dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłośna

Krzyki,Wrocław

221 000 zł37 m² 5 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie własnościowe we Wrocławiu wcentrum miasta w spokojnej okolicy. Kłośna - cicha, spokojnauliczka w pobliżu pl. Pereca i ul. Grabiszyńskiej, ok 7 min. samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: spokojna, cicha okolica przy ulicy Zielińskiego. Bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta (10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w Siechnicach. Atrakcyjna cena 4400zł./m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Stare Miasto,Wrocław

1 600 zł58 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: ul. Prosta (okolice ul. Grabiszyńskiej i ul. Tęczowej). Atrakcyjna lokalizacja w sąsiedztwie licznych terenów zielonych. W okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

249 000 zł54 m² 4 585,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie w niskiej zabudowie na Krzykach. Świętna lokalizacja - dostępny tramwaj i autobus, szybki dojazd do centrum. Mieszkanie jest 2.pokojowe, rozkładowe, wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36 mkw na Grabiszynie. Możliwość zamieszkania bez większych nakadów finansowych! Mieszkanie w bloku z lat 70-tych na przedostatnim, 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

309 290 zł54 m² 5 699,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Muchoborze Wielkim. Na inwestycję składają się dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berenta

Psie Pole,Wrocław

218 000 zł35 m² 6 210,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! wysoki standard! duży taras! lokalizacja: ul. Berenta (okolice ul. Kasprowicza i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

253 000 zł54 m² 4 685,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam Państwu mieszkanie 2-pokojowe o pow. 54,00m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Sienkiewicza. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 1953 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Śródmieście,Wrocław

270 000 zł54 m² 4 967,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

| dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu, po generalnym remoncie. W lokalu dwa pokoje, w tym przestronny salon (27 m i 12 m), kuchnia z pełną zabudową. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

162 800 zł37 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowa inwestycja w południowo-wschodniej części Wrocławia. Atrakcyjna cena 4400/m2 w programie "oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących gotówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

269 000 zł52 m² 5 183,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

|! okazja - 2 pok. Mieszkanie K/ pl. Legionów! Sprzedam dwustronne mieszkanie w pełnym rozkładzie blisko placu Legionów. Pierwsze piętro, ocieplony budynek. Za budynkiem teren zielony należący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł64 m² 20,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel mieszkania! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji!ul. Zdrowa! Nieruchomość o powierzchni 64 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

270 000 zł45 m² 5 974,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| - pełen rozkład! - Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 1. piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Kruczej. Lokal po kapitalnym remoncie, wymienione zostały okna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

126 000 zł31 m² 4 008,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający okazja tylko 4 000zł/mkw! lokalizacja: ul. Łanowa (krzyki, klecina). Spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inżynierska

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46 m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Inżynierskiej. Mieszkanie składa się z: * salonu (20 m2) * sypialni (10 m2) * przedpokoju (5 m2) * kuchni (7 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

1 650 zł50 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* nowoczesne mieszkanie na kromera Opis nieruchomości: nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe mieszczące się 300 m od Placu Kromera. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Pobożnego

Śródmieście,Wrocław

179 000 zł49 m² 3 653,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Opis Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki. Brak wc w mieszkaniu ale do zrobienia jest pion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłośna

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Kłośna (boczna ul. Grabiszyńskiej). Bardzo spokojne, ciche miejsce, blisko centrum. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie. Blisko plac zabaw, ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 36 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Skwierzyńskiej. Mieszkanie składa się z: * salonu * sypialni * kuchni * łazienki z wc * balkonu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

145 200 zł33 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

229 000 zł51 m² 4 490,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51 m2 w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Trzebnickiej / Kleczkowskiej. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (18,00 m2 + 10,60 m2) * przedpokoju (12,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

249 900 zł60 m² 4 156 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

| mieszkanie na poddaszu w przedwojennej kamienicy o powierzchni użytkowej 60,13 mkw. Mieszkanie dwustronne z widną kuchnią. Mieszkanie dwupokojowe, z dużymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

314 240 zł49 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji na Oporowie. Kameralna zabudowa, dom posiada 12 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie o pow. 38 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Hubskiej. Mieszkanie składa się z: * salonu * sypialni * kuchni * łazienki z wc *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

234 500 zł44 m² 5 329,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Krzyki - Huby, o powierzchni ok. 44 m2, usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie składa się z: * 2 oddzielnych pokoi *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Fabryczna,Wrocław

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w bloku z 1987 roku , o powierzchni 50 m2 w dzielnicy Fabryczna , spokojnej i bardzo ładnej okolicy z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

209 000 zł29 m² 7 206,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę. Dwupokojowe mieszkanie w Centrum miasta o powierzchni 29m2 za 209000zł! Mieszkanie składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym -pokoju -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prusa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł60 m² 48,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym w nowym, chronionym budynku Rezydencja Tumska. Pomieszczenia wykończone, umeblowane i wyposażone w bardzo wysokim standardzie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37m2 w dzielnicy Stare Miasto, okolice ul. Dobrej. Mieszkanie ciepłe, po remoncie, w stanie idealnym, częściowo umeblowane. W bloku znajduje.