dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

973 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

574 448 zł36 m² 16 100 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niemcewicza

Nadodrze,Wrocław

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below/українська Szukasz jasnego mieszkania w wysokim standardzie w centrum miasta? Chciałbyś żeby było położone blisko terenów zielonych i rekreacyjnych? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł41 m² 13 083,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia dewelopera - plusy: 0 zł prowizji + 0 zł pcc przedsprzedaż Zadzwoń już dziś! , nawet po 18.00 OFERTA DLA KLIENTÓW GOTÓWKOWYCH Zalety inwestycji: - przestronne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w samym sercu Wrocławia Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 przy ulicę Generala Jozefa bema, dzielnica sródmieście Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

831 000 zł45 m² 18 598,90 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,68m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

946 500 zł38 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

657 000 zł54 m² 12 216,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie ma powierzchnię 53,78m2 i znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku z windą na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

596 090 zł33 m² 17 831 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa Inwestycja - Apartamenty Premium w sercu Wrocławia Szukasz nieruchomości z niesamowitym potencjałem inwestycyjnym? Te nowoczesne apartamenty premium, położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

650 000 zł53 m² 12 202 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Prezentujemy 2-pokojowe dwustronne mieszkanie z rynku wtórnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

629 000 zł41 m² 15 356,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

429 000 zł41 m² 10 359,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 41,41m2. Nieruchomość jest zlokalizowana na Nowym Dworze przy ul. Budziszyńskiej. Lokal usytuowany jest na parterze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

619 000 zł54 m² 11 463 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, 54,5 m , Nadodrze, wrocław Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania na pierwszym piętrze, zlokalizowanego w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

2 640 zł48 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gotowe do zamieszkania! pełne umeblowanie! przyjemny balkon! blisko parków! garaż podziemny! spokojna okolica! ciche mieszkanie! przystanek tramwajowy, autobusowy minuta od mieszkania najem okazjonalny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kanonierska

Sołtysowice,Wrocław

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż Mieszkanie w okolicy Al. Kanonierskiej Na mieszkanie składa się : - Duży, jasny salon z Aneksem kuchennym - Sypialnia - Łazienka - Przedpokój Dodatkowo : - Ogród 200m2 (dzierżawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

648 000 zł54 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Na Sprzedaż: przestronne Dwupokojowe Mieszkanie w Atrakcyjnej Lokalizacji Wrocław, okolice ul. Brzeskiej Stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowa

Grabiszyn,Wrocław

2 200 zł52 m² 42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, rozkładowe położone na drugim piętrze 4-piętrowego bloku. Jest tu widna kuchnia, dwa pokoje, łazienka z wanną i wc oraz przestronny przedpokój. Większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

599 000 zł50 m² 12 071,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48 m2, usytuowane na 3 piętrze budynku przy ul. Jurija Gagarina we Wrocławiu. Zalety : - Wysoki standard wykończenia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł37 m² 15 648,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: piękne 2-pokojowe mieszkanie po remoncie - gotowe wprowadzenia od zaraz! Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 37 m po generalnym remoncie, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

539 990 zł48 m² 11 349,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

ok. Wrocławia | 2pok | Nowe osiedle!. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, świeżo wykończonego 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na nowopowstałym osiedlu za zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł36 m² 13 861,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio od właściciela, po kapitalnym remoncie, bez prowizji Nie jestem zainteresowana ofertą pośredników nieruchomości. Sprzedam bezpośrednio 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

699 900 zł54 m² 12 961,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż : 2-pokojowe mieszkanie z dużym ogrodem na Osiedlu Di Trevi o powierzchni 53,84 m Piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie z dużym ogrodem o powierzchni prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

525 000 zł42 m² 12 503 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Krzyki ul. Przyjaźni | 2 pokoje Dostępne od zaraz! | na start! English bellow. Mieszkanie jest sprzedawane z pełnym umeblowaniem, co umożliwia natychmiastowe wprowadzenie się bądź wynajęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 767,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,60m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

729 000 zł49 m² 14 847,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż ładne, zadbane i w pełni wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,1 m2, usytuowane na pierwszym piętrze pięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą z 2023 roku przy ulicy Gumińskiej. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

629 834 zł40 m² 15 609,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 656 077 zł Świetna opcja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 021 680 zł46 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,44m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

450 000 zł31 m² 14 488,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

299 999 zł50 m² 5 952,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Krzyki/2pok./Mościckiego/okazja/tanio/Brochów/piwnica! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 600 zł39 m² 15 342,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Top lokalizacja! Mieszkanie w centrum Wrocławia do wynajęcia! Zapraszam do wynajęcia cichego, przytulnego mieszkania w nowym budynku, zlokalizowanym w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł50 m² 64,26 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia nowocześnie i elegancko wykończony i wyposażony apartament położony tuż przy Rynku, tuż przy Galerii Dominikańskiej, w budynk u Justin Center. Wejście od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 500 zł34 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokojowe w idealnej lokalizacji przy Sky Tower na ul. Powstańców Śląskich. Nieruchomość: - powierzchnia 34 m , - Usytuowana na 7 piętrze, - składa się z dwóch zamykanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

498 000 zł41 m² 12 176 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta nieaktualna. Podpisana umowa. Wyłączny opiekun nieruchomości: tel. Marzysz o zamieszkaniu w nowym budownictwie na kameralnym osiedlu z dostępem do pełnej infrastruktury? Nie szukaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

2 600 zł48 m² 54,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Jagodnie ul. Komedy w budynku z 2020 roku. Osiedle samych nowych budynków. Dobry wyjazd w kierunku autostrady A-4 i obwodnicy wschodniej. Blisko Biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł50 m² 10 643,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bezpośrednio! Ogromny potencjał inwestycyjny, jak i mieszkaniowy! Mieszkanie o powierzchni 49,70 m2 zlokalizowane na 4 piętrze przy ul. Piłsudskiego 110 we Wrocławiu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukasińskiego

Krzyki,Wrocław

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 54 m2, ul. Łukasińskiego, krzyki, bez prowizji Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach, w okolicach Starego Miasta (20 minut spacerem). Bliska odległość do Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

3 000 zł34 m² 90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Jasne, stylowe 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33,5 m z doskonałym dojazdem do centrum, w inwestycji Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

674 000 zł52 m² 12 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Krzyki ul. Gliniana Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 2,5 km = 8 minut Do Dworca pkp/pks = 0,5 km = 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Gaj,Wrocław

2 550 zł45 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie wynajmu mieszkania - Wrocław, gaj, ul. Piękna Do wynajęcia przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 4. piętrze w nowoczesnym bloku z 2015 roku,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku