dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 480 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Stare Miasto,Wrocław

239 000 zł38 m² 6 289 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38m2, w centrum z widokiem na panoramę miasta w okazyjnej cenie 239000zł, 9 piętro. Mieszkanie składa się z dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowska

Jerzmanowo,Wrocław

179 500 zł35 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie W super cenie, oferta spełnia warunki "rodziny na swoim"! 0% prowizji - prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie położone przy ul. Jerzmanowskiej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

264 082 zł44 m² 5 882 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem 25m2. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

214 669 zł37 m² 5 662 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 19m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

270 655 zł51 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

159 700 zł32 m² 4 971 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach - 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

151 700 zł37 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w Siechnicach , 11 km od centrum Wrocławia. Atrakcyjna cena 3999/m2 w programie "Oszczędni na swoim". (cena dla osób płacących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

250 750 zł42 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19m2 z wyjściem na balkon ok.7,22m2, sypialnia ok.8m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

372 240 zł62 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

303 900 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 17m2 z wyjściem na balkon ok.5m2, sypialnia ok.10m2, oddzielna kuchnia ok.9m2. Lokal jednostronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

255 000 zł39 m² 6 538 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Słoneczne mieszkanie z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

300 653 zł45 m² 6 681 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe słoneczne mieszkanie położone na pierwszym pietrze w 3 piętrowym bloku. Opis: słoneczne przestronne mieszkanie składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

289 000 zł55 m² 5 216,61 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,37 mkw znajdujące się w bloku przy ulicy Litewskiej. Blok został wybudowany w 2006 roku przez dewelopera Dachbud z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

1 500 zł35 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie dla pary lub osoby pracującej,położone przy ulicy Prądzyńskiego w spokojnym miejscu przy terenie kolejowym.W skład mieszkania wchodzą:salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

250 750 zł42 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

372 240 zł62 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

303 900 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

303 900 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

255 000 zł39 m² 6 538 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgodna

Krzyki,Wrocław

249 000 zł36 m² 6 916 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie w centrum miasta. Usytuowane na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Dzięki zaadaptowaniu loggii właściciel powiększył mieszkanie o parę metrów i uzyskał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rowerowa

Psie Pole,Wrocław

354 000 zł51 m² 6 941 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie 2-pokojowe na Karłowicach, przy ul. Rowerowej o powierzchni 51m2. Lokal składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju i garderoby i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupujący nie płaci Prowizji, koszty prowizji ponosi Sprzedający. Do sprzedania rozkładowe mieszkanie o pow 40m2 usytuowane na 7piętrze w 10-cio piętrowym budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

800 zł60 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia, winda, kuchnia, łazienka, taras, mieszkanie umeblowane. Niedaleko centrum. Do wynajęcia od zaraz. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

339 000 zł54 m² 6 243 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie na Gaju. na siódmym piętrze w wieżowcu. Budynek po remoncie. Ocieplony, nowe okna na klatce schodowej, wymienione drzwi wejściowe. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, osobna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

364 705 zł55 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie pod klucz - gotowe do wprowadzenia. Wykończone pokoje na podłogach panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł36 m² 7 194 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36m2 usytuowane na 5 piętrze w 5-cio piętrowym budynku z windą z 2007roku przy ul. Mosiężnej. Mieszkanie składa się z: aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

221 500 zł36 m² 6 152,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37m.kw w centrum miasta , do odnowienia.W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje o powierzchniach (15,46m.kw)z balkonem i (9,28m.kw).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

237 268 zł44 m² 5 322 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 20m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

418 770 zł62 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

198 900 zł42 m² 4 711 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

217 005 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

229 320 zł39 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury, częściowo wykończone. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Fabryczna,Wrocław

217 671 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury z balkonem. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wagnera

Krzyki,Wrocław

226 900 zł39 m² 5 744 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, markowe mieszkanie na osiedlu Cztery Pory Roku Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 18,7m2 z wyjściem na balkon ok. 5,8m2, sypialnia ok.12,9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

270 655 zł50 m² 5 331 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim. Powierzchnie poszczególnych pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

214 669 zł37 m² 5 662 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

270 655 zł51 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009