dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słubicka

Stare Miasto,Wrocław

477 375 zł51 m² 9 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Osoby decydujące się na zakup lokalu z rynku pierwotnego nie ponoszą kosztów z tytułu pcc ( podatku od czynności cywilnoprawnych ) oraz brak jest prowizji dla doradcy ds. nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

162 415 zł30 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 29,53m2. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

232 650 zł52 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 51,70m2. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz przy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

210 485 zł38 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 38,27m2. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz przy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł28 m² 10 798 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Lokal usługowy o powierzchni ok. 28 m2 położony jest na poziomie "0" w sercu Gądowa Małego, blisko ulicy Lotniczej. Otoczenie nieruchomości: lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

271 395 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 60,31m2. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz przy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 490 000 zł124 m² 12 016,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Politechnika biuro/mieszkanie 5pok. /Garaż rzeka/apartament 123 m2 Hala Stulecia Wybrzeże Wyspiańskiego Luxusowe Garaż! polecam na sprzedaż w przepięknej okolicy Wybrzeże Wyspiańskiego ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zaporoska

Wrocław,dolnośląskie

25 000 zł20 m² 1 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Syndyk sprzeda kiosk handlowy o powierzchni zabudowy 20 m2, zlokalizowany przy ul. Zaporoskiej 40a oznaczonej geodezyjnie jako działka nr 7/12, am 22, o powierzchni 6145 m2.Czynsz dzierżawy za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 050 000 zł89 m² 11 797,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze, kępa mieszczańska, gotowy do odbioru Lokal handlowo- usługowy z dużym potencjałem usytuowany w ciągu lokali na parterze nowego budynku na Kępie Mieszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

1 595 000 zł126 m² 12 658,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Gastronomiczny Ołtaszyn Gotowy Biznes lokal Krzyki gastronimia uslugi 5miejsc Lokal użytkowy nr 1 położony we Wrocławiu przy ul. /zwycięska/ołtaszyn- lokal użytkowy o powierzchni 126,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 076 121 zł82 m² 13 114 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W realziacji/ Lokal usługowy/parter/ 82,09 M2 / ogród 78,42m2/ Wrocław Krzyki Wojszyce Świetna lokalizacja, lokal usługowy w budynku mieszkalno-usługowym w trakcie realizacji. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

480 000 zł36 m² 13 333,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Więcej lokali znajdziesz na naszej stronie firmowej lokal W sąsiedztwie sky tower I arkad wrocławskich! doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 5 minut spacerem do arkad wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Dąbrowskiego

Wrocław,dolnośląskie

7 650 000 zł4 750 m² 1 610,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Posiadamy na sprzedaż nieruchomość usługowo - produkcyjną, w skład, której wchodzą̨:działka o powierzchni 31644 m2, 2 hale produkcyjne w szkieletowej żelbetowej konstrukcji, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 843 770 zł156 m² 11 849,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal gotowy do aranżacji w stanie deweloperskim o metrażu 156m2 w ścisłym centrum Wrocławia. Budynek jest po rewitalizacji w wyjątkowej lokalizacji, lokale świetnie nadają się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

620 000 zł62 m² 10 079,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy w mieszkalnej zabudowie szeregowej. W budynku również duże lokale mieszkalne z ogródkiem usytuowane w nowoczesnej zabudowie szeregowej na Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

1 799 719 zł178 m² 10 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż lokal na kolejnym etapie nowego osiedla na ul. Krakowskiej. W okolicy budynki mieszkalne, centrum handlowe Family Point, będą budowane kolejne nowe osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Fabryczna,Wrocław

8 746 500 zł833 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż lokal usługowy w nowej inwestycji, oddanie budynku w ii'q 2023r. Lokal ma 833m2 powierzchni użytkowej, opcja porozumienia się z deweloperem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Hubska

Huby,Wrocław

320 000 zł26 m² 12 398 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Agent prowadzący: tel. 602 101 60 ***dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do zakupu przestrzeń biurowo-usługową, na dzień dzisiejszy ukierunkowaną pod gabinet fryzjersko - kosmetyczny (można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

4 662 923 zł499 m² 9 350 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal z świetną ekspozycją Centrum nowoczesny lokal W super lokalizacji Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: świetny lokal użytkowy w eksponowanym punkcie nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

55 000 zł20 m² 2 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy ul. Zaporoskiej położony jest kiosk na działce nr 7/2 o powierzchni 7107 m2. Kiosk do remontu kapitalnego, jest możliwość rozbudowy lub postawiania większego lokalu usługowego. Czynsz roczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Jarzębinowa

Borek,Wrocław

610 000 zł72 m² 8 471 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: telefon: 3 pokojowe rozkładowe 72 m2 mieszkanie w pięknej willi w dzielnicy borek. Mieści się na parterze wolnostojącej kamienicy. Dużo miejsca do bezpłatnego parkowania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Prądzyńskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

960 000 zł120 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż lokal na nowym osiedlu na ul. Świstackiego/prądzyńskiego. Budynek o podwyższonym standardzie. W okolicy budynki mieszkalne, kamienice, inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

1 293 659 zł133 m² 9 756 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny lokal W super lokalizacji Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: świetny lokal użytkowy w eksponowanym punkcie nowoczesnego osiedla. Najlepsza lokata kapitału. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

15 000 000 zł1 000 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:22

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż kamienia klasy premium we Wrocławiu, w pełni odremontowana i unowocześniona nie wymagająca żadnych nakładów finansowych okolice wrocławskiego rynku skomercjalizowana i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Rynek

Krzyki,Wrocław

1 050 000 zł23 m² 45 258,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal w Ratuszy z widokiem na trzy strony "świata"! unikat! Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w ruchliwym miejscu prestiżowy budynek z wejściem od ulicy Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

1 049 000 zł90 m² 11 656 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko w naszym biurze nieruchomości, tel: usługowo - handlowy lokal na nowym osiedlu przy ul. Rafała Wojaczka. Blok z 2014roku, obok duży darmowy parking dla klientów, bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

495 296 zł37 m² 13 390 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

0% prowizji od kupującego 0% lokalizacja: krzyki Południe, tuż przy Sky Tower Ilość pomieszczeń: 4 Metraż: 36.99 m2 Piętro: parter Dostępne: OD ZARAZ Termin przekazania kluczy: PAŹDZIERNIK/LISTOPAD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 799 000 zł140 m² 12 877,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż odnowiony, dwustronny lokal usługowy w ścisłym centrum miasta w odrestaurowanej kamienicy. Nieruchomość znajdująca się w pobliżu Pl.Dominikańskiego obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 050 000 zł89 m² 11 797,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Dembowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 737 000 zł193 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy obecnie gastronomia pizzeria obecnie z najemcą

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

629 000 zł50 m² 12 605 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Lokal handlowo-usługowy przy ul. Św. Mikołaja. Opiekun oferty: tel. Oferta tylko W biurze sdp nieruchomości wirtualny spacer * Lokal usługowo handlowy o powierzchni 71,8 m2. * cena 629 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

1 900 000 zł203 m² 9 360,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lub wynajem powierzchnia biurowa biurowa w wysokim standardzie przy ul. Opolskiej o powierzchni w sumie 202,97m2. Powierzchnia składa się z następujących pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Przyjaźni

Krzki,Wrocław

22 032 zł459 m² 48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal usługowy o wysokim standardzie - gotowe Biura. Do wynajęcia wykończony lokal o przeznaczeniu usługowym ( aktualnie biura) o powierzchni 459 m2 + 48m2 taras przy ulicy Przyjaźni we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krowia

Stare Miasto,Wrocław

120 000 zł17 m² 7 058,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław - Stare Miasto ul. Krowia 1. Lokal niemieszkalny - boks garażowy o powierzchni 17 mkw (posiada kanał). Stan prawny - samodzielny lokal niemieszkalny z osobną księgą wieczystą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Goleszan

Klecina,Wrocław

599 000 zł52 m² 11 611 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal usługowy 51,59 m2/ Klecina Opiekun oferty: tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 51,59 m2. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

535 500 zł51 m² 10 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal handlowo-usługowy przy Awicenny Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości Podana cena jest ceną netto i należy doliczyć vat 23%. Otoczenie nieruchomości: osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Poniatowskiego

Nadodrze,Wrocław

2 000 000 zł146 m² 15 068,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usługowy o powierzchni 145 metrów w centrum Wrocławia, mieszczący się na Jedności Narodowej we Wrocławiu z prosperującym biznesem salon fryzjerski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

1 237 410 zł92 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez prowizji! Super lokal użytkowy w eksponowanym punkcie nowoczesnego budynku mieszkalnego, położonego w dzielnicy gaj w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

1 381 230 zł93 m² 14 900 zł/m²

 

 

 

Krzyki,Wrocław

496 903 zł37 m² 13 390 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowe/ Mieszkanie typu Lokal 37,11M2/ Wrocław Krzyki Oś.Powstańców Śląskich okolice Sky Tower Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie w typie Lokalu usługowego w gotowym apartamentowcu tuż obok.