dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

840 000 zł46 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Odra Tower Lokalizacja: ul. Sikorskiego, centrum Wrocławia, prestiżowy budynek Odra Tower. Powierzchnia: 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem. Opis: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

829 000 zł66 m² 12 522,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem i kominkiem - ul. Zwycięska, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie urządzonego mieszkania o powierzchni 66,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

477 823 zł33 m² 14 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,75 m , usytuowane na I piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

618 500 zł36 m² 17 204,40 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie ma powierzchnię 35,95m2 i znajduje się na parterze z tarasem i ogrodem w 11 piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł39 m² 92,66 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, loftowe mieszkanie przy ul. Tadeusza Kościuszki 130b w inwestycji "nowa Papiernia". Podstawowe informacje Powierzchnia: 38,85 mkw, nieruchomość składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Grabiszyn,Wrocław

700 000 zł66 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Jasne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu w zielonej okolicy w budynku trzyrodzinnym z 2003 roku. Miejsce dla lubiących ciszę i wiejską atmosferę niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Śródmieście,Wrocław

499 700 zł39 m² 12 812,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie świeżo po generalnym remoncie wykonanym z najwyższą starannością w wysokim standardzie oraz wysokiej jakości użytych materiałów i sprzętu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Fabryczna,Wrocław

545 075 zł40 m² 13 475,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera! Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym! Brak podatku pcc Zamieszkaj w wyjątkowym miejscu, które łączy wygodę nowoczesnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

658 730 zł37 m² 17 885,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu mieszkania w wyjątkowej inwestycji, dzięki swojej lokalizacji. Bliskość uczelni wyższych, jak Politechnika Wrocławska czy Uniwersytet Wrocławski oraz świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

520 000 zł42 m² 12 530,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

We speak English, call for more details, english version below! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na Popowicach. Informacje podstawowe: cena: 520 000 zł Metraż: 41,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie - ul. Dokerska Piąte piętro gwarantuje spokój i niesamowite widoki. Mieszkanie wychodzi na zachodnią stronę świata , więc codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

2 900 zł43 m² 67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, przytulne 2-pokojowe mieszkanie rozkładowe w okolicach krzyżówki na Nowym Internet w cenie! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

500 616 zł37 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 36,81 m2 z balkonem, mieszczącego się na 3 piętrze w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Biskupin,Wrocław

3 000 zł52 m² 57,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz. Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Spółdzielczej - Biskupin. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym, słoneczne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Huby,Wrocław

609 000 zł42 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mam Państwu do zaoferowania ładnie wykończone, funkcjonalne - 2 pokojowe mieszkanie na Krzykach dzielnicy Huby przy ulicy ul. Ślicznej, w bloku z windą. Mieszkanie dwustronne, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

439 900 zł41 m² 10 630,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica I okolica Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5 piętrowej kamienicy, której klatka schodowa jak i fasada są odnowione. Podwórko i tylni parking są w końcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

737 000 zł50 m² 14 740 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50 m usytuowane na 5. piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

4 100 zł53 m² 77,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For English scroll down. Z przyjemnością prezentuję ofertę wynajmu nowoczesnego mieszkania w sercu Wrocławia, na Wyspie Piasek, na przeciwko Ostrowa Tumskiego. To przestronne, pełne światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbowa

Stare Miasto,Wrocław

559 990 zł51 m² 10 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe mieszkanie przy Wzgórzu Partyzantów - idealna inwestycja. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie o powierzchni 50m2 położone na 4.piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

640 000 zł47 m² 13 617 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2 pokojowy apartament wykończony pod klucz, 47mkw Zakup idealny pod inwestycje pod wynajem, dla studenta lokal inwestycyjny 23%vat Podana cena jest kwotą brutto z wykończeniem ul. Krakowska / Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

409 000 zł25 m² 16 102,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna Inwestycja w Centrum Wrocławia! Lokalizacja: centrum - Przedmieście Oławskie, wrocław Cena: 413 000 pln (brutto z wykończeniem) Możliwość zakupu: miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Szczepin,Wrocław

840 000 zł46 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Odra tower | ścisłe centrum miasta | 10 minut spacerem do rynku Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,46m2 z balkonem. Nieruchomość położona jest na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

450 060 zł31 m² 14 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne na start mieszkanie z balkonem w którego skład wchodzi: pokój Salon z aneksem kuchennym Łazienka Przedpokój Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Gądów Mały,Wrocław

499 000 zł47 m² 10 594,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie położone w zachodniej części Wrocławia - Gądów Mały - ul. Bystrzycka. Mieszkanie dwustronne, mierzące 47,1m2, składające się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

2 750 zł36 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje Drugi najem Ogródek Wynajmę prawie nowe, przytulne i wyposażone mieszkanie w kameralnym 2-piętrowym budynku na Osiedlu Zielna z dużym zielonym dziedzińcem na którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Brochów,Wrocław

2 500 zł36 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie 35.5m2 (użytkowa, po podłodze 40m2). Mieszkanie na 3 piętrze, w budynku znajduje się winda. Zlokalizowane na Brochowie, zaraz obok ogródki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 (23,5 m2), - pokoju 2 (12 m2), - garderoby (5m2), - przedpokoju z aneksem kuchennym (7,5 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

645 000 zł42 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż jasny, komfortowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 42m2 na nowoczesnym osiedlu, blisko centrum i dworca pkp. Rozkład pomieszczeń: *salon z aneksem kuchennym *pokój *łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

755 000 zł58 m² 13 066,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mam Państwu do zaoferowania jasne, przytulne oraz komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z wpełni wykończoną antresolą, na której urządzono funkcjonalną sypialnię z garderobą i pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Partynice,Wrocław

755 000 zł58 m² 13 066,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ołbin,Wrocław

3 300 zł48 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia | ul. Jedności Narodowej | dostępne od maja Już od maja dostępne przestronne i klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej - idealne dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

479 000 zł35 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 2-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny pozostałych mieszkań podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 600 zł38 m² 68,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

m oferta nrwysłana z systemu locumnet Online

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Księże Małe,Wrocław

520 000 zł43 m² 12 149,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Przestronne mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu idealne miejsce do zamieszkania! Ciche dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8 m . Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

499 700 zł39 m² 12 812,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

2-pokojowe mieszkanie, ul. Wincentego 10a, 39 m + piwnica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w bardzo dobrej lokalizacji - zaledwie 2 km od Rynku. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mosiężna

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 42m2, budynek z 2008 roku. Duży pokój z aneksem kuchennym, mały pokój z loggią, duży przedpokój i łazienka. Czynsz 2500zł + opłaty (ok. 800). Na minimum 1 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

612 200 zł47 m² 13 026 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 47,00 m2 znajduje się na parterze w 2-piętrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym - 24,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

617 897 zł35 m² 17 750,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o pow. 34,81m2 + loggia 8,13m2. Znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu z windą. W skład powierzchni użytkowych wchodzi salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

738 461 zł48 m² 15 336,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zefirowa

Wrocław,dolnośląskie

769 901 zł51 m² 15 007,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław krzyki, okolica ul. Racławickiej / wichrowej, apartament dwupokojowy 51 M2, winda, miejsce postojowe Przedstawiam Państwu nowy luksusowy, nowocześnie urządzony apartament 2 pokojowy 51,3 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Karłowice,Wrocław

579 000 zł44 m² 13 159,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie 44 m , które niczego nie udaje: po prostu jest ładne. Wysoki parter, wrocław, karłowice/ Psie Pole: miejsce, gdzie rano słychać ptaki, a nie klaksony samochodów. Budynek.