dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Krzyki

888 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

888 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni ok 27 m2. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze10 piętrowego budynku z 1980 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy Nyskiej 91 (krzyki) we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 25 m2 Piętro 8 Miejskie ogrzewanie Lokalizacja: w okolicy są sklepy, restauracje, szkoły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

790 000 zł52 m² 15 085 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam przestronne dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Komuny Paryskiej. Nieruchomość znajduje się na parterze pięciokondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa pokoje + osobna kuchnia | ul. Prądzyńskiego | winda | balkondzień dobry, mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42m przy ul. Prądzyńskiego (przedmieście Oławskie). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie Wrocław, ul. Smardzowska, - 49 m - 699 000 zł .Na sprzedaż w pełni urządzone, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Krzyki,Wrocław

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni ok 75 m2 , po remoncie, okna drewniane - antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe, alarm. Położenie lokalu w domu jednorodzinnym wśród zieleni. Niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

760 000 zł44 m² 17 471,30 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe mieszkanie W prestiżowej inwestycji we wrocławiu Taras | Garaż podziemny | Prestiżowa Inwestycja | Wysoki standard ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę kawalerkę - Jagodno, wrocławna wynajem mieszkanie 2 pokojowe Serdecznie polecam na wynajem wyjątkowe mieszkanie w atrakcyjnej okolic. Lokalizacja: wrocław, jagodno, ul. Konduktorska Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

710 000 zł54 m² 13 104,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyremontowane pod klucz 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 54 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze budynku z 2019 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - Klecina -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachstańska

Krzyki,Wrocław

575 090 zł41 m² 14 116,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie z południową wschodnią i północno zachodnią wystawą. Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się w budynku z 2021. Ulica przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

2 900 zł63 m² 46,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie z ogrodem w willi przy ul. Ślężnej idealne dla pary, studentów lub osób pracujących! Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 62,1 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pabianicka

Krzyki,Wrocław

1 027 158 zł65 m² 15 920 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,52 m2 w inwestycji przy. ul Pabianickiej 25 Mieszkanie gotowe do odbioru Piętro 5/10 lok. 05.C.43 Zakup bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pabianicka

Krzyki,Wrocław

806 892 zł53 m² 15 170 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do zaoferowania mam nowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,19 m2 w inwestycji przy. ul Pabianickiej 25 Mieszkanie gotowe do odbioru Piętro 3/10 lok. 03.C.25 Zakup bez prowizji i podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

680 000 zł55 m² 12 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m , położone na wysokim parterze w budynku z lat 70. przy ul. Drukarskiej na wrocławskim Grabiszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

695 000 zł55 m² 12 613,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas-Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wawrzyniaka

Krzyki,Wrocław

1 836 000 zł135 m² 13 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:389 m²

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość zabudowana, położona we Wrocławiu przy ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 41, oznaczona według ewidencji gruntów jako działka nr 154 o powierzchni 389 m2, am-5,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

3 400 zł64 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Do wynajęcia ciche mieszkanie 3-pokojowe w nowszym budynku z 2012 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim przy cichej uliczce na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dawida

Krzyki,Wrocław

845 000 zł57 m² 14 824,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalny układ pomieszczeń przyjemny standard wykończenia drewniane podłogi I meble wykonane na wymiar gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe, starannie wykończone mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Energetyczna

Krzyki,Wrocław

1 650 000 zł173 m² 9 530,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 173,12 m , zlokalizowany w atrakcyjnej okolicy ronda Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

444 000 zł42 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home Expert super oferta! Mieszkanie 2- pokojowe na sprzedaż. Z potencjałem, do własnej aranżacji. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko komunikacji miejskiej. Obok znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

850 000 zł60 m² 14 082,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

60 M, 3 pokoje, duży balkon , klimatyzacja, winda , 2015, miejsce postojowe W garażu podziemnym W cenie ,blisko park, świetna komunikacja Do sprzedaży bardzo ładne, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

643 000 zł48 m² 13 395,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie, po remoncie z 2024r., blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego WójcikLicencja nr 16128 Dobra propozycja dla siebie jak i jako dobra inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

1 120 000 zł98 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż kolorowe mieszkanie w atrakcyjnej części ołtaszyna, mieszkanie 2 poziomowe góra 2 sypialnie gabinet łazienka obszerny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

717 593 zł40 m² 17 984,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cena promocyjna obowiązuje do końca 2025! Cena mieszkania przed promocją 771 605,- zł brutto. Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Dwupokojowe, ustawne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

1 560 000 zł83 m² 18 795,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 83 m2 z balkonem, usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Krzyki,Wrocław

624 000 zł35 m² 17 967,20 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

W samym centrum miasta, gdzie życie pędzi jak na espresso, kryje się mieszkanie, które potrafi zwolnić rytm. 36,84 m czystego komfortu idealnie zaprojektowane tak, by każdy centymetr pracował na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z duszą na Gajowej Twoje miejsce na nowy początek. Są takie mieszkania, do których wchodzi się z poczuciem spokoju i myślą: tu mogłabym zamieszkać. To właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł35 m² 70,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak english. Na wynajem jasne, małe ok 35m2 mieszkanie 2 pokojowe, przeznaczone np dla rodziny z dzieckiem. W pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. Nowy budynek z 2024 r z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

602 480 zł40 m² 14 876 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w promocyjnej cenie z 640 936 zł na 602 480zł. Oferta bez prowizji od kupującego/ bezpośrednio od dewelopera Dostępne ponad 100 mieszkań w różnych metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

729 179 zł53 m² 13 844,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaolziańska

Krzyki,Wrocław

805 000 zł72 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Możliwość 3 pokoi Polecam do sprzedaży unikatowe mieszkanie w dobrze utrzymanym budynku z cegły z 1930 roku przy ulicy Zaolziańskiej. Mieszkanie o powierzchni 71,11m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Krzyki,Wrocław

530 000 zł41 m² 12 895,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Ustawne 2 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe: dwa niezależne pokoje z balkonem i samodzielna kuchnia z oknem Licencja16128 Serdecznie polecam Idealna oferta dla singla, studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38 m , w nowym budynku z windą na osiedlu Orawska Vita. Mieszkanie zostało urządzone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

960 000 zł90 m² 10 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na terenie osiedla powstanie kilkadziesiąt starannie zaplanowanych budynków wolnostojących oraz szeregowych. A dwukondygnacyjne budynki zapewnią najwyższą prywatność mieszkańcom oraz lokatorom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

95,35 zł/m²147 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 146,83 m, położony na parterze budynku przy ul. Jeździeckiej, na nowoczesnym osiedlu Tęczowy Raj. Lokal znajduje się przy ruchliwej ulicy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Krzyki ul. Zaporoska Ilość pokoi: 2 Metraż: 48 m Piętro 10/10 opis nieruchomości: bardzo jasne i ciepłe mieszkanie w bloku. Mieszkanie położone na ostatnim-10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

460 000 zł39 m² 11 825,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rezerwacja Opiekun oferty: licencja pfrn nr 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: wokół nieruchomości znajduje się wiele usług: sklepy spożywcze, restauracje, salony kosmetyczne, stacje benzynowe. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

8 000 zł180 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Skrajny nowoczesny o wysokim standardzie wykończenia szereg o powierzchni 180 m2 z 2012 roku znajdujący się na osiedlu Wojszyce - okolice ul. Parafialnej. Na parterze przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

699 000 zł48 m² 14 532,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Bardzo ładne po kapitalnym remoncie remoncie wszystko nowe do zamieszkania od zaraz bez nakładów w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie; 3 samodzielne pokoje osobna kuchnia wójcikserdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

4 000 zł101 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament z tarasem, dwoma łazienkami i garażem - wyjątkowe miejsce na Ołtaszynie Mieszkanie położone w części południowego Wrocławia - przy ulicy Parafialnej 61 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

530 936 zł35 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Dwupokojowe, jasne i ustawne mieszkanie z balkonem od strony zachodniej na piątym piętrze z windą. Idealny wybór na pierwsze mieszkanie.