. Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym osiedlu w dzielnicy Wojszyce. Dom jest jasny, przestronny oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie od właściciela! sprzedajemy prywatnie! nie jesteśmy biurem nieruchomości! 3 pokoje z klimatem | Krzyki Sudecka | gotowe do wejścia Jeśli szukasz mieszkania, które robi wrażenie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

573 000 zł36 m² 15 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

14 900 zł145 m² 102,76 zł/m²

 

Piętro:42/51

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywna przestrzeń biurowa zlokalizowana na 42. piętrze Sky Tower najwyższego i najbardziej rozpoznawalnego budynku we Wrocławiu. To propozycja dla firm oraz profesjonalistów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł27 m² 15 888,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem 2 osobne pokoje osobna kuchnia umeblowane, do wprowadzenia, ciche Z balkonem, przyjemne od zaraz dwa parkingi dla mieszkańców budynku za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

899 999 zł80 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Dwustronne mieszkanie 3-pok, blisko rynku, niskie opłaty! trauguttaprzestronne 3-pokojowe mieszkanie z klimatem kamienicy Wrocław, ul. Traugutta, 80 m Szukasz mieszkania z duszą, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 200 000 zł305 m² 7 213,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferuję dom na wrocławskich Krzykach, w bliskim sąsiedztwie parków: południowego oraz Grabiszyńskiego, w bardzo pożądanej lokalizacji, o niepowtarzalnej architekturze wnętrz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

515 000 zł32 m² 16 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji w niskim bloku w otoczeniu zieleni i wewnętrznych skwerów blisko uniwersytet ekonomiczny-5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzyki,Wrocław

657 799 zł55 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Podwójny apartament inwestycyjny, dwupak w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 55 m , położony w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Krzyki,Wrocław

7 500 zł117 m² 64,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia wyjątkowa część domu o powierzchni 117,2 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych, zielonych lokalizacji miasta - tuż przy Lesie Rakowieckim. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Krzyki,Wrocław

620 000 zł62 m² 10 009,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe do remontu o powierzchni użytkowej 61,94m do mieszkania przynależą dodatkowo dwie piwnice o powierzchni 5,68 oraz 7,03 co daje powierzchnię całkowita 74,65m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

695 000 zł52 m² 13 332 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Rozkładowe! plomba świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Przestrzennej Mieszkanie o pow 52,13 mkw składa się z: - pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

3 900 000 zł180 m² 21 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:482 m²

Willa w centrum Krzyków | W pełni wyposażona | Idealna dla rodziny Rodzinna Willa w centrum Krzyków sprzedaż bezpośrednia przez właściciela. Wyjątkowy dom wybudowany w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

877 000 zł75 m² 11 693,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! | 3 pokoje | 75 m | 2 balkony | garaż | klecina ul. Krzycka Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

709 000 zł53 m² 13 377,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1991 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość 3 pokoi Polecam do sprzedaży unikatowe mieszkanie w dobrze utrzymanym budynku z cegły z 1930 roku przy ulicy Zaolziańskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,11m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

2 499 zł34 m² 73,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,2 m , zlokalizowane w nowym budynku z 2025 roku. Lokal jest całkowicie nowy - nikt wcześniej nie mieszkał. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

519 000 zł45 m² 11 484,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone we Wrocławiu przy ulicy Kruczej. Położenie - 400 metrów od Sky Tower Zaledwie 2 km od rynku. -3 pokoje, w tym 2 rozkładowe. -z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

799 000 zł62 m² 12 887,10 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Opis 3-pokojowe mieszkanie 62 m + loggia 9 m | Powstańców Śląskich | Sky Tower | bez pośredników Na sprzedaż przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

6 990 zł87 m² 80,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4-pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone, super lokalizacja Opiekun oferty: sdp Nieruchomości tel. licencja pfrn nr 28332 Spacer wirtualny: przestronne, 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

2 300 zł22 m² 105,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka o powierzchni 21,8 m , położona w nowym budynku z 2024 roku. Mieszkanie świeżo wykończone i umeblowane - pierwszy najem, dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uczniowska

Krzyki,Wrocław

4 200 zł124 m² 33,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Ogródek piętro domu dwurodzinnego oddziekna kuchnia Z onkem dwie łazienki cicha, spokojna, zielona okolica opis mieszkania: mam przyjemność przedstawić Państwu przestronną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

825 500 zł70 m² 11 801,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przytulne z bardzo dobrym układem mieszkanie położone w sercu Krzyków - jednej z najbardziej cenionych i zielonych dzielnic Wrocławia. Mieszkanie znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

499 990 zł37 m² 13 513,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealna propozycja dla singla, studenta jak I dla inwestorów lub pary Kontakt tel.blisko UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO POLECAM OSOBNA WIDNA KUCHNIA WEJŚCIE Z SALONU w BARDZO DOBREJ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

649 030 zł40 m² 16 037,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie 2 pokojowego z balkonem o powierzchni 40,47m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą z poziomu garaży. Główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

652 938 zł46 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji biura i podatku pcc Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej lokalizacji, jednej z najlepszych obecnie we Wrocławiu w unikalnym harmonogramie płatności 20%/80% Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

565 000 zł54 m² 10 443,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1 m2. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1968 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 099 000 zł96 m² 11 447,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Wyjątkowe, wysokie Mieszkanie 3-Pokojowe 96 m - Wrocław Centrum (ul. Boczna) | 3,10 m Wysokości | Blisko pkp/pks Cena: 1 099 000 zł Powierzchnia: 96 m Liczba pokoi: 3 Parter Czynsz: 340 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

599 000 zł55 m² 10 890,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą ul. Drukarska / Kamienna Na sprzedaż oferowane jest komfortowe mieszkanie o metrażu 55,20 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

735 000 zł80 m² 9 194 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny dwupoziomowy o łącznej powierzchni 79,94 m - księga wieczysta ( po zmierzeniu 83 m ) , zlokalizowany w zadbanym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

389 000 zł34 m² 11 441,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świetna lokalizacja - ul. Powstańców Śląskich przy Sky Tower. Mieszkanie w bloku z lat 68-tych położone na piętrze w 10 piętrowym budynku składające się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

596 909 zł44 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię pozytywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem | os. di Trevi | gotowe do zamieszkania Z przyjemnością prezentuję komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pirenejska

Krzyki,Wrocław

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cena 2400zł Lokalizacja: krzyki/gaj/ Pirenejska Ilość pokoi: 2 Metraż: 44m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 3 Informacje dodatkowe: płyta kuchenna elektryczna, piekarnik, zmywarka, pralka, wanna, pojemne.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij