dowolna

Lokale użytkowe na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

395 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

395 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy

Stare Miasto,Wrocław

2 081 000 zł181 m² 11 497,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal na parterze, kępa mieszczańska, gotowy do odbioru Lokal handlowo- usługowy usytuowany w ciągu lokali na parterze nowego budynku w samym sercu Kępy Mieszczańskiej. Powierzchnia 181 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł75 m² 12 666,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecam na sprzedaż gotowy produkt inwestycyjny! Nieruchomość komercyjna z zawartą umową najmu - stały dochód miesięczny! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy, ul. Jaworska

Stare Miasto,Wrocław

1 062 648 zł105 m² 10 148 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Możliwość odliczenia od ceny 23% vat! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości najlepsza inwestycja W centrum wrocławia! świetna lokalizacja! Opiekun nieruchomości: specjalista ds.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rydygiera

Śródmieście,Wrocław

390 000 zł37 m² 10 540,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal użytkowy 37m2, duża witryna. Lokalizacja w centrum Wrocławia, okolice Drobnera, dubois

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jaworska

Stare Miasto,Wrocław

269 392 zł25 m² 10 832 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości najlepsza inwestycja W okolicy placu strzegomskiego! świetna lokalizacja! Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Lokal użytkowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Huby

Huby,Wrocław

139 000 zł45 m² 3 088,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal pod gastronomię! Huby! polecam na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowaną nieruchomość, lokal przystosowany pod gastronomię. Lokal umiejscowiony jest przy drodze, niedaleko komunikacji miejskiej. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Żmigrodzka

Psie Pole,Wrocław

2 600 000 zł400 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy, w rejonie ul Żmigrodzkiej. Duże witryny, dwa niezależne wejścia, szeroka brama rozładunkowa. Posadzka nie pylna, wysokość 4 m. Wszystkie media, wentylacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Karłowice

Karłowice,Wrocław

2 049 000 zł422 m² 4 855 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek wolnostojący o powierzchni całkowitej 400m2. Kontakt: usytuowany jest na własnościowej działce o powierzchni 422m2 na zielonym osiedlu Karłowice we Wrocławiu. W 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

620 000 zł62 m² 10 079,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy w mieszkalnej zabudowie szeregowej. W budynku również duże lokale mieszkalne z ogródkiem usytuowane w nowoczesnej zabudowie szeregowej na Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 920 771 zł276 m² 6 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaże w bryle budynku

Polecam na sprzedaż nieruchomość inwestycyjną - podzieloną na dwa lokale! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Pierwszy lokal o powierzchni około 60 m2 z wejściem od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

950 000 zł100 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal użytkowy o powierzchni 100 mkw na nowopowstałym osiedlu we Wrocławiu. Lokal z witryną oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Możliwość instalacji klimatyzacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

740 000 zł101 m² 7 326,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do sprzedaży lokal handlowo-usługowy z zapleczem i wydzieloną częścią mieszkalną. Lokal znajduje się na parterze 4-piętrowej kamienicy przy ul.Barlickiego. Na całość obecnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Szewczenki

Zgorzelisko,Wrocław

479 000 zł43 m² 11 140 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kiełczów/wilczyce - północno-wschodnie przedmieścia Wrocławia - Psiego Pola. Do sprzedaży nowy lokal usługowy (standard deweloperski) o pow. 43,08m2 + ok 180m2 terenu zielonego (ogródka) + 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

1 595 000 zł122 m² 13 095,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Gastronomiczny Ołtaszyn Gotowy Biznes prosperujacy! Lokal użytkowy nr 1 położony we Wrocławiu przy ul. Ołtaszyn- lokal użytkowy o powierzchni 129m2 Lokal przystosowany pod gastronomie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Różanka

Różanka,Wrocław

1 450 000 zł185 m² 7 838 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Północna część Wrocławia, osiedle Różanka, dzielnica Psie Pole. Do sprzedaży lokal handlowo-usługowo-biurowy z witrynami położony na parterze budynku wielorodzinnego. Wysokość pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

650 000 zł93 m² 7 026,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaże w bryle budynku

Opis nieruchomości: na sprzedaż lokal niemieszkalny usługowy w doskonałej lokalizacji w samym centrum miasta. Lokal idealny pod działalność biurową. Lokal własnościowy z kw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 350 000 zł109 m² 12 385 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław Stare Miasto, starówka, okolice Rynku. Super oferta jako inwestycja pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Do sprzedaży luksusowa nieruchomość typu hotelowego, składająca się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

3 200 000 zł500 m² 6 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Północno-wschodnie obrzeża Wrocławia. Do sprzedaży obiekt mieszkalno-usługowy z 2011r. Są tu dwa mieszkania (100m2 i 150m2) oraz spory lokal (lub dwa mniejsze: 120m2+160m2) idealnie nadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

1 381 230 zł93 m² 14 900 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż lokal 92,70 m2 Budynek usytuowany na bardzo dużym osiedlu zaraz przy głównej drodze. Miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz miejsca naziemne za dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Popowice

Popowice,Wrocław

1 519 976 zł145 m² 10 479 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w apartamentowcu o powierzchni 162m2 w centrum Wrocławia, w sąsiedztwie ch Magnolii. Lokal pod wiele działalności, znajduje się przy lokalach mieszkalnych oraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

5 900 zł72 m² 81,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal z witrynami na poziomie "0". Układ pomieszczeń: 1. pomieszczenie handlowo - usługowe 57,11m2 2. wc 1,92m2 3. przedsionek 1,76m2 4. pomieszczenie socjalne 10,07m2 - duże witryny - wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 165 191 zł90 m² 12 915 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o powierzchni 90m2 w stanie deweloperskim z możliwością dowolnej aranżacji na Jagodnie. Lokal znajduje się w lokalizacji przy bardzo dużym osiedlu, który będzie generował.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Szczepin

Szczepin,Wrocław

1 908 302 zł135 m² 14 145 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w stanie deweloperskim oddany do użytku o powierzchni 135m2 w centrum Wrocławia na Kępie Mieszczańskiej. Inwestycja położona w pobliżu centrum biznesu i luksusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 500 000 zł334 m² 4 491,02 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam do sprzedaży lokal użytkowy, położony na pierwszej kondygnacji o powierzchni 334 m2. Nieruchomość posiada aktualne pozwolenie na przebudowę - 8 apartamentów od 21,49 m2 do 41,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

119 000 zł12 m² 9 916,67 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Użytkowy doskonały do adaptacji na mikro apartament. sprzedam. Doskonale położony lokal w samym Śródmieściu Wrocławia ( ulica jaracza) znajduje się w pobliżu Mostu Warszawskiego. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Złotniki

Złotniki,Wrocław

12 800 000 zł1 214 m² 10 543,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wyjątkowej nieruchomości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego parku krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Jest nią zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Bema

Śródmieście,Wrocław

465 000 zł58 m² 8 017 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty Oferuję na sprzedaż lokal handlowo-usługowy zlokalizowany w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum miasta. Lokal znajduje się przy placu Bema, zaledwie kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

1 595 001 zł121 m² 13 181,80 zł/m²

 

 

 

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł20 m² 29 950 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Garaż 19 miejsc postojowych Apartament Legnicka Do sprzedania w nowym apartamentowcu przy ul.Legnivkiej 38 miejsc postojowych w garażu podziemnym 19 sztuk miejsce podwójne zależne Gotowy biznes.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Plac Grunwaldzki,Wrocław

220 000 zł68 m² 3 216,37 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław | ul. Parkowa 46-48 | okazja | Lokal komercyjny | cena = 220 000,00 zł netto + vat (do negocjacji) Oferta na wyłączność. Zapraszam do zapoznania się ze spacerem wirtualnym: polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

852 108 zł58 m² 14 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta na wyłączność! Lokal użytkowy-witryna z prosperującym najemcą w tym miejscu od 2016r. Nieruchomość położona przy ul.Zwycięskiej. Obecna umowa najmu obowiązuje do 04.2027.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

661 050 zł44 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta na wyłączność! Lokal użytkowy-witryna z nowym najemcą, umowa do 04.2027. Nieruchomość położona w okolicach ul.Dmowskiego, nowe budownictwo. W okolicy budynki mieszkalne (duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

2 081 000 zł181 m² 11 497,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż świeży gotowiec inwestycyjny, nowy lokal typu witryna z najemcą sieciowym (market spożywczy). Umowa na 5 lat + opcja przedłużeń co 5 lat Czynsz zarządcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pakosławska

Poświętne,Wrocław

568 400 zł57 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Lokal w gotowej inwestycji deweloperskiej. Osiedle w centrum dzielnicy Poświętne. W okolicy budynki mieszkalne, domy jednorodzinne. Niska podaż lokali (są zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

1 307 160 zł145 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność Lokal w inwestycji deweloperskiej gotowej na 12.2022r. Inwestycja w dobrze skomunikowanym miejscu łączącym ul.Karkonowską z Krzycką, blisko wylotu na autostradę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

1 078 500 zł72 m² 15 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Sdp Nieruchomości tel. Lokal usługowy - 71,9 mkw. Ogródek - 21 mkw. 10-letnia umowa wynajmy z ogólnopolską siecią sklepów Żabka* Gwarantowany przychód 69 600 rocznie, od 2025 coroczna podwyżka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Kleczków,Wrocław

6 672 000 zł556 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż lokal usługowy typu witryna z długoletnim najemcą - przychodnia medyczną obiekt jest nowy, najemca wprowadza się w sierpniu 2022r. do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny umeblowany, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

6 000 000 zł160 m² 37 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż lokal z działającą gastronomią płyta rynku duże witryny miejsce na ogródek w cenie wyposażenie lokalu (lokal po remoncie) transakcja bez vat Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

416 640 zł69 m² 6 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel. Oferta dla inwestora! Na sprzedaż lokal o powierzchni 69,44m2. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w zachodniej części Wrocławia. Zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 450 000 zł105 m² 13 810 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

W pełni wyposażony lokal gastronomiczny o powierzchni 105m2 na prestiżowym osiedlu Olimpia Port. Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze. Kontakt: przedmiotem sprzedaży jest lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

479 362 zł36 m² 13 390 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

0% prowizji od kupującego 0% lokalizacja: krzyki Południe, tuż przy Sky Tower Ilość pomieszczeń: 4 Metraż: 35,8 m2 Piętro: parter Dostępne: od zaraz Termin przekazania kluczy: październik/listopad.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij