dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Kozanów,Wrocław

197 000 zł37 m² 5 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Dzielna (fabryczna, kozanów). Mieszkanie znajduje się na osiedlu z pełną infrastrukturą - sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

209 000 zł47 m² 4 446,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

BN Kontrakt serdecznie Państwu poleca rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na Kozanowie Mieszkanie znajduje się na 6-tym piętrze w 10-pietrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

205 000 zł32 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe z balkonem własnościowe o pow. 32m2 przy Pl.Legionów.Nieruchomość po GENERALNYM REMONCIE,wymienione okna na PCV,drzwi zewnętrzne i wewnętrzne,elektryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

1 350 zł48 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z 30m2 tarasem- partynice Na cichym osiedlu w nowym budownictwie, na wysokim parterze, ciepłe, przytulne, wygodne 2-pokojowe mieszkanie z 30m2 tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kromera

Kowale,Wrocław

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane bardzo ustawne mieszkanie dwu pokojowe z osobną umeblowaną kuchnią i wyposażoną łazienką oraz przestronnym korytarzem z szafą w zabudowie. Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Juszczaka

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis Polecam na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie posiada powierzchnię 40 m2. Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ziemowita

Stare Miasto,Wrocław

365 040 zł47 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Solo11 Zapraszamy do Solo 11 — miejsca w centrum Wrocławia z przewagą zieleni i spokoju. Miejsca , w którym możesz zamieszkać. Wspaniały projekt w jednym z ulubionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ulica Partynicka (krzyki, ołtaszyn). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie dwupokojowe przy ul. Krzyckiej. Pokój dzienny z jadalnią i wyjściem na taras. Umeblowana i wyposażona kuchnia ( zmywarka, piekarnik, mikrofalówka etc.). W sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 450 zł56 m² 25,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Krzykach. Kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem agd, na ścianach i podłodze kafle, w pokojach gładzie i panele. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

261 196 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zielone Stabłowice to wyjątkowe osiedle wielorodzinnych budynków usytuowanych w zachodniej części Wrocławia. To osiedle położone w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej oraz niezwykle urokliwego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Obecnie biuro posiada promocję i nie pobiera prowizji od wynajmującego. Prowizja 0 %. Bardzo ładne, komfortowo urządzone, rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m2. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

440 000 zł60 m² 7 302,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie składa się z kuchni 9,5m 2 , dwóch pokoi 22,4 i 14,8m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na cichym osiedlu na Nowym Dworze. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wanną, ubikacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* klimatyzowane mieszkanie W nowoczesnym budynku Nieruchomość: atrakcyjne mieszkanie usytuowane na ostatnim piętrze w apartamentowcu Rondo Verona w centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 52 m2 na Nowym Dworze (fabryczna) w spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* uroczy apartament na starym mieście Opis nieruchomości: do wynajęcia uroczy dwupokojowy apartament o powierzchni 52 mkw usytuowany na ostatnim piętrze budynku z windą. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 250 zł50 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis: poleca na wynajem mieszkanie na pierwszym piętrze kamienicy na ul Lelewela w samym centrum Wrocławia. Powierzchnia mieszkania 50 m2 + antresola 20 m2. Interesujący układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Stare Miasto,Wrocław

179 000 zł34 m² 5 295,86 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

:dodatkowy opis | Dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji to idealny zakup. Znajdujący się na parterze lokal posiada balkon , wymienione okna. Łazienka oraz kuchnia są do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie, trzecie piętro, ul. Zachodnia, dzielnica stare miasto. Jasny salon (25m2) i sypialnia (9m2), kuchnia (9m2), wc i łazienka osobna. Mieszkanie ciepłe, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł36 m² 6 338,03 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis Polecam na sprzedaż rozkładowe mieszkanie przy na Gądowie Małym, w którego skład wchodzi: przedpokój, 2 pokoje, oddzielna i widna kuchnia, wc z łazienką i balkon (loggia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

238 000 zł39 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| - pełen rozkład! - Dwustronne, jasne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na wrocławskich Popowicach. Lokal jest po remoncie, gotowy do wprowadzenia , z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

228 000 zł52 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania słoneczne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow.52,4m2 w okolicach ul.Cukrowej Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w kamienicy z 1935 roku. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

473 547 zł57 m² 8 192 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W sprzedaży 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie, które znajduje się w nowo wybudowanym budynku "Odra House". Dogodny metraż pozwolił na stworzenie salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* stylowy apartament W centrum Nieruchomość: do wynajęcia wykończony w nowoczesnym stylu i komfortowo wyposażony apartament w Centrum Wrocławia. Apartament położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bema

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: plac Bema. Blisko centrum miasta, pieszo 5min do Rynku, wyspy Słodowej. Spokojna okolica, blisko tereny zielone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rejtana

Stare Miasto,Wrocław

375 000 zł92 m² 4 076 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie na ul. Rejtana w samym centrum miasta Wrocławia o pow. 92m 2. Mieszkanie składa się z 2- pokoi , oddzielnej kuchni, dużej łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Himalajska

Gaj,Wrocław

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe 45m2 mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Gaj. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze, jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* dwupokojowe mieszkanie W pięknej zabytkowej odrestaurowanej kamienicy W samym centrum Nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 50mkw położone na 2 piętrze w pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowe mieszkanie W okolicy rynku Nieruchomość : Wyjątkowy apartament usytuowany na 1 piętrze w przedwojennej kamienicy tuz przy Rynku. Aranżacja mieszkania jest efektem pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

230 000 zł36 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie, położone na 6. piętrze 10 piętrowego bloku zlokalizowanego przy ul. Ślicznej. Pomieszczenia: - salon: ok. 15 m2 - drugi pokój: ok. 11 m2 - aneks kuchenny:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

269 000 zł62 m² 4 361,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis : Polecam na sprzedaż mieszkanie 61,67m 2 na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto. Dwa pokoje, okna wychodzące na południe, zachód; widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mosiężna

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia mieszkanie na nowym osiedlu w centrum miasta. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu(ok.20m2), sypialni (ok.9m2),kuchni (ok.9m2) i łazienki z wc. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Śródmieście,Wrocław

329 000 zł74 m² 4 445,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Do sprzedania klimatyczne rozkładowe, bardzo słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow.74m2 w okolicach pl. św. Macieja Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

215 000 zł34 m² 632,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2pok.34m2 spoldziecze wlasnosciowe 9/10 polozone od poludnia sloneczne b.cieple z wiekszego pokoju wejscie do kuchni/wyburzina scianka dzialowa/zyskalismy na przestrzeni i komunikacji sciany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie W sercu placu grunwaldzkiego Nieruchomość: piękne mieszkanie w stylowej kamienicy, o niepowtarzalnym klimacie. Usytuowane jest na 3 piętrze w pięknie odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

250 574 zł43 m² 5 798,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

|! rynek pierwotny - stan deweloperski! Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym w samym sercu dzielnicy Krzyki, w inwestycji, która będzie oddana do użytku w IV kartele 2013 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Studzienna

Krzyki,Wrocław

190 000 zł33 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| idealna inwestycja pod wynajem! Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta, w pobliżu dworca pkp i pks oraz Centrum Arena. Mieszkanie o powierzchni 33 mkw, z widną kuchnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pabianicka

Krzyki,Wrocław

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę mieszkania dwupokojowego po powierzchni 52 m2. Mieszkanie znajduje się szóstym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z windą. Mieszkanie składa się: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

220 000 zł39 m² 5 641,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji! prowizję kupującego pokrywa sprzedający! Nieruchomość o powierzchni 39 m2 znajduje się na 4 piętrze w kamienicy znajdującej się w okolicach ul. Żeromskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam dwupokojowe mieszkanie o pow. 33 m2 z balkonem, zlokalizowane na zielonym wrocławskim osiedlu popowice. Mieszkanie po remoncie (wymienione wszystkie instalacje), w pełni umeblowane.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij