dowolna

Lokale gastronomiczne Wrocław - Wszystkie oferty

145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

145 ogłoszeń

55 zł/m²262,50 m² 14 438 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na wynajem przestronna klinika o powierzchni 262,50 m2 + powierzchnia wspólna 39,40 m2 (łącznie 302 m2). Istnieje możliwość powiększenia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy 65 metrowy lokal handlowo-usługowy na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu Lokalizacja: przy ul. Traugutta Rozkład: lokal składa się z sali sprzedaży, wc, zaplecza kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

130 zł/m²74 m² 9 620 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty weronika woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Do wynajęcia oferuje się nowoczesny lokal użytkowy o powierzchni 74 m, usytuowany na parterze nowej inwestycji mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²15 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Możliwość najęcia modułowych powierzchni handlowych w Pasażu Zielińskiego. Lokalizacja: pasaż Zielińskiego to centralnie położona przestrzeń handlowa w sercu Wrocławia, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 855 000 zł138 m² 13 442 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż Wrocław | 138 m Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch lokali usługowych o łącznej powierzchni 138 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

96,77 zł/m²155 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Szukasz prosperującego biznesu w branży gastronomicznej? Przejmij funkcjonującą restaurację z historią i stałą klientelą! Tylko u nas oferta na wyłączność! Ogródek około 40.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 922 zł70,37 m² 10 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Bezpośrednio, brak podatku pcc 2%, 0% prowizji! Zyskujesz już na początku. Faktura vat 23% (podane ceny są cenami netto) Lokal użytkowy: usługi, gastronomia, gabinety medyczne, kosmetyczne, biura.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł116 m² 21 120,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 116 m przy ul. Cybulskiego, nieopodal centrum miasta. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ulicy Wojciecha Cybulskiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

668 001 zł62,43 m² 10 700 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

118,28 zł/m²93 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia Wrocław, centrum | ul. Księcia Witolda, 93 m Parter w budynku premium z dużymi witrynami i silną ekspozycją. Gotowy pod gastronomię. Topowa lokalizacja nad Odrą,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 698 zł126,67 m² 9 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, ołtaszyn, brylantowa Opis : Na sprzedaż narożny, lokal użytkowy o łącznej powierzchni 126,5 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Brylantowej na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

97 zł/m²555 m² 53 835 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Prestiżowa lokalizacja | Elastyczna powierzchnia | Dostępny od zaraz Na wynajem wyjątkowa powierzchnia biurowa zlokalizowana na 2 piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Rzeźniczej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

159 zł/m²212,90 m² 33 851 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowo-handlowy- pl. Dominikański, wrocław Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 212,90 m , położony w prestiżowej lokalizacji - przy pl. Dominikańskim,.

Szczegóły ogłoszenia

107,53 zł/m²93 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 93m2 przeznaczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł225 m² 11 066,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni ok. 220 m , położony w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

52,73 zł/m²21,80 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 21,8m2 w cenie 1 149,51 zł netto. Do ceny należy doliczyć: - 20% powierzchni za udział.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł95 m² 16 315,79 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny / usługowo-handlowy 95 m - Wrocław, ul. Piotra Skargi Do sprzedaży atrakcyjny lokal z najemcą (gastronomia) położony w ścisłym centrum Wrocławia - przy ul. Piotra.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

110,03 zł/m²109,97 m² 12 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 109,97 m2 na terenie Olimpia Port w Swojczycach. Otoczenie nieruchomości: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

0,10 zł/m²1 000 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszamy składania ofert najmu. Uniwersalna przestrzeń komercyjna do wynajęcia - ok. 1.000 m | OVO Wrocław | Centrum Do wynajęcia przestrzeń użytkowa o powierzchni ok. 1.000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł116 m² 21 120,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal gastronomiczny Z najemcą W sąsiedztwie bulwarów ksiązęcych, blisko wyspy słodowej, 450 m od plyty rynku. Prezentujemy Państwu parterowy lokal z witrynami o pow. 116 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 221 000 zł123 m² 9 926,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokale na sprzedaż w nowym budynku biurowo-usługowym we Wrocławiu przy ul. Kępińska 2a Oferta bezpośrednia od właściciela Przedmiotem tego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

78,13 zł/m²160 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jagodno/lokal/gastronomiczny/wynajem/okazja/160m2 Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

78,13 zł/m²160 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

121,21 zł/m²66 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciche miejsce w centrum miasta z licznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągniecie ręki. Luksusowe apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Fabryczna,Wrocław

44,89 zł/m²352 m² 15 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 352 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Cena najmu- 45 zł /m2, do tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Fabryczna,Wrocław

4 336 000 zł542 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 542 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 446 000 zł249 m² 9 823,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z tarasem, ul. Idzikowskiego

Fabryczna,Wrocław

2 800 000 zł350 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 350 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

99,08 zł/m²109 m² 10 800 zł

 

 

 

Stare Miasto,Wrocław

100 zł/m²85 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal z dużymi witrynami o powierzchni użytkowej 86 m2, dwa pomieszczenia plus zaplecze socjalne przy ul. Braniborskiej. Idealnie nadaje się pod gastronomię, usługi lub biuro. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

660 000 zł96 m² 6 875 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny na sprzedaż 500 m od Rynku, ul. Kazimierza Wielkiego Na sprzedaż lokal gastronomiczny o powierzchni 96 m , położony w świetnej lokalizacji zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Horbaczewskiego

Gądów Mały,Wrocław

1 855 000 zł138 m² 13 442 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy na sprzedaż Wrocław | 138 m | gotowiec inwestycyjny Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch lokali usługowych o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²224 m² 12 320 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal gastronomiczno-usługowy 224 m Centrum Wrocławia (ul. Ruska) Szukasz miejsca, które od pierwszego dnia przyciągnie klientów? Oferujemy na wynajem przestronny lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł83 m² 9 646,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy | 3 miejsca postojowe | szerokie przeznaczenie lokalu | witryny Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 82,83 m , zlokalizowany przy ul. Krakowskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

720 000 zł96 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

100 zł/m²97 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Narożny lokal do wynajęcia. Wrocław, krzyki, ul. Drukarska Przedmiotem oferty jest wynajem atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego o wysokich walorach estetycznych oraz użytkowych. Lokal narożny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

121,21 zł/m²66 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

78,12 zł/m²160 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 516 048 zł99 m² 15 252 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu lokali usługowych w centrum Wrocławia. Inwestycja mieści się w samym centrum doskonale skomunikowanego Przedmieścia Oławskiego położonego we wschodniej części.