dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 482 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 482 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

620 039 zł37 m² 16 726,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Karłowice,Wrocław

2 899 zł32 m² 90,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu wyjątkowego mieszkania z prywatnym tarasem na dachu, który zapewni Ci niezapomniane chwile relaksu z widokiem na zielone Karłowice. Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

587 125 zł38 m² 15 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu niezwykłej nieruchomości. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do wprowadzenia. Duży salon, stylowa sypialnia oraz podwójne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

499 000 zł40 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe, osobna kuchnia, o powierzchni 39,10 m 1 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą Wrocław, szczepin. Mieszkanie składa się z: - salonu 16 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy Al. Pracy. Mieszkanie o pow 40 mkw składa się z: - salonu z aneksem wraz ze spiżarką, - łazienki, - przedpokoju, - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Grabiszyn,Wrocław

595 000 zł49 m² 12 180,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Grabiszyn/2pok./lux./garderoba/top/piwnica/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 zlokalizowane we Wrocławiu - Grabiszyn przy ul. Szczęśliwej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

2 999 zł43 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne!po remoncie!/rondo/sky Tower+balkon+klima Dostępne od 1.05.2025 Oferujemy na wynajem ładne mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie o łącznej powierzchni 43,23 mkw, położone blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

599 900 zł48 m² 12 497,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, położone w atrakcyjnej lokalizacji. Opis mieszkania: powierzchnia: 48 m Piętro: 2. w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 39,1 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy Lubińskiej we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: salonu (16 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parnickiego

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł29 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie na Różance 29 m z balkonem Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29 m , położone na wrocławskim osiedlu Różanka. Lokal znajduje się na 3. piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

825 411 zł38 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu wygodnego mieszkania w nowoczesnej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu miasta Cybulskiego 20. Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

855 140 zł51 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Borek,Wrocław

680 000 zł49 m² 13 963 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rezerwacja! Komfortowe, pięknie wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,68 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Mały,Wrocław

2 100 zł32 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem ładnego, przytulnego mieszkania o powierzchni 32m2,usytuowanego w atrakcyjnej lokalizacji, blisko Factory Outlet oraz Carrefour. *Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

475 000 zł31 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 osobne pokoje w samym centrum wrocławia! stare miasto - szczepin 1,7km do Rynku Atuty mieszkania: - mieszkanie po remoncie - gwarancja najmu - umeblowane - świetna lokalizacja - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

689 590 zł63 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Wyłączny Opiekun oferty: tel. Tylko W sdp nieruchomości dwa pokoje Z możliwością wydzielenia trzech! po remoncie. 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 62,69 m2 w kamienicy, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana III Sobieskiego

Zakrzów,Wrocław

465 000 zł48 m² 9 748,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m we Wrocławiu, przy al. Jana III Sobieskiego! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, dwustronnego mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

639 000 zł46 m² 13 921,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie, rozkładowe z 2 balkonami z 2020 r. - wykończone i umeblowane - gotowe na nowych właścicieli. Lokalizacja: sołtysowice, ul. Przejazdowa. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

ok Sky Tower 2 pokoje rozkład - 42m2! Idealne mieszkanie pod inwestycje jak i dla osób które cenią sobie lokalizację w centrum miasta. Mieszkanie po generalnym remoncie ,który odbył się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

658 240 zł43 m² 15 163,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa inwestycja, zamieszkaj w dworku! Miejsce postojowe naziemne gratis! Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 kondygnacyjnym budynku. Powierzchnia mieszkania to 43,41m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

588 000 zł39 m² 15 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Twoje wymarzone mieszkanie z ogrodem i tarasem czeka na Ciebie! Szukasz miejsca, gdzie każdy dzień zaczyna się od kawy na tarasie, a kończy relaksem w cichym, przytulnym wnętrzu? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

650 000 zł47 m² 13 933,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż zadbane mieszkanie w centrum miasta, przy ul. Dobrej na Szczepinie, zaledwie 15 min spacerem od Rynku Wrocławskiego. Idealna propozycja dla osób, które doceniają życie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł33 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie. Wrocław ul. Zaporoska 87 Okol. Sky Tower i Ronda Powstańców Śląskich Koniecznie zobacz wirtualny spacer (360 stopni). Do wynajęcia, wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł40 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w plombie z lat 90-tych przy ul. Świętego Antoniego. Tuż przy Rynku, obok kina Helios. Na powierzchnię 40,2 mkw składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

465 000 zł48 m² 9 748 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, jeśli szukacie atrakcyjnie położonej nieruchomości pod inwestycję, to ta oferta może zainteresuje. To dwupokojowe przestronne i funkcjonalne mieszkanie w bloku oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne , mieszkanie 2-pokojowe w centrum. Pokoje niezależne, oddzielna kuchnia. Lokalizacja: - szczepin, ul. Lubińska (koło kompleksu sportowego Spartan); - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 125,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Witam chciałbym Państwu zaprezentować mieszkanie 2 pokojowe z antresolą o łącznej powierzchni 71,53m2, mieszcząca się w nowej inwestycji na Maślicach, mieszkanie jest idealną okazją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

489 000 zł49 m² 10 061,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Wrocławskiej Fabrycznej 48,6 m Oferuję na sprzedaż mieszkanie własnościowe położone na osiedlu Fabryczna. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Most ks. Piotra Skargi

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

570 000 zł49 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie obok Galeria Dominikańskiej ,400 metrów od starówki! Jest idealne pod inwestycje i najem, obecnie przynosi stały pasywny dochód! Aktualnie mieszkają najemca, możliwość prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

2 700 zł43 m² 62,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

<b>wrocław, ul. Klimasa 43m </b>, 2 pokoje, balkon Lokum di Trevi Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego osiedla Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

650 000 zł49 m² 13 260 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, przy ul. Nowowiejskiej na Śródmieściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 49,02 mkw., znajduje się na 2 piętrze budynku wybudowanego w latach '50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wróbla

Gajowice,Wrocław

2 500 zł50 m² 49,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem/ 2 pokoje/sky tower/ blisko centrum Jesteś zmęczony hałasem i trudnymi sąsiadami ? Chciałbyś wygodnie mieszkać w spokojnej okolicy i móc odpocząć po pracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ ul. Dmowskiego Ilość pokoi: 2 Metraż: 41m2 plus balkon 5,81 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 4 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od 1 maja. Opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

846 034 zł48 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z dumą przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Wrocławiu, która łączy elegancję architektoniczną z doskonałą lokalizacją. To przestrzeń, w której komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

573 782 zł46 m² 12 528 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,80 m , usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku na osiedlu w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu ( Księże Wielkie) Mieszkanie składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

617 900 zł48 m² 12 921,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Niska zabudowa na cichym, kameralnym osiedlu! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,82 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

509 000 zł37 m² 13 719,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 2-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny pozostałych mieszkań podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

580 000 zł51 m² 11 321,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na spokojnym dobrze skomunikowanym z centrum osiedlu Gądów. Idealne dla osób chcących zamieszkać na bezpiecznym osiedlu z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

849 000 zł65 m² 13 061,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie w kamienicy - 2 pokoje, nowowiejska 90, wrocław Szukasz mieszkania z duszą w świetnej lokalizacji To wyjątkowe, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Kamieńskiego | 2pok | Garaż w cenie! Polecam na sprzedaż mieszkanie cieple, słoneczne, usytuowane na najwyższym 4 piętrze (jest winda) a jego dodatkowym atutem jest miejsce w garażu.