dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Powstańców Śląskich,Wrocław

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie idealne na start lub inwestycję! Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 8. piętrze w 11-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 800 zł45 m² 62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Komandorskiej (obok Arkad Wrocławskich). |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

470 000 zł40 m² 11 898,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,10 m , położone na 4. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

618 900 zł32 m² 19 359 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 31446 tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,97 m2 znajduje się na 3 piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Otoczenie nieruchomości: nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

599 000 zł38 m² 15 599 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie, wykończone w wysokiej klasy materiałów. A to wszystko na kameralnym osiedlu z 2023 roku. Zadzwoń i umów się na prezentację. tel. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

586 000 zł38 m² 15 614 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta deweloperska 0% prowizji! Nowoczesne 2 pokoje 37mkw z ogródkiem w prestiżowej lokalizacji nad Odrą! Standard Premium! Cena promocyjna! Inwestycja łącząca historię i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

599 000 zł38 m² 15 599 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promień

Biskupin,Wrocław

449 000 zł28 m² 16 035,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Ciche, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie w sercu zielonego Biskupina. Idealna lokata kapitału 10 minut od uczelni! Mieszkanie o powierzchni 28 m znajduje się na parterze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skargi

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w jednej z najlepiej skomunikowanych lokalizacji we Wrocławiu przy Placu Dominikańskim. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

879 000 zł44 m² 19 954,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 44 m , Browary Wrocławskie, przy Odrze Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

457 692 zł27 m² 17 148,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu - doskonała lokalizacja, świetna lokata kapitału! Lokalizacja: wrocław, blisko ścisłego centrum miasta Mieszkanie: metraż: 26,69 m Pokoje: 1 Piętro: parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje | wrocław klecina | 50 m | balkon | garaż podziemny lokalizacja:Wrocław Klecina / Krzyki, okolice ronda przy ul. Wałbrzyskiej.Bardzo wygodna i ceniona część miasta: tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chojnowska

Stare Miasto,Wrocław

589 000 zł54 m² 10 873,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ciche mieszkanie w dzielnicy Szczepin, w niskim bloku, na 1 piętrze. Ma dwa ustawne pokoje, łazienkę i kuchnię oraz komórkę lokatorską w piwnicy. Znajduje się ono kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na wrocławskich Maślicach, przy ul. Bogatyńskiej - w bezpośrednim sąsiedztwie Tarczyński Arena Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

449 592 zł39 m² 11 578,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Obornicka Premium Różanka. Mieszkanie 2 pokoje wysoki standard. Pełna zieleni oraz zróżnicowanego charakteru dzielnica "różanka' jako jedno z najbardziej stylowych miejsc we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Dwa pokoje z aneksem kuchennym o powierzchni 41 m2 w nowym budynku przy ulicy Świeradowskiej. Pierwszy najem, lokal będzie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

596 763 zł49 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem( możliwość wydzielenia osobnej kuchni) Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

487 780 zł41 m² 11 819,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

619 000 zł41 m² 14 951,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje | 41,4 m | Balkon | Gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję - Wrocław - Jagodno (krzyki), ul. Buforowa - 619 000 zł - 41,42 m | 1 piętro | budynek 2017 r. - piętro: 1/2 (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i wyjątkowo ciepłe, środkowe mieszkanie , z balkonem i windą oraz piwnicą, położone w ścisłym centrum Wrocławia na Starym Mieście ,okolice ul. Ruska To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

2 950 zł52 m² 56,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis mieszkania: do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m z ogródkiem o powierzchni 38,50 m i z naziemnym miejscem postojowym, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

822 269 zł48 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wrocław gaj, blisko ścisłego centrum miasta Mieszkanie o powierzchni 47,53 m , składające się z 2 pokoi, zlokalizowane na parterze. Dodatkowo, mieszkanie posiada przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

620 000 zł57 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 57 m Wrocław, ul. Hallera Przestronne mieszkanie o powierzchni 57 m położone na 2. piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Stabłowice,Wrocław

2 500 zł32 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 32 m , usytuowanego na 3. piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe i w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze. Mieszkanie jest jasne i przestronne. W pobliżu ch Pasaż Grunwaldzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 750 zł41 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo stylowy 2-pokojowy apartament z tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie zlokalizowane w nowej inwestycji przy ul. Legnickiej na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

748 328 zł43 m² 17 386,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43,04 m, usytuowanego na 1. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Opiekun oferty Sobczyńśka tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

848 700 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu w samym centrum miasta? czysta4 to inwestycja, która redefiniuje miejskie życie, łącząc funkcjonalność, elegancję i dogodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

595 000 zł47 m² 12 706 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o pow.46,83 mkw, położone na osiedlu Lipa Piotrowska, ul. Tymiankowa, w otoczeniu niskiej zabudowy. Lokal położony na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne 2-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie w budynku z windą i garażem podziemnym. Budynek monitorowany i chroniony 24h/7 znajduje się przy ul. Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

688 311 zł59 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

747 000 zł42 m² 17 978,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

For english scroll down - > na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41.55m2, z dużym narożnym balkonem, w budynku z windą na Kępie Mieszczańskiej. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiołkowa

Fabryczna,Wrocław

409 999 zł39 m² 10 512,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie Wrocław, ul. Fiołkowa Cena: 409999 Powierzchnia użytkowa: 38,6 m Powierzchnia wg kw: 48,6 m Piętro: 1/1 Rodzaj zabudowy: kamienica z 1940 r. Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

609 601 zł40 m² 15 107,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Szczepin,Wrocław

589 000 zł54 m² 10 807,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 57,17 m , Szczepin, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,17 m , położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

2 450 zł74 m² 33,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja blisko rynku, a jednocześnie spokojne otoczenie z promenadą parkową przy rzece Oławce. W pobliżu liczne sklepy, przedszkole, szkoła, bary i restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

549 640 zł39 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, dwupokojowego mieszkanie o powierzchni 39,26 m. Nieruchomość ustytuowana jest na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drobnera

Nadodrze,Wrocław

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel: unikalne mieszkanie w historycznej kamienicy z urokliwym widokiem na rzekę. Oferta, obok której nie sposób przejść obojętnie. Unikatowa nieruchomość na Nadodrzu.