dowolna

Biura Wrocław - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

770 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

770 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

16 €/m²393 m² 6 290 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Polecam do wynajęcia powierzchnie biurową w samym sercu Wrocławia! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Lokal zajmuje całe piętro - ma powierzchnię użytkową 357,25 m2, była to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

9 250 000 zł1 444 m² 6 403,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż kompleks biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 1 444,5 m, w tym 614,7 m powierzchni biurowej oraz 829,8 m hali magazynowej (obecnie podzielonej na dwie mniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

57,93 zł/m²74 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia biuro o powierzchni 75 m2 w biurowcu mieszczącym się przy ul. Legnickiej. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości Biuro mieści się w nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Krzyki,Wrocław

81 zł/m²105 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaże w bryle budynku

Do wynajęcia ekskluzywny, 3-pokojowy apartament biurowy usytuowany na XXVIII piętrze Sky Tower. Strona południowo-zachodnia z przepięknym widokiem na panoramę Wrocławia. Apartament biurowy składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Brochów,Wrocław

35,52 zł/m²183 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Oferujemy na wynajem dwie kondygnacje w domu wolnostojącym, zlokalizowanym na Brochowie we Wrocławiu. Całkowita powierzchnia wynajmu: 183 m , w tym: > > piętro - 105,5 m , podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wojnów,Wrocław

100 zł/m²310 m² 31 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy W kopleksie handlowo gastronomicznym przy głownej drodze Z miejscami parkingowymi! Lokal idealny pod między innymi: - usługi medyczne, - biura - zakłady kosmetyczne, fryzjer, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

41,94 zł/m²310 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od 1 września 2025 r. nowoczesna hala magazynowo-przemysłowa z częścią biurowo-socjalną, o łącznej powierzchni 310 m , w tym 80 m biur i zaplecza. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, Legionów

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

103,45 zł/m²14 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia W świetnej lokalizacji - pl. Legionów Oferuję na wynajem lokal usługowy w stanie do remontu , który można w pełni dostosować do własnych potrzeb. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

610 000 zł51 m² 11 984 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do sprzedaży 2 lokale usługowe w nowym bloku, z dużą witryną! Bezpośrednio! Możliwość rabatu i negocjacji ceny / Złóż swoją ofertę już dziś! Lokalizacja: wojnów - ul. Bagienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Przedmieście Oławskie,Wrocław

56,57 zł/m²51 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

2900 + vat bez dodatkowych opłat kaucja 4000 zł wynajmę lokal parter, możliwe wejście Z ulicy Szukasz doskonałej lokalizacji dla swojej firmy lub inwestycji? Ten lokal o powierzchni 51,26.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł22 m² 13 288,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy z potencjałem - idealny na gabinet, biuro lub sklep. Centrum miasta, tuż przy parku! Na sprzedaż lokal usługowy, znajdujący się w świetnej lokalizacji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

111,24 zł/m²17 m² 1 891 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy 17 m w nowoczesnym budynku biurowym! Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17 m , usytuowany na 1. piętrze nowego budynku biurowego z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jerzmanowska

Jerzmanowo,Wrocław

22,12 zł/m²113 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław, dzielnica Fabryczna, osiedle Jerzmanowo, ul. Jerzmanowska Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy zajmujący całe piętro wolnostojącego budynku, idealny dla firm szukających komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

2 729 760 zł171 m² 16 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż nowoczesny lokal biurowo-usługowy. Atrakcyjna lokalizacja. Na sprzedaż oferujemy nowoczesny i przestronny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 170,61 m , położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Wrocław

72 zł/m²210 m² 15 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Włodzimierz Niemirowski Specjalista ds. nieruchomości Tel: polecam duże, funkcjonalne biuro w centrum miasta o powierzchni 209 m2 na ul. Świętokrzyskiej. Otoczenie: dobrze zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

88,89 zł/m²72 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia od zaraz elegancki lokal na parterze z witryną po salonie fryzjerskim. Lokal może być użytkowany jako salon fryzjerski (tak jest obecnie urządzony: zamontowane myjki, lustra, półki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Krzyki,Wrocław

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni ok 75 m2 , po remoncie, okna drewniane - antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe, alarm. Położenie lokalu w domu jednorodzinnym wśród zieleni. Niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

65 zł/m²26 m² 1 676 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro do wynajęcia 25,78 m Wrocław, ul. Ślężna 148 Do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 25,78 m z oknem, w budynku biurowym przy ul. Ślężnej 148 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Różanka,Wrocław

1 572 500 zł185 m² 8 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Północna część Wrocławia, osiedle Różanka, dzielnica Psie Pole. Do sprzedaży lokal handlowo-usługowo-biurowy z witrynami położony na parterze budynku wielorodzinnego. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 781 000 zł137 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Powierzchnia 137m2 , wykończony pod klucz w cenie 13.000zł netto/m2. (brakuje jedynie oświetlenia na Sali głównej) Z Sali głównej można spokojnie wydzielić 4 gabinety, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

859 000 zł89 m² 9 651,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 89 m, położony na parterze budynku przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Lokal usytuowany w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

6,67 zł/m²15 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

The Shire Beyond Coworking - sale konferencyjne Poznaj nowoczesne sale konferencyjne w The Shire Beyond Coworking Infinity - idealne miejsce na spotkania biznesowe w sercu Wrocławia. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Stare Miasto,Wrocław

89,81 zł/m²29 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem od 01.11.2025 (możliwy wcześniejszy termin po ustaleniu) nowoczesne biuro o pow. 28,95m2 Powierzchnia typu Open Space Lokalizacja: stare Miasto Przy deptaku prowadzącym bezpośrednio do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

66,67 zł/m²90 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesny lokal biurowy 90 m Centrum Wrocławia, ul. Mikołaja Do wynajęcia przestronny, klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 90 m , zlokalizowany na VI piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

65 zł/m²24 m² 1 591 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Biuro do wynajęcia 24,47 m Wrocław, ul. Ślężna 148 Do wynajęcia funkcjonalne pomieszczenie biurowe o powierzchni 24,47 m z oknem, w budynku biurowym przy ul. Ślężnej 148 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Śródmieście,Wrocław

1 090 000 zł56 m² 19 464,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal w Rezydencji Tumskiej, w Centrum Wrocławia. Prestiżowe miejsce, budynek z patio, z miejscami postojowymi. Lokal o pow. 56 m2 przystosowany pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Krzyki,Wrocław

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

 

 

Stare Miasto,Wrocław

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy lokal 42 m w sercu Wrocławia - 250 m od Dworca Głównego! Nowoczesny, w pełni wykończony i umeblowany - idealny pod usługi beauty, medycynę estetyczną, tatuaż, barber shop,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

2 250 000 zł192 m² 11 718,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu i sprzedaży nieruchomości usytuowanej przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic - Ołtaszyńskiej / Zwycięskiej, gwarantując doskonały widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 651 947 zł138 m² 11 970,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 100 000 zł282 m² 10 992,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowy Lokal w Centrum Wrocławia Piłsudskiego 6a Duża działka o powierzchni 525 m2 Wyjątkowa okazja na sprzedaż wolnostojący lokal użytkowy w ścisłym centrum Wrocławia (ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

88,24 zł/m²17 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław, dzielnica Psi Pole, osiedle Sołtysowice, ul. Sołtysowicka 62 Oferujemy na wynajem przestronny lokal biurowy, idealny dla firm poszukających komfortowych warunków pracy w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

88,89 zł/m²72 m² 6 400 zł

 

 

 

Krzyki,Wrocław

60 zł/m²75 m² 4 500 zł

 

 

 

Muchobór Wielki,Wrocław

49 zł/m²36 m² 1 764 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Skontaktuj się z nami i umów na prezentację zaprojektuj biuro szyte na miarę Twoich potrzeb. Szukasz idealnej przestrzeni dla swojego biznesu? Oto coś, co spełni oczekiwania nawet najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Muchobór Wielki,Wrocław

42,25 zł/m²213 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Nowoczesna powierzchnia biurowa do wynajęcia Muchobór Wielki Szukasz idealnej przestrzeni dla swojego biznesu? Oto coś, co spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających! W sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 472 500 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 155m2 w cenie 9.500zł netto/m2, posiada 2 wejścia (od strony klatki schodowej oraz drugie od strony parkingu/dziedzińca) Wysokość lokalu: około 2,6m Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Stare Miasto,Wrocław

90,83 zł/m²71 m² 6 449 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem od 01.09.2025 nowoczesne biuro o pow. 71,02m2 Przy deptaku prowadzącym bezpośrednio do Rynku Lokalizacja: stare Miasto Aranżacja biura- styl klasyczny (czerń, biel) W budynku do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 006 314 zł75 m² 13 417,50 zł/m²

 

 

 

Muchobór Wielki,Wrocław

82,02 zł/m²11 m² 935 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna przestrzeń biurowa dla rozwijającej się firmy Muchobór Wielki prestiż, komfort i funkcjonalność w jednym miejscu Szukasz biura, które będzie wizytówką Twojego biznesu? Zależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Stare Miasto,Wrocław

750 000 zł27 m² 28 089,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal usługowy przy wrocławskim Rynku. Prezentowany lokal położony jest na parterze kamienicy w odległości 5 minut spacerem od płyty wrocławskiego Rynku. Witryny lokalu są.