dowolna

Biura Wrocław - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

770 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łubinowa

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł86 m² 11 403,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż przestronny, atrakcyjnie zlokalizowany lokal użytkowy na parterze budynku przy ul. Łubinowej we Wrocławiu. Lokal o powierzchni 85,5 m2 idealnie nadaje się pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 350 680 zł247 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy W centrum wrocławia Biuro | Biurowiec | Wysokie pomieszczenia | Centrum | Blisko komunikacji miejskiej ***** rozkład pomieszczeń: lokal o powierzchni 247,44 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

96,55 zł/m²29 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia. Wrocław Krzyki Przedmieście Oławskie Ul. Komuny Paryskiej 14 Witryna, wejście z ulicy 29 m2 Do wynajęcia lokal użytkowy. Przeznaczenie: handel, biuro, usługi np. fryzjerstwo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

1 414 500 zł145 m² 9 735,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy 145,29 m Wrocław Nadodrze, ul. Kazimierza Jagiellończyka Na sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 145,29 m , położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem

Stare Miasto,Wrocław

80,07 zł/m²251 m² 20 098 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal biurowo-usługowy W centrum wrocławia Świetna komunikacja | Jasna przestrzeń | Miejsca postojowe | Prestiżowe otoczenie Jasna przestrzeń, duże przeszklenia oraz dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Ołbin,Wrocław

89,40 zł/m²15 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia biuro - Jedności Narodowej 97, wrocław Do wynajęcia świeżo odmalowane pomieszczenie biurowe o powierzchni 15,6 m , zlokalizowane na 3. piętrze budynku przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

93,75 zł/m²80 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia elegancki lokal biurowy 90 m przy ul. Św. Antoniego - topowa lokalizacja w sercu Wrocławia! Poszukujesz biura, które zrobi wrażenie na Twoich klientach i podkreśli prestiż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Stare Miasto,Wrocław

80,06 zł/m²248 m² 19 855 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal biurowo-usługowy W centrum wrocławia Świetna komunikacja | Jasna przestrzeń | Miejsca postojowe | Prestiżowe otoczenie Układ pomieszczeń zapewnia wygodę pracy w różnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 639 230 zł109 m² 15 038,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kluczowe atuty Powierzchnia łączna - 109 m2, w tym:. ?Sala usługowa (parter): 78,97 m2. ?Antresola (otwarta powierzchnia usługowa): 26,32 m2. ?Toaleta: 1,41 m2. ?Przedsionek/wejście: 2,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²44 m² 2 431 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Polecam do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku usługowo-biurowego z dwoma windami, recepcją i ochroną fizyczną. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Klecińska

Wrocław,dolnośląskie

71,43 zł/m²4 m² 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Małe, jasne biuro 3,5 m idealne dla freelancera lub mikrofirmy | Wrocław, ul. Klecińska 5 Szukasz kameralnego miejsca do pracy w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu? Oferujemy funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²49 m² 2 695 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Polecam do wynajęcia lokal biurowy na Wrocławskim Rynku. Znajduje się na trzecim piętrze prestiżowego budynku usługowo-biurowego z windą, ochroną fizyczną, recepcją oraz możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Borek,Wrocław

93,15 zł/m²365 m² 34 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia dwa piętra w budynku biurowo-usługowym o łącznej powierzchni 365 m, który zlokalizowany jest w prestiżowej dzielnicy Borek. Obiekt z windą, dużymi przeszkleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²159 m² 7 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Agent prowadzący Dominika Tądel Tel: ***wolne od zaraz*** Piękna prestiżowa wolnostojąca kamienica, bardzo reprezentacyjny obiekt ze szczególnym uwzględnieniem holu wejściowego. Posiada sale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Stabłowice,Wrocław

38,46 zł/m²260 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:garaże w bryle budynku

Pl/ukr/eng Tel.: Do wynajęcia duży, 260 metrowy, 3-piętrowy dom z ogrodem na Stabłowicach, po remoncie, w bardzo dobrym stanie technicznym. Dom idealnie sprawi się na siedzibę firmy /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

53,85 zł/m²65 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 65 m2 - ul. Grabiszyńska 9, wrocław Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 65 m2, położony na I piętrze biurowca przy ul. Grabiszyńskiej 9 we Wrocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Borek,Wrocław

95,59 zł/m²212 m² 20 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 212,36 m, zlokalizowany w kameralnym budynku z 2025 roku w prestiżowej dzielnicy Borek. Obiekt z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Borek,Wrocław

101,49 zł/m²153 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny, nowoczesny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 152,72 m, zlokalizowany na parterze kameralnego budynku z 2025 roku w prestiżowej dzielnicy Borek. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Łubinowa

Klecina,Wrocław

69,59 zł/m²86 m² 5 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na wynajem przestronny, atrakcyjnie zlokalizowany lokal użytkowy na parterze budynku przy ul. Łubinowej we Wrocławiu. Lokal o powierzchni 85,5 m2 idealnie nadaje się pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Saperów

Borek,Wrocław

419 000 zł62 m² 6 792,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: ulica Saperów- tuż przy Centrum Handlowym Borek Metraż: 61,69 m2, zabudowa: kamienica, lokal znajduje się na niskim parterze, miejsce postojowe na drodze przy budynku, położone poza strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

39,66 zł/m²58 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Powierzchnie biurowe, biura o różnych wielkościach: 20 m2 , 30 m2, 40 m2 , 50 m2, całość to ok 600 m2 po kapitalnym remoncie. Pomieszczenia socjalne, sala konferencyjna, recepcja. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

50,60 zł/m²83 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy 83 m2 - ul. Grabiszyńska 9, wrocław Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 83 m2, położony na parterze biurowca przy ul. Grabiszyńskiej 9 we Wrocławiu. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Rzeźnicza

Stare Miasto,Wrocław

53 zł/m²299 m² 15 847 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz biura o wysokim standardzie? Jeżeli tak oferta lokalu jest idealna dla Ciebie! Pragnę zaprezentować lokal przy ul. Rzeźniczej we Wrocławiu. Lokal składa się z open space, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

2 556 596 zł215 m² 11 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy 204,76 m | grabiszyńska | wrocław - centrum Parter z witrynami od ul. Grabiszyńskiej / Dwa wejścia - główne i boczne / Wysokość do 3,11 m / Stan deweloperski -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

68,33 zł/m²300 m² 20 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna powierzchnia pod restaurację w prestiżowej lokalizacji opis: polecamy do wynajęcia atrakcyjny, 3-pozimowy lokal o łącznej powierzchni: 300 m 2. Nieruchomość posiada wstępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 472 500 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 155m2 w cenie 9.500zł netto/m2, posiada 2 wejścia (od strony klatki schodowej oraz drugie od strony parkingu/dziedzińca) Wysokość lokalu: około 2,6m Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

55 zł/m²26 m² 1 418 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro do wynajęcia 25,78 m + części wspólne - Wrocław, ul. Ślężna 148 Do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 25,78 m z oknem, położone w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Legionów

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

102,74 zł/m²15 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia W świetnej lokalizacji - pl. Legionów Oferuję na wynajem lokal usługowy w stanie do remontu , który można w pełni dostosować do własnych potrzeb. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

100 zł/m²85 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z dużymi witrynami o powierzchni użytkowej 86 m2, dwa pomieszczenia plus zaplecze socjalne przy ul. Braniborskiej. Idealnie nadaje się pod gastronomię, usługi lub biuro. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

51,36 zł/m²62 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty licencja pfrn nr 31347 tel. *** wolne od zaraz *** Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 62.3 m2 znajdujący się w nowoczesnym budynku mieszczącym się przy ul. Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

760 000 zł67 m² 11 343 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal użytkowy,urządzony z indywidualnymi boksami - ul. Krakowska 39b, wrocław Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o przemyślanym układzie, zlokalizowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Berga

Fabryczna,Wrocław

103,45 zł/m²66 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowy, atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 65 m . Lokalizacja: wrocław, ul. Maxa Berga, nowe Żerniki lokal położony w nowoczesnym, nowo oddanym budynku bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

55 zł/m²24 m² 1 346 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro do wynajęcia 24,47 m + części wspólne - Wrocław, ul. Ślężna 148 Do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 24,47 m z oknem, położone w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 781 000 zł137 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Powierzchnia 137m2 , wykończony pod klucz w cenie 13.000zł netto/m2. (brakuje jedynie oświetlenia na Sali głównej) Z Sali głównej można spokojnie wydzielić 4 gabinety, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 651 947 zł138 m² 11 970,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Białowieska

Stare Miasto,Wrocław

79,20 zł/m²125 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel: do wynajęcia lokal usługowy, biurowy, gastronomiczny o powierzchni 125.84 m, zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Białowieskiej w rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 160 m2 w ciągu handlowym lokali przy ulicy Kościuszki. Składa się z 2 pomieszczeń jedno ok 100 m2 i kolejne ok 50 m2 plus zaplecze socjalne. Duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

136,36 zł/m²22 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Twój biznes w świetnej lokalizacji! Wrocław - Partynicka Szukasz kompaktowego lokalu w doskonałym punkcie miasta? Mamy dla Ciebie nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 22 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 006 314 zł75 m² 13 417,50 zł/m²

 

 

 

Śródmieście,Wrocław

52,03 zł/m²1 057 m² 55 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Obiekt magazynowo-usługowo-biurowy z placem manewrowym w ścisłym centrum Wrocławia (świetna lokalizacja, plac manewrowy, monitoring) Prezentuję lokal magazynowo - usługowo - biurowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Kleczków,Wrocław

95,70 zł/m²62 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 61 m stan deweloperski - Nowe Promenady - Tru Development. Adres, który buduje wizerunek firmy. Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 61 m , położony.