dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

3 299 zł40 m² 82,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 40 m | od kwietnia | 3299 zł + 530 zł (czynsz + opłaty administracyjne) + prąd według zużycia Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 300 zł49 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji Browary Wrocławskie przy ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie składa się z: przedpokoju, salonu, sypialni, łazienki, balkonu około 5m2. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

619 000 zł50 m² 12 380 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone naprzeciw Parku Maślickiego. Mieszkanie posiada duży, słoneczny taras oraz miejsce garażowe w wielostanowiskowym garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

480 000 zł33 m² 14 678,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 32,7 m , zlokalizowane w Wrocławiu przy ulicy Partynickiej. To idealna propozycja dla singli, par lub osób szukających inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

657 000 zł54 m² 12 216,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie ma powierzchnię 53,78m2 i znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z windą na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

660 000 zł46 m² 14 301,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pokojowe z dodatkowym strychem - ul. Kawalerzystów Mieszkanie jest w pełni funkcjonalne i gotowe do zamieszkania - wystarczy uzupełnić je o kilka mebli według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Śródmieście,Wrocław

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferuję na wynajem przytulne mieszkanie znajdujące się w odnowionej kamienicy przy al. Kromera 6a, o następującej specyfikacji: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 199 zł40 m² 79,97 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 40 m | od zaraz | 3199 zł + 720 zł (opłaty administracyjne) + prąd według zużycia Języki Obsługi: świadczymy usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

733 999 zł40 m² 18 414,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rychtalska

Śródmieście,Wrocław

702 023 zł39 m² 18 215 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 2 pokoje | 38,54 m2 | IV kwartał 2026 | 698 169 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

4 200 zł43 m² 97,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 43 m2 | od zaraz | 4200 + 750 + prąd ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

695 000 zł50 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu na osiedlu Szczepin położonym w centrum miasta, gotowego do zamieszkania. Otoczenie nieruchmości: osiedle Szczepin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwu pokojowy apartament z osobną kuchnią przy Placu Grunwaldzkim ul. Polaka 10. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w idealnym punkcie Wrocławia w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

531 990 zł41 m² 12 944 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z ogrodem na Księżu Wielkim! Jeśli chcesz zamieszkać w nowym budownictwie w spokojnej, zielonej okolicy to jest to oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

2 500 zł35 m² 71,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane i wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie - ul. Dokerska Piąte piętro gwarantuje spokój i niesamowite widoki. Mieszkanie wychodzi na zachodnią stronę świata , więc codziennie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

470 000 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje | Garderoba | 40 m2 | balkon | parking | 470,000 pln Na zdjęciach przedstawiona przykładowa aranżacja mieszkania, sprzedawana jest nieruchomość w stanie deweloperskim. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

519 900 zł38 m² 13 517,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 38,46 m2 | 519 900 zł Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

655 000 zł42 m² 15 669,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, pow. 41,80m2. Położone w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gaj we Wrocławiu. Lokalizacja: wrocław, gaj, boczna ulica od ul. Kamiennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

900 000 zł52 m² 17 375 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej, z widokiem na panoramę miasta, urządzone w wysokim standardzie. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to dziś jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wojszyce,Wrocław

710 010 zł45 m² 15 778 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jeżeli potrzebujesz nowoczesnego mieszkania albo dobrej inwestycji, to mieszkanie jest dla Ciebie. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną już dziś, a być może stanie się Twoim nowym domem :) Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kabaczkowa

Klecina,Wrocław

579 000 zł39 m² 14 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 39,08 m , usytuowane na 2. piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w cichej i spokojnej okolicy. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ładna

Plac Grunwaldzki,Wrocław

545 000 zł42 m² 12 976,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m2, położone w dzielnicy Śródmieście przy Placu Grunwaldzkim, centrum miasta. Super lokalizacja, w sąsiedztwie m.in. Politechnika Wrocławska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 42 m2 | od zaraz | 3000 + 700 ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku i rosyjsku. Zapraszamy do wynajmu uroczego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł47 m² 85,95 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***for English Please Scroll Down*** lux premium klimatyzacja dostęp do spa I siłowni taras Z wielką przyjemnością ogłaszamy wynajem 2 pokojowego apartamentu z 30 metrowym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

638 999 zł50 m² 12 805,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Lokalizacja: gądów Mały, ul. Szybowcowa Do dyspozycji miejsca postojowe naziemne za szlabanem Układ mieszkania salon pokój kuchnia łazienka wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.06. 2025 - mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 38m2 w inwestycji Angel Wings na Przedmieściu Oławskim ulica Walońska. Udogodnienia - taras 14,5m2 - klimatyzacja - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegadłowicza

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,8 m2, usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 1960 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bałuckiego

Stare Miasto,Wrocław

749 000 zł61 m² 12 325,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

1 km od Rynku | 2 pok | po remoncie | okazja inwestycyjna Lokalizacja: wrocław Stare Miasto / Przedmieście Świdnickie / ul. Michała Bałuckiego Ilość pokoi: 2 Metraż: 60,77 m2 Kuchnia: przechodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaworska

Fabryczna,Wrocław

2 799 zł37 m² 75,65 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 37 m2 | od 01.03 | 2799 zł czynsz + 551 zł opłaty dodatkowe + media według zużycia Języki Obsługi: Świadczymy usługi po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

309 900 zł19 m² 16 310,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

PL | en | ua | ru 2 pokoje | 19 m2 | zielona i spokojna okolica| wszędzie blisko| 309 900 pln for english please swipe down or call us to discuss the details. Języki Obsługi: świadczymy usługi po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 22980 Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,35 m2 z balkonem na renomowanej inwestycji Olimpia Port na Swojczycach. Najważniejsze informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

1 310 250 zł52 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w najbardziej prestiżowej Wrocławskiej inwestycji! Oferowana nieruchomość o powierzchni użytkowej 52.41 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

493 369 zł29 m² 16 809,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umów się na spotkanie! możliwość makiety 3D, gdzie możesz zobaczyć swoje przyszłe mieszkanie Główne atuty nieruchomości: topowa lokalizacja W bliskiej odległości znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

617 900 zł48 m² 12 921,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

To mieszkanie trzeba zobaczyć na żywo! Budynek znajduje się na kameralnym osiedlu i ma tylko trzy kondygnacje. Zlokalizowany w cichej i spokojnej części Wrocławia. Mieszkanie nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

545 000 zł42 m² 12 976,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ciche, funkcjonalne mieszkanie rozkładowe, na które składają się: - salon z balkonem i przestronną szafą w zabudowie - sypialnia - oddzielna kuchnia z meblami (zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

695 008 zł49 m² 14 198 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 2 pokoje | 48,95 m2 | II kwartał 2026 | 684 270 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

583 890 zł35 m² 16 773,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym apartamentowcu ma powierzchnię 34,81m2 + loggia 8,13m2 i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 14,01m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

2 880 zł38 m² 75,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 37 m2 | od zaraz | 2880 zł czynsz + 500 zł opłaty dodatkowe + media według zużycia | Pierwszy najem Języki Obsługi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Fabryczna,Wrocław

2 880 zł38 m² 75,79 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Młynarska

Psie Pole,Wrocław

3 200 zł45 m² 71,11 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 45 m | od zaraz | 3200 zł + 700 zł (czynsz + opłaty administracyjne) + prąd Języki Obsługi: świadczymy usługi po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

799 999 zł48 m² 16 831 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania na gaju bez pcc bez prowizji Oferujemy mieszkania w różnych lokalizacjach w cenie od 392 941,69 do 1 760 000,00n oraz o zróżnicowanej powierzchni: od 28.27 m2 do 159.92 m2.