dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

524 500 zł47 m² 11 183 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 47 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z 1977 roku. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy Lubuskiej Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Gajowice,Wrocław

599 999 zł45 m² 13 327,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie, gotowe Do Wprowadzenia, ul. Lubuska Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,02 m2 położone przy ul. Lubuskiej w dzielnicy Fabryczna. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

499 990 zł33 m² 15 271,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Posiadam we Wrocławiu wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość w stanie deweloperskim, położoną w bliskim sąsiedztwie Rynku oraz tuż przy Odrze. Bez żadnych dodatkowych prowizji. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 573,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,25m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

504 998 zł40 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Charakter i styl Nieruchomość o powierzchni 39,32 m mieści się na 1. piętrze kamienicy i zachwyca wyjątkowym klimatem. Drewniane podłogi, odkryta cegła oraz wysokie sufity tworzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

735 000 zł48 m² 15 309,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie z tarasem wychodzącym na wewnętrzny dziedziniec. Apartamentowiec z roku 2020, z windą i z podziemną halą garażową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

450 000 zł39 m² 11 606,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna wyłącznie w moim biurze! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ul. Daszyńskiego we Wrocławiu. Kamienica jest po remoncie elewacji, wygląda bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

497 944 zł42 m² 11 932,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

499 000 zł42 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w cetrum miasta blisko Dworca Głównego pkp. Z racji lokalizacji blisko Dworca Głównego pkp i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świstackiego

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzielnica Śródmieście tuż przy ul. Tadeusza Kościuszki a ul. Prądzyńskiego Mieszkanie 2 pokojowe tylko 200-m od ulicy T. Kościuszki, 8 minut od Dworca pkp/pks Wrocław Główny 2,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

570 000 zł49 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie obok Galeria Dominikańskiej ,400 metrów od starówki! Jest idealne pod inwestycje i najem, obecnie przynosi stały pasywny dochód! Aktualnie mieszkają najemca, możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

519 000 zł33 m² 15 832,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie z balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojrowicka

Nowy Dwór,Wrocław

550 000 zł50 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskim Nowym Dworze - osiedlu cenionym za doskonałą komunikację i rozwiniętą infrastrukturę. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołbińska

Nadodrze,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,89 m , zlokalizowane przy ul. Ołbińskiej we Wrocławiu. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garderobą - ul. Braniborska, wrocław Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z salonem i aneksem kuchennym, o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

675 000 zł34 m² 19 565,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

519 000 zł57 m² 9 113,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni prawie 57 m2 w kamienicy przy ul. Worcella idealne pod inwestycję, bądź dla siebie! Opiekun oferty: numer licencji pfrn 31446 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodych Techników

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wombat Nieruchomości prezentuje Komfortowe 2-pokojowe ( 2 osobne pokoi+osobna kuchnia ) mieszkanie z balkonem blisko Centrum Wrocławia | 39 m | klimatyzacja |parking bez problem! Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie 57 m w inwestycji Angel City. Wnętrze urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

629 000 zł43 m² 14 550,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Rezerwacja Mieszkanie gotowe do wprowadzenia w odrestaurowanej kamienicy z dużym ogrodem w spokojnej okolicy. Zamieszczone zdjęcia to rzeczywiste fotografie wnętrza, nie wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

14 900 zł145 m² 102,76 zł/m²

 

Piętro:42/51

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywna przestrzeń biurowa zlokalizowana na 42. piętrze Sky Tower najwyższego i najbardziej rozpoznawalnego budynku we Wrocławiu. To propozycja dla firm oraz profesjonalistów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

605 000 zł49 m² 12 321,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferta tylko w Nieruchomości. Na sprzedaż ładne i ustawne, w pełni rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 49,1 m2 znajdujące się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krzycka

Partynice,Wrocław

535 000 zł34 m² 15 516,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 34,48 m2 znajdujące się na wysokim parterze w niskim 3 piętrowym budynku z 2002 roku. Znakomita lokalizacja Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

479 705 zł35 m² 13 566,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

629 000 zł37 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wykonczony Apartament w 10 min od centrum Wrocławia, przystanek autobusowy i tramwajowy 1 min od klatki. Jest mozliwość przyjąć z najemcą, czynsz najmu to 2700zł+ opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

899 999 zł52 m² 17 331 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Unikatowe 52m na Kępie Mieszczańskiej | Ostatnie piętro | 2 Balkony Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone w samym sercu Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania nowe, jasne mieszkanie 2-pokojowe - pierwszy najem - Wrocław, tarnogaj ulica Gazowa / Międzyleska w nowym bloku Do wynajęcia nowe, jasne i komfortowe mieszkanie.