dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

430 380 zł50 m² 8 652,59 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z pozwoleniem na użytkowanie w nowoczesnym budynku w centrum miasta o powierzchni 49,74m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Oporów

Oporów,Wrocław

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu mieszkanie 60m - 2 oddzielne pokoje, kuchnia i ( mały dodatkowo przy kuchni pokój-może służyć jako gabinecik,pokój komputerowy ) -,łazienka , w willi na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

309 000 zł67 m² 4 611,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Okazja! super lokalizacja zarówno do zamieszkania I jako inwestycja! Bardzo atrakcyjne miejsce w samym centrum miasta (2,5 km do rynku) ale w bocznej, cichej I zielonej uliczce. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

| mieszkanie w wieżowcu na ulicy Kruszwickiej. Dzielnica spokojna i zielona. Mieszkanie nadaje się do wprowadzenia. Posiada 2 windy oraz monitoring zewnętrzy i ochronę. Blisko szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

484 000 zł57 m² 8 491,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla koneserów! nowa cena! Wyjątkowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Borku. Nieduży własny taras ziemny. W pobliżu park i tereny rekreacyjne ( basen, korty ), szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grota-Roweckiego

Krzyki,Wrocław

294 000 zł50 m² 5 880 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 50 m2 w dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn, okolice ul. Grota Roweckiego / Parafialnej. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (18,17 m2 + 10,25 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowy apartament dla konesera Nieruchomość: atrakcyjny dwupokojowy apartament usytuowany na parterze eleganckiego apartamentowca Platinum. Prestiżowy budynek z recepcją, ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śrutowa

Wrocław,dolnośląskie

303 810 zł49 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Royal Apartaments jest doskonale zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie wrocławskiego Rynku przy ul.Śrutowej 8. W pobliżu tereny spacerowe, ostrów Tumski, do teatru, kina czy restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Psie Pole,Wrocław

195 000 zł46 m² 4 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierychni 46m2 w dzielnicy Psie Pole, w okolicy ul. Sołtysowickiej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

215 000 zł34 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Polecam na sprzedaż bardzo ładne, 2- pokojowe mieszkanie na wrocławskich Popowicach o powierzchni 34 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

195 000 zł36 m² 5 462,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż2 pokojowe mieszkanie o pow. 35,7 m2. we Wrocławiu, przy ul. Litewskiej, w wieżowcu z windą. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z którego przechodzi się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

210 000 zł38 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2.pokojowe mieszkanie przy ul. Komandorskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie uniwersytetu ekonomicznego , blisko także do akademii medycznej przy ul. Borowskiej. Idealne miejsce do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

239 000 zł60 m² 3 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się : pokoju 29 m2 , pokoju 15 m2 ,kuchni 8,5 m2 , łazienki z wc , wc (drugie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 300 zł41 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w samym centrum, niedaleko ch arkady, uczelni Ekonomicznej.Nowy budynek w drugiej linii zabudowy, okna wychodzą na ciche podwórko. Dwa pokoje - salon wypoczynkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

230 000 zł37 m² 6 267,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie w samym centrum miasta na ul. Świdnickiej. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 36,70 m2. Mieszkanie jest przestronne z jasną dużą kuchnią wysokość 3,5 m.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pełczyńska

Psie Pole,Wrocław

206 758 zł49 m² 4 198,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

0% prowizji - wynagrodzenie pośrednika pokrywa deweloper Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Pragniesz mieszkać w spokojnej okolicy z dobrym dojazdem do centrum? Potrzebujesz oazy spokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł49 m² 5 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe dwustronnie rozkładowe mieszkanie o pow. 49m2, położone w okolicach ul. Hallera. Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowej kamienicy. Mieszkanie składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł59 m² 46,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: plac Bema. Blisko centrum miasta, pieszo 5min do Rynku, wyspy Słodowej. Spokojna okolica, blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

432 000 zł65 m² 6 646,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe miejsce we Wrocławiu w okolicy Grabiszynka i Borka, w otulinie parku Grabiszyńskiego zapewnia to, co w mieście najistotniejsze: bliskość wszystkich niezbędnych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pełczyńska

Psie Pole,Wrocław

176 819 zł42 m² 4 198,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

317 200 zł49 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

0% prowizji* nowiutki apartament W centrum wrocławia Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w budynku apartamentowo-biurowym tuż przy Moście Uniwersyteckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

230 000 zł34 m² 6 764,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

672 000 zł51 m² 13 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 51m2 w apartamentowcu 2009 z roku. Mieszkanie znajduje się na kondygnacji piętrowego apartamentowca. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i stylowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane na wrocławskim Psim Polu (okolice ul. Litewskiej). Mieszkanie mieści się na II piętrze IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

378 593 zł63 m² 5 979,99 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

|! rynek pierwotny - stan deweloperski! Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią w centrum miasta. Inwestycja oddana zostanie w IV kwartale 2012. To iż jest to rynek pierwotny pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłodzka

Krzyki,Wrocław

296 000 zł47 m² 6 268,53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

| dwa pokoje rozkład! nowe budownictwo! gaj! osiedle zielone wzgórze! Mieszkanie o powierzchni 45 mkw, w nowym budownictwie położone w cichej i zielonej okolicy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400/m2 w programie "oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

325 299 zł41 m² 8 012,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Solo11 Zapraszamy do Solo 11 — miejsca w centrum Wrocławia z przewagą zieleni i spokoju. Miejsca , w którym możesz zamieszkać. Wspaniały projekt w jednym z ulubionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

999 zł40 m² 24,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Standard: * mieszkanie 40 mkw, na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym, idealne dla czwórki studentów (2 x 2), * 2 niezależne pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój z dużą szafą, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

270 000 zł48 m² 5 661,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opis Polecam na sprzedaż piękne 2- pokojowe mieszkanie na wrocławskich Złotnikach. Mieszkanie posiada powierzchnię 47,69m2 i składają się na nią: 2 słoneczne pokoje (20,94m2 i 11,13m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane we Wrocławiu w dzielnicy Wrocław-Fabryczna. Mieszanie jest w nowym budynku (legnick Park) oddanym do użytku w 2009 roku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

195 000 zł33 m² 5 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 33m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Kamiennej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 0/10p. w budynku z lat ’90. Mieszkanie składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam Do sprzedania mieszkanie, położone w świetnej lokalizacji Wrocławia, samo centrum, ul.Reja, tuz za Pasażem Grunwaldzkim, 5 min do Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytetu Przyrodniczego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

365 000 zł53 m² 6 886,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opis: polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, położone przy ulicy Gorlickiej na Psim Polu. Składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym(26,06m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Śródmieście,Wrocław

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Tylko U nas! Ładne, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Śródmieściu tuż przy placu Grunwaldzkim. Z wystawą okien południowo-wschodnią. Mieszkanie w przedwojennej kamienicy składa.