dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 470 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Розмовляємо Українською / For details in English, call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram mieszkanie dostępne od 01.11.2025 Polecam do wynajęcia dwupiętrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Brochów,Wrocław

2 500 zł57 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od listopada. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą wynajmu. Oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie na spokojnym, zamkniętym osiedlu w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne 2-pokojowe mieszkanie na ul. Oławskiej- zaledwie kilka kroków od Rynku- w budynku z 2006 r. Na 2 piętrze z windą. W pełni umeblowane, ogrzewanie miejskie. Atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

569 000 zł37 m² 15 374,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Gotowe do wprowadzenia mieszkanie kilka kroków od Rynku- okolice Pl. Jana Pawła II i ul. Legnickiej, a jednocześnie w spokojnej części miasta. Idealne dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English description below. Dostępne od zaraz. Jeśli szukasz klimatycznego 2 pokojowego mieszkania - w dobrym standardzie - w pełni wyposażonego i świeżo po remoncie To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

591 435 zł35 m² 16 893,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

649 000 zł55 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,5 m2 w świetnej lokalizacji - ul. Zgodna zaledwie 10 min od Rynku. Lokal położony jest na trzecim piętrze w budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

467 998 zł33 m² 14 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,75 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

2 650 zł50 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na III piętrze w bloku w samym centrum miasta. Mieszkanie jest jasne, przestronne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

529 000 zł52 m² 10 173,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 51,40 m2, 2 pokoje, znajdujące się w budynku z lat 90- tych. Lokal w pełni rozkładowy, składa się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki osobnej z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Litewska

Zgorzelisko,Wrocław

628 999 zł52 m² 12 096,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż rozkładowe , jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 na Psim Polu. Mieszkanie idealne dla singla , pary lub rodziny jak i pod wynajem. W skład mieszkania wchodzi: * Duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie usytuowane w 4 piętrowym bloku. Spokojna dzielnica.Dwa umeblowane pokoje.Duży 20m2, mały 13 m2,osobna kuchnia 13 m2. Balkon 4 m2. Rozkładowe.Wejścia do pomieszczeń z korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

607 063 zł39 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiżowa

Gajowice,Wrocław

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane na I piętrze w niskim 4-piętrowym bloku blisko Centrum (ul. Spiżowa). Idealne dla pary lub singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia stylowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej lokalizacji w centrum miasta - ul. Walońska (inwestycja Angel City). Znakomita lokalizacja zapewnia doskonały dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament - 5 minut spacerem od Rynku i Rzeki lux standard | fitness | klimatyzacja | Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę najmu apartamentu zlokalizowanego zaledwie 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Gajowice,Wrocław

589 900 zł47 m² 12 599,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 46,82m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Szczepin,Wrocław

759 999 zł104 m² 7 321,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Mam ogromną przyjemność zaprosić Cię do wyjątkowego mieszkania w zabytkowej kamienicy przy pl. Jana Pawła II. To ponad 91 m przestrzeni z potencjałem, która tylko czeka, by nadać jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

619 000 zł47 m² 13 252 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! cena przed promocją 689 000,10 zł Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

666 000 zł41 m² 16 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

480 000 zł33 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Haukego-Bosaka

Wrocław,dolnośląskie

689 544 zł43 m² 16 099,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie trać czasu - zadzwoń, a na wszystko Ci odpowiem! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 100m do przystanków tramwajowych i autobusowych blisko Park rowerownia w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

370 000 zł33 m² 11 212,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kleczków,Wrocław

680 000 zł63 m² 10 742,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Jeśli szukasz komfortowego i niezwykle przestronnego 2-pokojowego mieszkania tuż przy Odrze koniecznie przeczytaj poniższą ofertę, bo to może być właśnie to czego szukasz. Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

819 000 zł44 m² 18 681,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,84 m z ogromnym tarasem. Zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strachowicka

Wrocław,dolnośląskie

359 024 zł29 m² 12 203,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie - zadzwoń nawet po 18.00 Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń , a zyskasz: -Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

799 999 zł39 m² 20 560,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania na Kępie Mieszczańskiej. Prowizja - 0% Na sprzedaż w pełni wykończone, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,91m z loggią - zlokalizowane w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Kleczków,Wrocław

598 000 zł38 m² 15 946,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie na Promenadach Wrocławskich. Mieszkanie jest dwupokojowe, salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka oraz balkon. Mieszkanie jest na piątym piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

349 990 zł35 m² 9 971,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja/stabłowice/2pok./w realizacji/ pod klucz. Koniec remontu planowany na wrzesień 2025! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 (salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

479 000 zł36 m² 13 493 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa cena! tylko W home expert super oferta! Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe po kapitalnym remoncie w kamienicy na drugim piętrze na Starym Mieście - okolice Placu Kościuszki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

599 000 zł36 m² 16 638,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche mieszkanie 2-pokojowe w dobrym stanie w zadbanym bloku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Biskupinie. Mieszkanie mieści się na 3. piętrze. W budynku jest winda. Okolica bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta, przy ul.Niemcewicza. Do rynku 10min pieszo, niedaleko uczelnie, szkoły, galerie, miejsce idealnie skomunikowane z pozostałą częścią miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe, kuchnia, łazienka (prysznic). Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w urządzenia agd: pralka, zmywarka, kuchenka, lodówka. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł45 m² 122,69 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44.83 m.kw. położone na 18 piętrze w budynku przy ul. Sikorskiego inwestycja Quorum. Mieszkanie słoneczne, jasne, urządzone wg indywidualnego projekt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od 1 października klimatyzowane 2 pokoje w Angel Wings! lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej okolicy tuż nad rzeką Oławą, przy urokliwej promenadzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Popowice,Wrocław

447 717 zł41 m² 10 914,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne apartamenty inwestycyjne. Bez prowizji, pcc 0% Opis ogólny i lokalizacja Lokalizacja: wrocław, ul. Strzegomska to dynamicznie rozwijający się obszar dzielnicy Popowice, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

618 240 zł43 m² 14 304,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,22m2, na którą składa się pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 168,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz wykończenie smart comfort W cenie-zapytaj Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaporoska

Grabiszyn,Wrocław

630 000 zł42 m² 14 971,50 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: małgorzata Tracz pm silesia nieruchomości Na sprzedaż nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

660 000 zł46 m² 14 347,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Tylko dwa mieszkania na klatce! Klimatyzacja w mieszkaniu. Mieszkanie dwa pokoje o powierzchni 45,40 m2 na zamkniętym osiedlu Lokum di Trevi. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.