dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 350 zł52 m² 25,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie Nieruchomość :atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Hubertus tuż za granicą Wrocławia - Wysoka. Powierzchnia mieszkania obejmuje salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

289 000 zł52 m² 5 557,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Skarbowców. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (22 m2 + 9 m2) * przedpokoju (7 m2) * kuchni (8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia słoneczne, zadbane, 2. pokojowe mieszkanie, składające się z: -2 pokoi - kuchni - łazienki - przedpokoju Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Okna pcv, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Śródmieście,Wrocław

320 650 zł53 m² 6 050 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie firmy lg nieruchomości Z tytułu pośrednictwa W obrocie tą nieruchomością W całości ponosi sprzedający. Polecamy mieszkanie w super lokalizacji! Miejsce idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

185 000 zł28 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 28 mkw. w rejonach pl. Jana Pawła II w dobrze utrzymanym budynku z 1960 roku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 52 m2 w dzielnicy Fabryczna, spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Fabryczna,Wrocław

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Popowice. Lokal w pełni rozkładowy , dwustronny, położony na VII piętrze w ocieplonym , zadbanym bloku. Salon z balkonem, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gaj

Gaj,Wrocław

1 550 zł50 m² 31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! prowizję biura pokrywa właściciel! Do wynajęcia mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 50 m2, znajdujące się na osiedlu Gaj. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

178 000 zł37 m² 4 810,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o pow.37m2 w okolicach pl. Legionów. Mieszkanie zlokalizowane jest na iii/xp w bloku z windą. Lokal składa się z: 2 pokoi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400/m2 w programie "oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Postępowa

Fabryczna,Wrocław

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, komfortowe mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa się z w pełni wyposażonej kuchni (ok. 11m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe I rozkładowe mieszkanie Mieszkanie o metrażu 50m2 składa się z sypialni, salonu, kuchni, łazienki i korytarza. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Lubińskiej o powierzchni 39mkw. Mieszkanie rozkładowe, bardzo jasne, ciepłe, gustownie wykończone. Dwa pokoje z szafami i łóżkami, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w cichej okolicy w dzielnicy Krzyki-Huby. Mieszkanie o powierzchni 36m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

265 000 zł52 m² 5 096,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Muchoborze Małym. Mieszkanie składa się z osobnej kuchni (8m 2 ), dwóch pokoi (21 i 11m 2 ), łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - obok parku! nowe mieszkanie! lokalizacja: al. Wiśniowa (skrzyżowanie ul. Ślężnej, wiśniowej i Armii Krajowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji!piławska! Nieruchomość o powierzchni 45 m2. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

299 000 zł50 m² 6 040,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, jasne mieszkanie znajdujące się na cichym, nowym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, pokoju, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nietuzinkowe .WYJĄTKOWE I ŚLICZNE .STWORZONE PRZEZ ARCHITEKTA. . Dla ciekawych. I kreatywnych. Mieszkanie profesjonalnie zaprojektowane, wynikiem czego powstało spójne , nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

.Bo miejsce jest najważniejsze, borek, ciche miejsce, niska zabudowa!bardzo zadbane mieszkanie 2.pokojowe w pełnym rozkładzie ,nowe okna.Ze względu na lokalizację wśród zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

238 000 zł49 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

|! 2 p. Krzywoustego, 49 m2! Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe z dużą kuchnią 18 m2. Dwa pokoje od strony podwórka 16 i 7 m2. W cenie komplet paneli podłogowych. Wymienione instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

9 000 zł145 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji* przestronny piekny apartament W samym sercu miasta Opis nieruchomości: apartament o powierzchni 145mkw mieści się w nowoczesnym budynku z windą w okolicach Arkad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

245 000 zł55 m² 4 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż pięknie nietypowe jednostonne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55m2 w dzielnicy Stare Miasto okolice Galerii Dominikańskiej. Pełna Własność z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jelenia

Fabryczna,Wrocław

235 000 zł42 m² 5 662,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41,5m2. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku na Pilczycach. W mieszkaniu na podłodze płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Okazja! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice Dworca Świebodzkiego. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2.pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o pow. ok. 50 m2 w nowym obiekcie na ul. Legnickiej w okolicy magnolii.Na mieszkanie składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł44 m² 5 431,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż, dwustronne, w pełni rozkładowe 2-pokojowe o pow. 44m2 w dzielnicy Stare Miasto okolice pl.Legionów Mieszkanie znajduje się na piętrze 2/4 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 42m2 w dzielnicy Psie Pole, okolice ul. Jugosławiańskiej. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze w bloku z 1975 roku. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 42m2, zlokalizowane na Hubach w okolicy ul.Borowskiej i ul.Ślicznej. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

229 000 zł33 m² 6 939,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, przejściowe o pow. 33m2 w okolicach ul. Borowskiej Mieszkanie znajduje się na piętrze 3 piętrze w budynku z 1975r. i nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie Nieruchomość : Komfortowe, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane w nowym budynku na kameralnym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

980 zł40 m² 24,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Teraz niższa cena! Do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pokojowe na parterze niskiego bloku. Wysoki standard. Salon z aneksem wyposażonym w klimatyzację, sypialnia, łazienka, garderoba, balkon,.