dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Karłowice,Wrocław

461 000 zł40 m² 11 525 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania zadbane mieszkanie dwu pokojowe z balkonem, na nowym osiedlu na pograniczu Karłowic i Sołtysowic, w ok. ul. Wojaczka. Wykończone w dobrym standardzie, na chwile obecną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł51 m² 22 703 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni o powierzchni 50,61 m2 na Starym Mieście w ekskluzywnej inwestycji. Otoczenie nieruchomości: lokum Vene - Inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

599 900 zł38 m² 15 972 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni 37,56m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

408 366 zł42 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Do mieszkania przynależy balkon o powierzchni 4,11m2 termin realizacji inwestycji planowany jest na IV kwartał 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

397 700 zł43 m² 9 199,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. - - kupujący nie płaci podatku pcc Oferta prosto od dewelopera, mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,23 m2 usytuowane na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

352 000 zł35 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski Opiekun oferty: dominika Nowak tel. Nowe, 2-pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 35,20m2, znajduje się na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku z windą, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

497 034 zł47 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Bez prowizji! Bez 2% pcc! Funkcjonalne osiedle nad rzeką. Mieszkanie gotowe do odbioru! Oferowany lokal składa się z : -salonu z z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

452 100 zł51 m² 8 865 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokoje Z balkonem W nowym budownictwie! (bez prowizji i pcc!) Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok.51m2 z dużym balkonem znajdujące się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

669 800 zł52 m² 12 978 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni 51,61m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

665 700 zł52 m² 12 906 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni 51,58m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

519 000 zł56 m² 9 341,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam Państwu rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,56 m plus loggia. Lokal wykończony w wysokim standardzie, klimatyzowany (2 osobne jednostki na salon i sypialnię).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

435 000 zł37 m² 11 756,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zadbane mieszkanie, które znajduje się przy ulicy Szczytnickiej w pobliżu placu Grunwaldzkiego. Nieruchomość bez najmniejszego problemu wynajmuje się od lat studentom lub osobom pracującym. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

558 730 zł47 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% podatku pcc I zero prowizji dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

690 000 zł49 m² 13 951 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni 49,46m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł70 m² 8 028,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam na sprzedaż przestronne, nowocześnie wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 69,75 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy z 1900 roku, zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

829 000 zł52 m² 18 826,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * mieszkanie C3-17 * miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

478 885 zł40 m² 11 913 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Krzykach. Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekunka oferty: mieszkanie o powierzchni 40,2 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 20,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

600 500 zł39 m² 15 557 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni 38,60m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

611 800 zł46 m² 13 376 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni 45,74m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

394 254 zł38 m² 10 397 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Zdjęcia przedstawiają przykład umeblowania mieszkania. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim (do wykończenia wg. własnego pomysłu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

520 700 zł37 m² 14 231 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni 36,59m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

558 000 zł49 m² 11 280 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje Z balkonem 5 minut od centrum Opiekun oferty: telefon Nieruchomość sprzedawana w drodze cesji. Mieszkanie Z balkonem. DO odbioru w III kwartale 2022 r. Stan deweloperski - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

959 000 zł43 m² 22 148 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1580

*For English please scroll down! Gotowe do zamieszkania- kompletnie wyposażone. Posiadamy również inne podobne mieszkania w tej lokalizacji! Gorąco polecam mieszkanie w kameralnej, ekskluzywnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

426 000 zł40 m² 10 647 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: telefon mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem Mieszkanie o projektowanej powierzchni 40,01 m2 składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

356 060 zł41 m² 8 746,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz mieszkania? - Zadzwoń Mam dla Ciebie świetną propozycję! Prezentowana nieruchomość znajduję się na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu. Do rynku mamy 8,8 km ale ogromnym plusem tego miejsca jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

390 000 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 39m2 w świeżo odnowionej kamienicy w okolicy ul. Łukasińskiego we Wrocławiu. Mieszkanie dwupokojowe, wc i łazienka z prysznicem osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jagodno

Jagodno,Wrocław

2 250 zł48 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: kzryki, jagodno * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 48 m2 * Piętro: 1/5 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Pierwszy najem. System Smart House by Keemple opis nieruchomości: do wynajęcia 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Kuźniki,Wrocław

397 600 zł43 m² 9 197,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

621 300 zł38 m² 16 350 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na 14 piętrze w 16 piętrowym wieżowcu. Inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bema

Stare Miasto,Wrocław

909 000 zł50 m² 18 246 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni o powierzchni 49,82 m2 na Starym Mieście w ekskluzywnej inwestycji. Otoczenie nieruchomości: lokum Vene - Inwestycja położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

979 000 zł50 m² 19 467 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1580

*For English scroll down Gotowe do zamieszkania-posiadamy również inne podobne mieszkania! Gorąco polecam mieszkanie w kameralnej, ekskluzywnej, kompletnie zrewitalizowanej kamienicy z XVI wieku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

580 000 zł55 m² 10 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań tel. wysoki standard nowe budownictwo klimatyzacja i kominek w salonie Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze (winda) w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Perkusyjna

Wojnów,Wrocław

375 011 zł44 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: kameralna inwestycja położona jest z dala od zgiełku miasta. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

486 276 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: telefon 2 pokoje/winda/balkon Mieszkanie o powierzchni 49,62m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

392 415 zł43 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości mieszkanie Z ogrodem na krzykach! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o planowanej powierzchni 43,17 m2 znajduje się na parterze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

472 000 zł47 m² 10 021 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: justyna Adamiak tel. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

509 000 zł44 m² 11 605,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Szczepin. W niedalekiej odległości znajdują się Odra oraz Park Zachodni, które są idealnym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

392 415 zł43 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje z dużym ogródkiem (66m2)! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości (bez prowizji i pcc) Opiekun oferty: telefon Otoczenie nieruchomości: jagodno jest jednym z prężniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł39 m² 13 920 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni 39,44m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

659 000 zł55 m² 11 960,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta na wyłączność! 2 pokoje ,balkon, winda,garaż, ochrona, 2012, tarnogaj Polecam do sprzedaży bardzo ładne , 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Swojczycka

Psie Pole,Wrocław

488 900 zł47 m² 10 358 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w cenie promocyjnej -idealne dla rodziny Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel. *Nowa inwestycja tuż przy Odrze *możliwość wydzielenia z salonu.