dowolna

Lokale handlowo-usługowe Wrocław - Baza ogłoszeń najmu i kupna

431 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

431 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

70,50 zł/m²56 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Gotowy do wynajęcia od zaraz lokal użytkowy w nowym bloku, z dużą witryną! Miejsce parkingowe pod lokalem - w cenie najmu! Kontakt: tel. Lokalizacja: wrocław - Krzyki - ul. Babiego Lata -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

70,50 zł/m²56 m² 3 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Czochralskiego

Kleczków,Wrocław

87 zł/m²550 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy 550 m stan deweloperski - Nowe Promenady - Tru Development. Adres, który buduje wizerunek firmy. Do wynajęcia narożny lokal usługowy o powierzchni 1147 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

799 000 zł83 m² 9 646,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy, zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku apartamentowo-usługowego z 2020 roku. Lokal położony przy ul. Krakowskiej 39a we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

82,57 zł/m²45 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przy sky tower! nowe budownictwo! parter! Na wynajem oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Gwiaździstej we Wrocławiu - w prestiżowej i doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

75 zł/m²114 m² 8 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia lokal użytkowy w bliskiej odległości Dworca Głównego! Lokal zlokalizowany na Przedmieściu Świdnickim, na podwyższonym parterze, posiada przestronne witryny, wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

58,11 zł/m²74 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż gotowy biznes prowadzony w lokalu usługowym położonym na wrocławskim Nadodrzu, w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum oraz nowej zabudowy mieszkaniowej. To interesująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Ołbin,Wrocław

1 150 000 zł112 m² 10 267,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Rezerwacja /lokal z dużymi witrynami /112m2 /super lokalizacja / Rezerwacja - umowa przedwstępna podpisana. Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 112 m2. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

76,32 zł/m²190 m² 14 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gotowy lokal biurowy do wynajęcia - artefakt, ul. Wielka, wrocław Do wynajęcia gotowy, w pełni wykończony lokal biurowy zlokalizowany w prestiżowym budynku artefakt przy ul. Wielkiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł83 m² 9 646,26 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy | 3 miejsca postojowe | szerokie przeznaczenie lokalu | witryny Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 82,83 m , zlokalizowany przy ul. Krakowskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

76,19 zł/m²98 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Lokal usługowy 98,44 m2 z witrynami w nowoczesnym budynku przy ul. Grabiszyńskiej na osiedlu Corte Verona. Lokal na poziomie "0" do wynajęcia za 7.500 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

100 zł/m²97 m² 9 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Narożny lokal do wynajęcia. Wrocław, krzyki, ul. Drukarska Przedmiotem oferty jest wynajem atrakcyjnego lokalu handlowo-usługowego o wysokich walorach estetycznych oraz użytkowych. Lokal narożny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

84 zł/m²82 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

|do wynajęcia| Lokal użytkowy w scisłym Centrum, przy ul. Nożowniczej (blisko Placu Nowy Targ). |szczegóły nieruchomości| Powierchnia użytkowa 82 mkw. Parter, wejście do lokalu z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bałtycka

Różanka,Wrocław

7 500 000 zł824 m² 9 101,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:podziemna hala garażowa

Gotowy lokal dla dystrybutora lub importera samochodów - topowa lokalizacja przy głównej trasie wjazdowej do Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni przystosowany obiekt komercyjny działający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bałtycka

Różanka,Wrocław

4 800 000 zł487 m² 9 854,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Psie Pole,Wrocław

1 565 000 zł97 m² 16 134 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty sieci Żabka, konkrety: - umowa działa od 10.2025r, na okres 10 lat - lokal mieści się w budynku z 2019r. jest narożny, dobrze widoczny, blisko przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bujwida

Plac Grunwaldzki,Wrocław

699 000 zł61 m² 11 534,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Lokal usługowy o powierzchni 60,6 m2 położony nieopodal placu Grunwaldzkiego. Pomieszczenia posiadają wysokie okna z widokiem na zielony skwer. Lokal jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 000 000 zł90 m² 22 222,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na Placu Kościuszki o powierzchni 90 mkw. Lokal doskonale nadaje się na usługi, handel lub gastronomię. Wszystkie media miejskie. Wysokość lokalu 5 mkw. Wejście od frontu i podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Bałtycka

Różanka,Wrocław

2 100 000 zł281 m² 7 481,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy położony przy ruchliwej arterii miasta - w rejonie ulic Żmigrodzkiej i Bałtyckiej, tuż przy wjeździe do Wrocławia od strony węzła autostradowego A8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Psie Pole,Wrocław

75 zł/m²102 m² 7 661 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal ma powierzchnie 102,15 m2 i jest podzielony na pomieszczenie open-space o powierzchni 93,7 m2 oraz zaplecze sanitarno-socjalne (9,1 m2). Znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kurlandzka

Zgorzelisko,Wrocław

75 zł/m²102 m² 7 661 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: zawidawie. Lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo-usługowym na terenie nowoczesnego osiedla mieszkaniowego. Witryna i wejście z ulicy. Pow. 102.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kamienna

Krzyk,Wrocław

85,62 zł/m²146 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy 150m2 położony przy ulicy Kamiennej w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów. W sąsiedztwie liczne punkty handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bałtycka

Różanka,Wrocław

102,65 zł/m²487 m² 50 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowa oferta! Salon samochodowy z zapleczem serwisowym - Wrocław, ul. Bałtycka / Żmigrodzka Lokal, który pracuje na Twój sukces. Do wynajęcia w pełni przystosowany salon samochodowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

70,50 zł/m²56 m² 3 950 zł

 

 

 

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł82 m² 8 522,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Stylowy lokal użytkowy w kamienicy - Nadodrze, centrum Wrocławia (parter, po generalnym remoncie, ogrzewanie podłogowe, duże witryny okienne, wys. 3,27 m) Na sprzedaż oferuję funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Wandy

Krzyki,Wrocław

67,92 zł/m²26 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 26,5 m , zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Wandy we Wrocławiu. To doskonała propozycja dla przedsiębiorców poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jackowskiego

Biskupin,Wrocław

225 000 zł54 m² 4 166,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - w samym centrum Biskupina we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest do prowadzenia działalności gastronomicznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 226 714 zł83 m² 14 747,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Piękny lokal usługowy o pow. 83,18m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grabiszyńska

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

80 zł/m²25 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Promocja! 0% Prowizji dla Najemcy! Do wynajęcia lokal położony na parterze, z witryną i wejściem prosto z chodnika, na działalność biurową, typu: szkoła językowa, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

84,15 zł/m²82 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 82 mkw., zlokalizowany w ścisłym centrum miasta przy ul. Nożowniczej, obok Placu Nowy Targ i Rynku. Do tej pory funkcjonował tu zakład fryzjerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

56,71 zł/m²106 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy 105,8 m - Olimpia Port, wrocław Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 105,80 m (7 x 15 m), zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

57,50 zł/m²80 m² 4 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy Z wyłącznym parkinkiem I podświetlanym banerem Prezentujemy Państwu parterowy, klimatyzowany lokal usługowo-handlowy o pow. 80 mkw / h=3m z możliwością prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 184,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż, bezpośrednio, lokal użytkowy o powierzchni 61,47 m , położony na parterze budynku z ekspozycją na ul. Legnicką. Lokal składa się z jednego, dużego pomieszczenia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

100 zł/m²160 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Kozanów,Wrocław

64,87 zł/m²154 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Kozanów | 154m2 | Biuro |usługi!| Gastronomia! Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie. Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

1 349 000 zł120 m² 11 241,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowy w doskonałej lokalizacji - obok lotniska w nowo wybudowanym apartamentowcu we Wrocławiu. Nieruchomość przystosowana jest pod prowadzenie biura.