dowolna

Lokale użytkowe na wynajem Wrocław - Oferty wynajmu lokali użytkowych

926 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

926 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

53,57 zł/m²28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal parterowy w cenie 1.500pln netto przy wrocławskim lotnisku Oferujemy do sprzedaży komfortowy, parterowy lokal położony w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego lotniska. To niezwykła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

53,68 zł/m²59 m² 3 190 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Home brand prezentuje najnowszą inwestycję gradi invest "central park" Prestiżowe lokale w sercu Kępy Mieszczańskiej. Kępa Mieszczańska to obszar o bardzo dużym potencjale, gdzie liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Piłsudskiego

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

68,44 zł/m²79 m² 5 429 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pragnę zaprezentować lokal usługowo-biurowy położony na wysokim parterze w pięknej odrestaurowanej kamienicy w biznesowej części Wrocławskiego Starego Miasta. Lokal idealnie nadaje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Pomorska

Nadodrze,Wrocław

50 zł/m²23 m² 1 170 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal z przeznaczeniem na działalność biurową lub usługową na Nadodrzu! W budynku funkcjonują gabinety lekarskie, salon masażysty i pomieszczenia biurowe. Lokal na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

89,19 zł/m²53 m² 4 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 53,26 m2, położony w doskonałej lokalizacji. Nieruchomość mieści się w nowo wybudowanym budynku przy ul. Legnickiej 33 (skrzyżowanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

60,94 zł/m²64 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

WE speak english, english describe below Lokal dostępny od 1 Września. Opis lokalu Lokal o powierzchni 64 m2 posadowiony na 2 piętrze nowego budynku przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

53,57 zł/m²28 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem parterowy lokal położony w bliskim sąsiedztwie Wrocławskiego Lotniska. Informacje o lokalu: lokal znajduje się na parterze i posiada powierzchnię 28 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

54 zł/m²83 m² 4 482 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

ul. Legnicka - samodzielne biuro Polecamy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 83 m2 składający się z dwóch gabinetów, pokoju open space, wyposażonego aneksu kuchennego oraz toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Bernardyńska

Stare Miasto,Wrocław

25 zł/m²67 m² 1 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia powierzchnia biurowa o łącznej powierzchni 57m2, znajdująca się na I piętrze w budynku w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

83,66 zł/m²93 m² 7 790 zł

 

 

 

Ołtaszyn,Wrocław

88 zł/m²56 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Lokal idealny pod Twój biznes. Nowa inwestycja "apartamenty ołtaszyn" Nr Licencji pfrn 22583 tel. Podstawowe informacje: lokal usługowy z witryną o powierzchni 56 m2, z wejściem prosto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

59,18 zł/m²54 m² 3 190 zł

 

 

 

Ołbin,Wrocław

101,74 zł/m²115 m² 11 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Polecamy do wynajęcia gotowy lokal usługowy składający się z 6 gabinetów medycznych (w każdym doprowadzona woda) wejściem dostosowanym dla niepełnosprawnych oraz całym zapleczem socjalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Prosta

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

95 zł/m²65 m² 6 155 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal na 4 piętrze w wyremontowanym budynku przy ul.Prostej we Wrocławiu. Ulica Prosta położona jest na obrzeżach Starego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Grabiszyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

60 zł/m²141 m² 8 883 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biura, krakowska, 141m2, 8672 pln + 18zł/m2 service charge + media Przedmiotem oferty jest nowy lokal biurowy o powierzchni 141 m2 znajdujący się przy ul. Krakowskiej 35. Dostępny od 1. sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

53,45 zł/m²225 m² 12 026 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta najmu przestrzeni biurowej przy ul. Słonimskiego/ Zakładowej w budynku epsilon! Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą nową ofertę wynajmu przestronnej powierzchni biurowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

54,93 zł/m²80 m² 4 390 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

128,33 zł/m²60 m² 7 700 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu lokal czekający na nowego najemcę. Lokal gastronomiczny w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia przy Placu Jana Pawła II. Miejsce prężnie rozwijające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

54,92 zł/m²80 m² 4 390 zł

 

 

 

Popowice,Wrocław

75 zł/m²302 m² 22 622 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 301,63m2 położony w świetnej lokalizacji, przy ul. Legnickiej. Lokal w stanie deweloperskim. Aktualnie prowadzone są prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

75 zł/m²301 m² 22 612 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 301,63m2 położony w świetnej lokalizacji, przy ul. Legnickiej. Przestrzeń umeblowana, gotowa do wejścia. W lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

68 zł/m²243 m² 16 540 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Inwestycja Nyska Residence to prestiżowe osiedle, ul. Nyska które łączy w sobie starannie wykończone części zewnętrze i wewnętrzne osiedla. Lokalizacja inwestycji Nyska Residence to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

43 zł/m²100 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

0% prowizji lokal gastronomiczny -bistro-100m2 Nieruchomość położona w sąsiedztwie firm,bardzo dobrze widoczna z ulicy. Charakterystyka lokalu: -sala z barem -toaleta -wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

112,13 zł/m²69 m² 7 690 zł

 

 

 

Stare Miasto,Wrocław

39,68 zł/m²126 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia jest przestronny lokal w centrum Wrocławia na ul. Szewskiej. Doskonała lokalizacja na wszelkiego typu usługi. Lokal po remoncie generalnym wykonanym w 2020 roku, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany

Plac Grunwaldzki,Wrocław

70,87 zł/m²38 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław | Bujwida| 500 m od Pl. Grunwaldzkiego I Biuro I Usługi i handel I Witryna Jeżeli poszukujecie Państwo lokalu na wynajem - przeznaczonego pod biuro lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

112,72 zł/m²66 m² 7 490 zł

 

 

 

Śródmieście,Wrocław

87,50 zł/m²40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal na biuro, sklep lub inne usługi. - wrocław, ul. Jedności Narodowej - Bardzo dobra lokalizacja - Ruchliwa ulica - Dwie duże witryny widoczne z ulicy - Lokal po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Ikara

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

49 zł/m²103 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Agent prowadzący: pfrn 28679 Tel: ***wolne od zaraz*** Otoczenie nieruchomości: zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu który został przygotowany pod usługi medyczne. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

51 zł/m²59 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel: oferta najmu lokalu Otoczenie nieruchomości: lokal znajduje się przy ulicy Zachodniej w centrum Wrocławia. Bardzo dobrze skomunikowane, oraz wiele darmowych miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

73 zł/m²116 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę Lokalu usługowego/handlowego położonego w frontowej części nowego budynku wielorodzinnego na Maślicach we Wrocławiu. Powierzchnia całkowita lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

65 zł/m²16 m² 1 065 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pokój biurowy z dostępem do restauracji i sal konferencyjnych. Potrzebujesz niewielkiego biura z dostępem do pełnej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie! 16 metrów z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

16 €/m²191 m² 3 060 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 191,27 m2 położony w doskonałej lokalizacji, przy ul. Legnickiej. Cena najmu/mies.: 3060 euro+ opłaty eksploatacyjne 3 euro/m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

75 zł/m²246 m² 18 464 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 246,18m2 położony w świetnej lokalizacji, przy ul. Legnickiej. Przestrzeń umeblowana, gotowa do wejścia. W lokalu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

95 zł/m²71 m² 6 764 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal pod usługi handlowe, gastronomię Księcia Witolda, 71,2m2 osoba prowadząca Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od zaraz*** Lokal z witrynami na poziomie "0" w stanie developerskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

40 zł/m²113 m² 4 520 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy o powierzchni 113 m kw. , złożony z 2 pomieszczeń i zaplecza socjalnego. Możliwość przebudowy. Lokal z przeznaczeniem na: 1.szkołę 2. gabinety 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

69 zł/m²37 m² 2 556 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal na II piętrze przy ulicy Krzyckiej / Życzliwej we Wrocławiu (krzyki) na terenie centrum biznesowego. Lokal jest wykończony pod klucz. Gotowy od razu do wynajęcia. Atutem są duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

100 zł/m²62 m² 6 220 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Lokal usługowy Księcia Witolda, 62,2m2 osoba prowadząca Specjalista ds. nieruchomości Tel: ***wolne od zaraz*** Na wynajem lokal usługowy w stanie deweloperskim położony na parterze nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gotowy biznes do wynajęcia we Wrocławiu - obok ulicy Drobnera Oferujemy wynajem gotowego biznesu w doskonałej lokalizacji przy ulicy Drobnera we Wrocławiu. Salon o powierzchni 30m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, Nowy Dwór

Nowy Dwór,Wrocław

52,68 zł/m²112 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaże w bryle budynku

Dla osób,które szukają lokalu na Nowym Dworze, w dobrej cenie mamy dobra wiadomość do naszej oferty wraca ta lokalizacja! Lokal znajduje się w centrum Nowego Dworu, w środku osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

51,45 zł/m²346 m² 17 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestrzeń biurowa o powierzchni 346 M2. Powierzchnie biurowe W centrum miasta w okolicach Narodowego Forum Muzyki w zadbanej kamienicy przeznaczonej na biura. Na podłodze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij