dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

Rynek pierwotny

572 250 zł45,78 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które jest jasne, ustawne i gotowe do odbioru? To mieszkanie na pierwszym piętrze oferuje klasyczny, lubiany przez klientów układ: przestronny salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł40,40 m² 20 742,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam Państwu na sprzedaż piękne, unikatowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m , położone na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Układ funkcjonalny - czytelny podział na dwie strefy. 1. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł56 m² 11 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pokoje I Rozkład I Parter I Cisza I Komfort I Przestrzeń Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i od razu poczujesz, że to to miejsce ? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł48 m² 13 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: aleksandra Dzielnicka tel.   Polecam na sprzedaż 2-pokojowe 2-poziomowe mieszkanie bez skosów blisko Uniwersytetu Ekonomicznego. Układ pomieszczeń: i poziom - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

700 000 zł57,48 m² 12 178,15 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż - tylko u nas! podstawowe informacje: - 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 57,48 m2 - ulica Jedności Narodowej - budynek z 2011/2012 roku - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł57,10 m² 11 646,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 57,1 m , położonego przy ul. Poleskiej we Wrocławiu. Mieszkanie charakteryzuje się wygodnym, i funkcjonalnym rozkładem. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej inwestycji Lokum Di Trevi | ul. Klimasa. Mieszkanie usytuowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł43,47 m² 14 239,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Red horse - Twój zaufany partner w transakcji. Jasne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem. Ul. Gajowicka, krzyki, osiedle Powstańców Śląskich. Cena: 619 000 zł |.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55,74 m² 52,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie najmowane wraz Z miejscem postojowym W garażu podziemnym W cenie Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie na granicy Wrocławskich Partynic i Ołtaszyna w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł49,41 m² 91,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament z dużym tarasem przy parku | Wysoki standard lokalizacja: apartament znajduje się w prestiżowej inwestycji przy al. Ludomira Różyckiego we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł73 m² 10 123,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty:Jakub Choja   Przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 73 m, położone w zadbanej kamienicy na Ołbinie, w pobliżu centrum.Idealne dla pary, rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia 2-pokoje przy ulicy Drabika 66, 37 m2 z ogródkiem i miejscemparkingowym w garażu podziemnym. W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania. Układ: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł39,30 m² 11 170,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty Robert Kordowski   Nr licencji pfrn 22980 Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie otoczenie nieruchomości Nieruchomość znajduje się w północno-wschodniej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł41,50 m² 12 891,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja oferty/na sprzedaż kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,50m2 na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla pary na.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł49,84 m² 59,19 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, klimatyzacją i blisko parku Port Popowice Szukasz komfortowego mieszkania w zielonej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

449 998 zł27 m² 16 666,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne i dobrze zaprojektowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł35 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Kaszubskiej (tuż przy ul. Pomorskiej). Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni ok 10 m2-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 345 zł42,80 m² 13 209 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł61 m² 9 754,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia o powierzchni 61 m przy ul. Łąkowej. Oferujemy przestronne mieszkanie na 4 piętrze z dużymi oknami co zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English. English description below. Mieszkanie wolne od zaraz. Apartment available from now. Szukasz mieszkania w eleganckim budynku, blisko centrum ? Ważna jest dla Ciebie cisza i duża.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Szybkiej we Wrocławiu. Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, położone na ostatnim piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 140 zł37,88 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które łączy świetna lokalizacja, funkcjonalny układ i otoczenie zieleni, a przy tym posiada wysoki potencjał inwestycyjny? Przedstawiamy apartament w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł58,10 m² 12 908,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

848 000 zł67,50 m² 12 562,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Doskonała lokalizacja. Idealne pod inwestycję- ścisłe centrum wrocławia, ulica świętego antoniego. Podstawowe informacje: -Metraż: 67,45 m2 ( istnieje możliwość adaptacji na dwie kawalerki) -liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł62,95 m² 20 571,88 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy, prestiżowy apartament o powierzchni 62,95 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy kameralnej ulicy Zyndrama z Maszkowic, zaraz obok ulicy Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł71,11 m² 10 547,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Zaolziańskiej, w pobliżu Centrum Południowego i Sky Tower Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł55 m² 13 254,55 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gotowe do zamieszkania! wysoki standard! Przedstawiamy wyjątkową okazję na rynku nieruchomości we Wrocławiu! Komfortowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 55 m , idealnie przygotowane do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 312 zł38,51 m² 16 471,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,51 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia dzielnicy Krzyki, przy ulicy Pabianickiej. To miejsce łączy w sobie wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

598 989 zł57 m² 10 508,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

***oferta na wyłączność- nie szukaj dalej*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertę 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ok 57m2 znajdującego się we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

492 500 zł38,48 m² 12 798,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38,48 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

. Zapraszam do wynajęcia mieszkania 35 m2, znajdującego się na drugim piętrze w budynku przy ul. Gen. Józefa Kustronia. Lokal świetnie sprawdzi się do zamieszkania , jak i na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe przy ul. Ślicznej - pierwszy wynajem po remoncie generalnym. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje, podłogi, drzwi oraz meble. Cicha i spokojna okolica z duża.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł49 m² 13 673,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,33 m2 na 2 piętrze 5 piętrowego bloku z windą z 2010 r. w dzielnicy Krzyki - Gaj w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł52,30 m² 11 759,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,30 m2 położone na II piętrze wieżowca w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł28,70 m² 23 693,38 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: klimatyczna kawalerka w samym sercu Wrocławia Ul. Jodłowa | 28,70 m | Rynek - 2 min pieszo | Kamienica z 2020 r. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł37 m² 121,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy najemca w nowym apartamencie z wykończonym 50 m prywatnym tarasem w sercu Wrocławia | możliwy najem prywatny i korporacyjny Zamieszkaj jako pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,17 m² 14 215,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w sposób przemyślany i uniwersalny. Dzięki wykorzystaniu bardzo dobrej jakości materiałów zachowa trwałość przez wiele lat,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł63 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament lux - Klecina, 2 pokoje, garaż opiekun oferty sylwia bednarska Tel:   *** dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł33 m² 14 696,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027