dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

690 000 zł50 m² 13 663,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie sprzedawane bez pośredników (jednocześnie uprzejmie proszę o niekontaktowanie się w sprawie pośredniczenia). Z uwagi na przeprowadzkę, sprzedam jasne i ustawne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

589 000 zł47 m² 12 531,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje + osobna kuchnia | Jagodno Cztery Pory Roku (archicom) | wysoki parter | wyposażenie w cenie Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić bez dużych nakładów i mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

632 500 zł50 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytułowane na parterze kameralnego budynku z 2024 roku przy ul. Iwaszkiewicza na Wojszycach. Prezentowana nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

557 745 zł45 m² 12 505,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Krzyki,Wrocław

3 500 zł65 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dwupoziomowy apartament z antresolą, zlokalizowany w prestiżowej części Wrocławia przy pl. Powstańców Śląskich 19. - english.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

430 000 zł34 m² 12 610 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania we Wrocławiu, w dzielnicy Przedmieście Oławskie, przy ul. Więckowskiego. Mieszkanie idealne do zamieszkania oraz jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

858 915 zł58 m² 14 808,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Promenady Wrocławskie, przy ul. Zakładowej we Wrocławiu. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

720 000 zł42 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie inwestycyjne | 42m2 | Wrocław, ulica Pomorska/ rok budowy 2018! Na sprzedaż klimatyzowane przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 42m2 idealne zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

609 339 zł39 m² 15 600,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

2 550 zł42 m² 60,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia bardzo ładne, mieszkanie na wrocławskim Jagodnie, przy ul. Kopycińskiego. (inwestycja dewelopera Robyg) Mieszkanie o powierzchni 42,11m2 posadowione na parterze, nowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

959 999 zł52 m² 18 486,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie sztuki nowoczesnych mieszkań na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji! Gotowe mieszkania dostępne od ręki - różne metraże i układy. Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

794 511 zł62 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Prezentowane mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

763 000 zł50 m² 15 309 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: inwestycja znajduje się przy prestiżowej lokalizacji na Krzykach, gdzie bliskość tętniącego życiem centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł46 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia od 1 lutego 2026r. Wrocław, ul. Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia, na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Kleczków,Wrocław

594 022 zł41 m² 14 484,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł44 m² 11 447,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w dobrze skomunikowanej części Śródmieścia - przy ul. Żeromskiego 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Popowice,Wrocław

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z widokiem idealne dla pary lub singla! Skład mieszkania: -Pokój 1: przestronny i jasny, doskonały jako salon lub sypialnia. -Pokój 2: równie duży, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł65 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

2 899 zł49 m² 59,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pełni wyposażone, położone w samym centrum miasta ul. Podwale (renoma). Lokal gotowy do wprowadzenia się od zaraz, idealny dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedźwiedzia

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł33 m² 73,39 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Szukasz przytulnego, niedużego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji? Pracujesz w centrum i nie chcesz marnować czasu na dojazdy i stanie w korkach? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł34 m² 16 880,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia przy ul. Krawieckiej, tuż obok Rynku. Zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość na naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

848 700 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

610 966 zł38 m² 15 989,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie idealne pod wynajem 2 pokojowe o pow. 38,21m2 z balkonem 4,26m2 na wrocławskich Krzykach tuż obok Belvedere Park nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Informacje O mieszkaniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

581 210 zł44 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj wygodnie - Poświętne - Twoje spokojne miejsce we Wrocławiu Zadzwoń i umów się na prezentacje. Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: **dostępne od zaraz** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na popularnym i dobrze skomunikowanym osiedlu Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

2 500 zł50 m² 50,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie z balkonem - przy Mostach Warszawskich świetna lokalizacja - Wrocław Ołbin - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

520 905 zł42 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

780 000 zł55 m² 14 272,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Elegancki apartament 2-pokojowy na zielonych Krzykach Na sprzedaż nowoczesne, gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 55,53 m , położone na 2. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

849 000 zł53 m² 16 018,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

***dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią do sprzedaży przy Ogrody Hallera 86***. Na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie 2- pokojowe, położone na znanym, kameralnym osiedlu Ogrody Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

605 901 zł44 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie Wrocław Partynice ul Jeździecka Mieszkanie w stanie deweloperskim powierzchni 43,59 m położone na pierwszym piętrze z ekspozycją wschodnią. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Nowoczesny apartament na Nadodrzu | 2 pokoje | wysoki standard | balkon | 2. piętro Jeśli szukasz stylowego i wygodnego mieszkania w centrum Wrocławia, ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

796 692 zł62 m² 12 895,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania z ogromnymi przeszkleniami. Okna znajdujące się w mieszkaniu mają wysokość 6 metrów idealnie doświetlają przestrzeń. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

585 000 zł42 m² 13 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe lux 2-pokojowe mieszkanie w stanie idealnym Wrocław Leśnica. Oferta na wyłączność, klucze w biurze! gotowe do wprowadzenia! lokal dostępny od ręki! Sprzedam nowoczesne, nigdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Popowice,Wrocław

860 000 zł50 m² 17 231 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,91 m , położone na nowoczesnym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej 121 we Wrocław. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

625 000 zł71 m² 8 753,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na I piętrze. Powierzchnia użytkowa 71.4m2. Nieruchomość znajduje się w dogodnej lokalizacji przy ul. Grabiszyńskiej. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spiżowa

Stare Miasto,Wrocław

878 000 zł54 m² 16 143 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Agent prowadzący: tel: najważniejsze informacje: serdecznie polecam wykończoną w dobrym standardzie 2 pokojową nieruchomość znajdującą się na szóstej kondygnacji ośmiopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

540 000 zł52 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane na 6. piętrze budynku na rynku wtórnym, na terenie dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu. Lokal jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

564 375 zł45 m² 12 412 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na Stabłowicach we Wrocławiu to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia w spokojnej i zielonej okolic. Lokal znajduje się w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Sołtysowice,Wrocław

559 000 zł36 m² 15 545 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 ,96 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2025 roku na osiedlu przy ul. Lothara Herbsta we Wrocławiu Nieruchomość posiada duży,.