dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

198 000 zł36 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

#####kontakt agata mrożek##### Polecam Państwu do sprzedaży słoneczne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe z otwartą kuchnią w budynku z drugiej połowy lat 80-tych, fabryczna/kozanów na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 50m2 w ok.ul.Radkowskiej / Ferio-Gaj 2-pokojowa nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym piętrze w budynku/apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł39 m² 8 205,13 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m2 na drugim piętrze, niedawno remontowane (kuchnia z wyposażeniem, okna plastikowe). Dwa pokoje, aneks kuchenny. Dodatkowa powierzchnia-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

365 000 zł45 m² 8 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu 2 pokojowy apartament w samym centrum Wrocławia. Apartament wraz z pomieszczeniem gospodarczym. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

390 339 zł49 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Solo11 Zapraszamy do Solo 11 — miejsca w centrum Wrocławia z przewagą zieleni i spokoju. Miejsca , w którym możesz zamieszkać. Wspaniały projekt w jednym z ulubionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w okolicy ul. Pszczyńskej - boczna Opolskiej. Bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaporoska

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 69 m kw.po dokładnych pomiarach (62,9 m.kw. w dokumentach) na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

200 000 zł39 m² 5 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - Mieszkanie znajduje się w na parterze w 3 piętrowym budynku, wyposażonym w domofon Budynek z cegły. W mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 050 zł50 m² 21 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* super cena! dwupokojowe mieszkanie W centrum Opis nieruchomości: do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w bloku z 2000r. w centrum Wrocławia. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 44 m kw. na 2. piętrze w 5-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł60 m² 4 322,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

W pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,15m^2 z balkonem. Mieszkanie położone w cichej okolicy, nowe okna pcv. Największą atrakcję stanowi kominek w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bema

Śródmieście,Wrocław

164 000 zł37 m² 4 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

**śródmieście*2*pokoje*37m2*do*remontu* Lokalizacja: do zaoferowania Państwu mam 37 metrowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji Wrocławia - Śródmieście, okolice Placu Bema. Opis budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

188 000 zł45 m² 4 177,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w wyremontowanej kamienicy. Lokal rozkładowy, składający się z 2 odrębnych pokoi, osobnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

331 000 zł43 m² 7 697,67 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania całkowicie wyposażone mieszkanie, wykończone i wyposażone wysokiej jakości materiałami, meblami i sprzętami. Mieszkania składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wspaniała okazja! wrocław fabryczna , Ul. Inżynierska! Polecam słoneczne dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2 przy Ul.Inżynierskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

274 000 zł52 m² 5 269,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o pow. 52m w samym centrum miasta (okolice ul. Kościuszki) z miejskim ogrzewaniem. Niski czynsz 350 zł. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Krzyki,Wrocław

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 69 m kw. po dokładnych pomiarach (w dokumentach 62,9 m.kw.) na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 51.5 m kw. na 6. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

184 000 zł30 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

#####kontakt agata mrożek##### Polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, pierwotnie kawalerka z osobną kuchnią o pow. 29, 70 m2 w budynku z 1999r w niskiej zabudowie na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

1 200 zł54 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - garaż W cenie! lokalizacja: ul. Siostrzana (okolice ul. Przyjaźni, krzyki). Spokojna, cicha, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł35 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow 35m2 z dużym balkonem zlokalizowane na 10p w bloku z 1980r. Dogodne usytuowanie mieszkania jest bardzo dużym atutem. Pobliska zieleń jest rajem dla osób lubiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* piękne mieszkanie Z tarasem blisko centrum Opis nieruchomości: bardzo atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze w kompleksie budynków z 2012 r. położonych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szczytnicka

Śródmieście,Wrocław

1 600 zł76 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną jasną kuchnią o powierzchni 76 m2 z możliwością wynajęcia garażu przed budynkiem. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł51 m² 6 843,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Proponuję Państwu piękne mieszkanie w bardzo spokojnej i kameralnej części Wrocławia- leśnicy. Mieszkanie ma 51m2. Składa się z dwóch w pełni rozkładowych pokoi. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Krzyki-jagodno. Luksusowe mieszkanie 2- pokojowe z balkonem o powierzchni 47m2 w nowym budownictwie na wysokim parterze w budynku 2- piętrowym. Przestronny, słoneczny salon 20,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

269 000 zł44 m² 6 085,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

| mieszkanie 2-pokojowe, powierzchnia 44,5 m2, w rozkładzie. Inwestycja mieści się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku. Niska zabudowa, spokojna okolica, w pobliżu znajduje się Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bzowy

Krzyki,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji. Wynajmę dla wymagających, ceniących ciszę i spokój. Unikatowa lokalizacja, osiedle z niską zabudową wśród zieleni w centrum miasta. Mieszkanie komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł61 m² 4 590,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o wys. standardzie. Usytuowane w centrum, 5 min. do Rynku. Cena 280000 zł. Do sprzedaży mieszkanie własnościowe o pow. 61 m 2. Pokoje 19 m 2 i 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe - dwupokojowe zlokalizowane na Śródmieściu, niedaleko ul. Jedności Narodowej/ Bema, 10 min na pieszo do rynku. Mieszkanie o powierzchni 44m2, 2p/4p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie blisko Placu Kromera, w okolicy ch korona - nowe budownictwo 2006r. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Krzyki,Wrocław

1 400 zł56 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

mieszkanie na osiedlu w bardzo ładnej zabudowie, całodobowa ochrona, mieszkanie słoneczne, od strony wschodniej i południowo-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta nr 1720. Polecamy-ciche mieszkanie W okolicach pl. Grunwaldzkiego! -zapraszamy na bezpłatną prezentację- mieszkanie 2 pokojowe w zadbanej kamienicy na 2/4p. w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śrutowa

Stare Miasto,Wrocław

327 250 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Golden House to wysokiej klasy budynek apartamentowo-usłygowy zaprojektowany z myślą o prestiżu i komforcie jego mieszkańców. Nowoczesny 4-kondygnacyjny budynek, w którym znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

W pełni rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow.46m2 w okolicach Parku Tołpy Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w kamienicy z 1900r. . Ze względu na swoją doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Lipowa

Krzyki,Wrocław

349 000 zł67 m² 5 208,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1868

Oferta wstrzymana! wyłączność -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - borek. 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie Z klimatem, po remoncie - W doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Śliczne, bardzo jasne, świeżo wyremontowane- wysokiej klasy materiałami- 2- pokojowe, 37m2 mieszkanie, położone w centrum miasta! Budynek 10- piętrowy z lat 70-tych z windą, piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

229 000 zł44 m² 5 146,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Super pod wynajem! Polecam Państwu bardzo ładne, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m2 w okolicy ul.Prusa, tuż przy Parku Stanisława Tołpy. Mieszkanie składa się z: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chrzanowskiego

Karłowice,Wrocław

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje+kuchnia,brodzik,wc: samodzielne mieszkanie w blizniaku z oknami na ogrod, bardzo cicho i spokojnie.W cenie woda i ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznańskiego

Krzyki,Wrocław

1 500 zł65 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie! Dwupokojowe mieszkanie na nowym kameralnym osiedlu mieszkaniowym na Krzykach; mieszkanie dwupoziomowe, wykończone i wyposażone w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

255 000 zł63 m² 4 028,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Dokerska (kozanów, fabryczna). W okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie itp. Niedaleko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij