dowolna

Lokale użytkowe Wrocław – na sprzedaż i na wynajem we Wrocławiu

1 264 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 264 ogłoszenia

83,33 zł/m²120 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wrocław, ul. Ślężna - biuro 120m2 od kwietnia 2026 Proponujemy do wynajęcia niezależny moduł biurowy usytuowany na czwartym piętrze reprezentacyjnego budynku biurowego Ślężna Park, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal Handlowo -usługowo-biurowy przy Pl. Grunwaldzkim we Wrocławiu do wynajęcia topowa lokalizacja na działalność twojej firmy. Może to właśnie ten adres przyniesie Ci sukces w prowadzeniu.

Szczegóły ogłoszenia

67,66 zł/m²713 m² 48 242 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal parterowy zlokalizowany w nowym, nowoczesnym biurowcu. Nieruchomość charakteryzuje się dużymi witrynami, które zapewniają świetną ekspozycję oraz bardzo dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 855 000 zł138 m² 13 442 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy na sprzedaż Wrocław | 138 m Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z dwóch lokali usługowych o łącznej powierzchni 138 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

60 zł/m²150 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia użytkowa / biurowa w dobrym standardzie. Całość -niezależny moduł - wykorzystywany był obecnie jako: -powierzchnia biurowa -show-room -pomieszczenia magazynowe (.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł132 m² 9 772,73 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż gotowy wynajęty lokal na żłobek lub przedszkole o powierzchni 132 m2 na Przedmieściach Oławskich przy Placu Zgody we Wrocławiu. Działający biznes! Umowa zamknięta, najemca do 2030.

Szczegóły ogłoszenia

49,51 zł/m²103 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Z przyjemnością oferujemy Państwu na wynajem przestronny lokal o wszechstronnych możliwościach aranżacyjnych, położony w malowniczej, cichej i przyjaznej okolicy przy ul. Rodzinnej we.

Szczegóły ogłoszenia

62,26 zł/m²128,50 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

powierzchnie biurowe - tuż przy aow - Wrocław Zachód świetna lokalizacja - duży parking - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam powierzchnię biurową o metrażu 128,5 m 2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

61,61 zł/m²112 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz | Parter | Klimatyzacja | Parking | Idealny pod usługi lub handel Na wynajem wykończony lokal usługowy o powierzchni 112 m, zlokalizowany na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37,32 m² 15 809,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal w samym sercu Wrocławia ul. Kazimierza Wielkiego 51

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł276,24 m² 2 407,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Opiekun oferty: kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu magazynowego zlokalizowanego w dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²200 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Leśnica | Nowy loft 200 m | Wynajem english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowy, całkowicie nowy lokal użytkowy 200 m w stylu loftowym w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

97,55 zł/m²163 m² 15 900 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

W ofercie na wynajem lokal o powierzchni 163m2 przystosowany na działalność medyczną. Lokal podzielony na: - 5 gabinetów o pow. 15m2, 23m2, 26m2, 24m2, 22m2, - toaletę przystosowana dla.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²3 000 m² 165 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy zlokalizowany bezpośrednio przy płycie Rynku we Wrocławiu w prestiżowym miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych i turystów. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

51,20 zł/m²95,70 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny i przestronny lokal użytkowy o powierzchni 96 m , położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 828 000 zł348 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:-

Zapraszam do zakupu wyjątkowego lokalu usługowego znajdującego się w Starym Browarze Wrocławskim. Budynek przechodzi kompleksowy remont i unowocześnienie oczywiście za zgodą i pod okiem.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   doskonała inwestycja dla inwestora / duża stopa zwrotu W skali roku Na sprzedaż lokal użytkowy, w zespole parterowych pawilonów handlowych,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²122,93 m² 7 376 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

71 zł/m²93 m² 6 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Muchobór Wielki Do wynajęcia lokal usytuowany na wysokim parterze budynku (wejście z zewnątrz po schodach), w którym znajdują się liczne lokale biurowe i usługowe. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²27 m² 1 836 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / stare miasto / bliskie okolice rynku Polecam do wynajęcia pomieszczenie biurowe/lokal usługowy przy jednej z głównych ulic Centrum Wrocławia o pow. 27 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²71,02 m² 4 261 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy w sercu Wrocławia? Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową o metrażu 71,02 m , zlokalizowaną w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

66 zł/m²106,72 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal usługowy ul. Oławska, najruchliwsza ulica we Wrocławiu. Oferta wynajmu przestronnego lokalu użytkowego położonego przy ul. Oławskiej jednej z najbardziej znanych.

Szczegóły ogłoszenia

58,33 zł/m²120 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   salon fryzjerski / idealna lokalizacja Do wynajęcia lokal w bardzo atrakcyjnej miejscu, z dużym ruchem pieszym oraz dogodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²434 m² 25 606 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Polecamy do wynajęcia nowy moduł biurowy o pow. 434 mkw w komfortowym biurowcu znajdujący się w doskonałej lokalizacji - Centrum Wrocławia okolice pl. Powstańców Śl. Moduł jest na IV.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł38,40 m² 6 380,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Opiekun oferty: monika Jaworska Licencja nr 22988 tel.   Na sprzedaż w atrakcyjnej cenie lokal usługowy o powierzchni 38,4 m2, znajdujący się w bryle bloku na Osiedlu Kozanów,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²350 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Opiekun oferty svitlana luts tel.   * lokal dostępny od zaraz * Serdecznie polecam lokal o powierzchni 350 mkw. z dużą witryną na wynajem! Lokal jest świetnie przygotowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

50,33 zł/m²31,79 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowy o ogólnej powierzchni 31,79 m2, w skład której wchodzi pow. sali sprzedażowej oraz wydzielone pomieszczenie sanitarne. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²948,53 m² 40 787 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowa okazja promocja na wynajem biur W sky tower! Tylko przez ograniczony czas oferujemy wynajem prestiżowych powierzchni biurowych w Sky Tower w wyjątkowo atrakcyjnych warunkach ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

45 zł/m²83 m² 3 735 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni 83 m w nowoczesnym biurowcu przy ul. Legnickiej 52 jednej z najlepiej skomunikowanych ulic Wrocławia. Lokal znajduje się na 6. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

13,80 €/m²1 715 m² 23 667 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Ekskluzywna powierzchnia komercyjna z witrynami na terenie dużego kompleksu | Od 225 do 2430 m2 | Możliwość przystosowania i wykończenia lokalu pod potrzeby najemcy english description below -.

Szczegóły ogłoszenia

57 zł/m²60,09 m² 3 425 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 41 m2 składający się z jednego pomieszczenia biurowego Układ lokalu: - pokój biurowy - 41 m - przestrzeń wspólna (aneks kuchenny, łazienki).

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²500 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowej, zlokalizowanej w czterokondygnacyjnym obiekcie przy ul. Wyścigowej, na Krzykach-Partynicach. 500 m przestrzeni biurowej dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²99 m² 4 950 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 84 mkw w rejonie jego skład wchodzą 3 pomieszczenia biurowe o powierzchni: 39, 29, 22 i 16 mkw oraz duży aneks kuchenny ( 20 mkw). Do.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²521 m² 28 655 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - nowoczesny lokal biurowy 521 m w centrum Wrocławia Oferujemy do wynajęcia przestronny, komfortowy lokal biurowy o powierzchni 521 m , zlokalizowany w nowoczesnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

3 066 882 zł178,10 m² 17 220 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Podana kwota jest ceną z VAT. Lokal usługowy o powierzchni 178,10 mkw. w luksusowej lokalizacji. Układ.