dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Wrocław - Oferty wynajmu lokali użytkowych

926 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

926 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, al. Karkonoska

Powstańców Śląskich,Wrocław

45 zł/m²163 m² 7 335 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt skupiający działalności o charakterze biurowym usytuowany w ok. ul. Karkonoskiej we Wrocławiu proponuje lokal o powierzchni 163 m2 usytuowany na II p. obiektu. Na wymienioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Szczepin

Szczepin,Wrocław

13,50 €/m²525 m² 7 088 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 525 m2. Biuro znajduje się w budynku klasy A, z podziemnym parkingiem na około 100 aut oraz kantyną. Prostokątny układ piętra budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Gądów Mały

Gądów Mały,Wrocław

40 zł/m²340 m² 13 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na nowym osiedlu na Gądowie Małym w okolicy Bajana. Lokal wykończony w bardzo dobrym standardzie, klimatyzacja, witryna, wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

56,89 zł/m²283 m² 16 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest moduł biurowy o powierzchni 283m2 usytuowany na II kondygnacji obiektu biurowego posadowionego w Centrum Wrocławia. Wymieniona powierzchnia składa się z 11 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

36,02 zł/m²80 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokalizacja: stare miasto/stawowa Ilość pomieszczeń biurowych: 5 Metraż: 80,5m2 Kuchnia: brak Piętro: parter, wejście od ulicy, widoczna witryna od strony Stawowej Informacje dodatkowe: wolne od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Szczepin

Szczepin,Wrocław

13,50 €/m²1 167 m² 15 755 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 1167 m2. Biuro znajduje się w budynku klasy A, z podziemnym parkingiem na około 100 aut oraz kantyną. Prostokątny układ piętra budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

104,92 zł/m²305 m² 32 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 305 mkw* Rynek Lokalizacja: rynek/ul. Kuźnicza Metraż: 305 m2 Kuchnia: tak Piętro: o Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Opis nieruchomości :do wynajęcia lokal użytkowy idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

38 zł/m²87 m² 3 313 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonała lokalizacja! wysoki standard! ogrodzony parking! Do wynajęcia bardzo atrakcyjna powierzchnia biurowa znajdująca się w na III piętrze biurowca zlokalizowanego na Krzykach, przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: fabryczna / Gądów Mały Lokal użytkowy o przeznaczeniu handlowo usługowym lub biurowym Lokal usytuowany na parterze budynku mieszkalnego. Posiada niezależne wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

30 zł/m²135 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuję Państwu powierzchnię biurowo-magazynową zlokalizowaną na Sołtysowicach. W skład nieruchomości wchodzi biuro o powierzchni 45 mkw oraz magazyn o powierzchni 40 mkw. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Barskich

Wrocław,dolnośląskie

56,82 zł/m²44 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Ostatni w tej lokalizacji: nowy, oddany do użytku lokal użytkowy z przeznaczeniem na handel, usługi lub lokal gastronomiczny. Lokal usytuowany bezpośrednio przy przyszłym pasażu handlowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

50 zł/m²22 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy usytuowany na III piętrze obiektu biurowego w ścisłym Centrum Wrocławia. Pokoje klimatyzowane. Ogólnobudynkowa recepcja. Obiekt wyposażony w windę. Dostęp 24 h. Do podstawowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

30 zł/m²300 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Kompleks biurowo -usługowo-magazynowy usytuowany w północno -zachodniej części Wrocławia. Trzykondygnacyjny obiekt oferujący na parterze : powierzchnie magazynowe - wielokrotności 150m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Jana Pawła II

Szczepin,Wrocław

43 zł/m²18 m² 786 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia idealne biuro w centrum Wrocławia - blisko wrocławskiego Rynku. Lokal o powierzchni użytkowej 18,29 m2 znajduje się na 5 piętrze świeżo wyremontowanego budynku! (po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

71,43 zł/m²49 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Na wynajem lokal użytkowy na nowym osiedlu Różanka we Wrocławiu ul Chorwacka - Osiedle Rosarium lokal 49,05 mkw na parterze z dużą witryną , wyposażony we wszystkie media , rolety zewnętrzne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

55,23 zł/m²39 m² 2 154 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Powierzchnie biurowe w Dzielnicy Czterech Świątyń. Prezentuje lokal biurowy o powierzchni 39 m2 usytuowany na III piętrze stylowej, neogotyckiej kamienicy biurowej. Wymieniona powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kobierzycka

Klecina,Wrocław

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do najmu powierzchnie biurowe -piętra w budynku w okolicach ul. Kobierzyckiej. Obiekt czterokondygnacyjny po remoncie generalnym 3 lata temu wyposażony w windę, klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

54 zł/m²110 m² 5 940 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

Przedmiotem oferty jest moduł biurowy o powierzchni 110 m2 usytuowany na II kondygnacji obiektu biurowego posadowionego w południowej części Wrocławia. Wymieniona powierzchnia składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

36,44 zł/m²139 m² 5 065 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Polecam do wynajęcia gotowy lokal gastronomiczny tuż przy Wrocławskim Rynku! Lokal o powierzchni całkowitej 139 m2 ( plus ogródek piwny), znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

65,62 zł/m²32 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w nowopowstałym, nowoczesnym obiekcie biurowym w okolicach Portu Lotniczego. Proponujemy pomieszczenia biurowe zlokalizowane w prestiżowym, wykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

20 zł/m²500 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia najlepsza lokalizacja Do wynajęcia nowoczesna hala o powierzchni 500 m2 + na życzenie najemcy pomieszczenie biurowo/socjalne o powierzchni do 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Partynice

Partynice,Wrocław

48,50 zł/m²376 m² 18 236 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Nowo budowana inwestycja. Termin oddania do użytku - marzec 2017 Oferujemy Państwu do wynajęcia powierzchnię biurową, zlokalizowaną w nowo budowanej inwestycji na Wrocławskich Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

62,35 zł/m²235 m² 14 652 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt skupiający działalności o charakterze biurowo -usługowym w ścisłym Centrum we Wrocławiu proponuje lokal o powierzchni 235 m2 usytuowany na III p. obiektu. Na wymienioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

44 zł/m²60 m² 2 636 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy na Psim Polu. Lokal znajduje się w niewielkim pasażu, zlokalizowanym przy jednej z głównych ulic Psiego Pola. Powierzchnia lokalu 59,91 m2 , podzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, Kowale

Kowale,Wrocław

25 zł/m²48 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szanowni Państwo, do wynajęcia lokal biurowy w okazyjnej cenie 25 zł netto za m2! Pozostało do wynajęcia ostatnie biuro o powierzchni 48 m2. Część zdjęć przedstawia przykładowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

92,37 zł/m²118 m² 10 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia od kwietnia 2019 r. atrakcyjny lokal, położony w centrum Wrocławia, w okolicach Dworca Głównego. Lokal o powierzchni 118 m2 składa się z: - sali sprzedaży ok 53 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

190,68 zł/m²118 m² 22 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 117,9m2. Położony na parterze w znanym, prestiżowym budynku przy Pl. Dominikańskim. Wejście bezpośrednio z chodnika oraz od zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

150 zł/m²168 m² 25 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt skupiający działalności o charakterze biurowo-usługowym w ok. wrocławskiego Rynku we Wrocławiu proponuje lokal o powierzchni 168 m2 usytuowany na parterze obiektu. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

50 zł/m²250 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agent prowadzący: tel: mail: ***wolne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia wolne przestrzenie biurowo-usługowe. Lokale użytkowe o powierzchni od 20m2 do 300m2 dostępne dla mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

35 zł/m²21 m² 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt skupiający działalności o charakterze biurowym przy ul. Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu proponuje lokal o powierzchni 21 m2 usytuowany na II p. obiektu. Podstawowy czynsz najmu 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słowiańska

Ołbin,Wrocław

48,87 zł/m²53 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy położony na parterze w budynku mieszkalno- usługowym z 2000 roku. Lokalizacja: wrocław (śródmieście) przy głównym skrzyżowaniu ulic Słowiańska/ Jedności Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

15 zł/m²146 m² 2 190 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Wynajem lokalu użytkowego o powierzchni 146,22 m2, przeznaczonego na wszelką działalność handlowo- usługową. Lokal położony jest we Wrocławiu na osiedlu - Kleczków, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

54,35 zł/m²69 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

W obiekcie skupiającym działalności o charakterze biurowym w ok. ul. św. Mikołaja we Wrocławiu proponuje lokal o powierzchni 70 m2 usytuowany na II p. obiektu. Na wymienioną powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

50 zł/m²49 m² 2 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowy obiekt. Prezentuje powierzchnie biurową o powierzchni 49 m2 położoną na parterze obiektu posadowionego w ok. ul. Grabiszyńskiej. Opłata eksploatacyjna na poziomie 10 zł/m2 netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Szczepin,Wrocław

35 zł/m²23 m² 805 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Liczne miejsca parkingowe. Do wynajęcia pokój biurowy o powierzchni 23 m2. Do podstawowego czynszu najmu należy doliczyć jedynie opłaty za ogrzewanie gazowe, energię elektryczną, wodę. Więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

43 zł/m²208 m² 8 944 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Moduł biurowy na I piętrze IV- kondygnacyjnego kompleksu biurowego. Na wymienioną powierzchnie przypadają: sekretariat, sześć pokoi zamkniętych, aneks kuchenny, łazienka. Możliwość kreowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

35 zł/m²450 m² 15 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek wolnostojący posadowiony w ok. ul. Powstańców Śląskich o powierzchni użytkowej ok. 450 m2 na działce o pow. 1489 m2. Teren ogrodzony z bramą wjazdową. 10 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, Borek

Borek,Wrocław

29 zł/m²75 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia na Krzykach Borku atrakcyjny uniwersalny lokal użytkowy np. na pracownię, gabinety, różnego rodzaju nieuciążliwe usługi, nieuciążliwą cichą produkcję, biura, handel, serwis,.