dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 471 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

561 700 zł32 m² 17 553,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament studio W centrum doskonała lokalizacja 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej - Nowoczesny Obiekt z Elegancką Klinkierową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Partynice,Wrocław

375 000 zł33 m² 11 534,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem w nowym budynku/ 0% prowizji dla kupującego Interesuje cię inny metraż? Zadzwoń Gotowe mieszkania 1-, 2-, 3-pokojowe z wykończeniem pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

526 400 zł36 m² 14 421,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Modra/kozanów/2pok./balkon/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł47 m² 12 658 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

toplokalizacja/strzegomska/lux/2pok./Premium/balkon/garaż Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

524 100 zł36 m² 14 763,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Toplokalizacja! Okazja! / Grabiszyńska Top/3-pok/36,1m2! Centrum Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż świeżo wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia! Nieruchomość o powierzchni 41 m2 mieści się przy ul. Wielkiej 26, na piątym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

602 148 zł43 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o metrażu 43,32 m zlokalizowane na parterze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 003 290 zł36 m² 27 962,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Poświętne,Wrocław

2 800 zł41 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z windą przy ul. Czartoryskiego. Mieszkanie dostępne od zaraz. Istnieje możliwość doposażenia Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzieńska

Zgorzelisko,Wrocław

469 395 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy deweloperskiej. W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o projektowanej powierzchni 34,77 m2 w nowej inwestycji przy ul. Grodzieńskiej - inwestycja Jaśmin. Lokal usytuowany na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie polecam Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Krzykach przy ul. Kamiennej. Lokalizacja: ul. Kamienna 29, wrocław Ilość pokoi: 2 Powierzchnia: 38 m Piętro: 1/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

510 198 zł42 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Świetna opcja na start W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Brochów,Wrocław

2 500 zł57 m² 43,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą wynajmu. Oferujemy przestronne, dwupokojowe mieszkanie na spokojnym, zamkniętym osiedlu w rejonie ulicy Centralnej na Brochowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

689 000 zł40 m² 17 225 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ołtaszyn,Wrocław

510 000 zł49 m² 10 408,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do adaptacji/odświeżenia mieszkanie w atrakcyjnej części Wrocławia. Kameralna, niska zabudowa. Powierzchnia to 49m2 plus poddasze ok 30m, gdzie można zrobić wejście z mieszkania a tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

647 500 zł48 m² 13 489,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe! Zapraszam na prezentację mieszkania na Psim Polu, w spokojnej i przytulnej okolicy przy ul. Miłostowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

489 000 zł44 m² 11 113,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43m2. Usytuowane na 3-piętrze w 4-piętrowym bloku (bez windy) z 1995 roku (wszystkie instalacje nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Wrocław,dolnośląskie

428 482 zł33 m² 13 180 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni i środków edukacyjnych dla dzieci (szkoła i przedszkola) Niska zabudowa - kameralne osiedle Umów się na spotkanie Zadzwoń już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

531 945 zł40 m² 13 199,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2 pokojowe o pow.40,30m2 z balkonem 3,6m2, rozkładowe na Książu Wielkim. Inwestycja w trakcie realizacji (termin na 08-2025), mieszkania w stanie deweloperskim do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: jagodno ul. Drabika * 2 pokoje * Metraż: 42 m2 * Piętro: 1/5 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz. Opis nieruchomości: do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Słoneczny Zakątek na "zielonych" Krzykach przy ul. Skarbowców. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

525 000 zł50 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50m2, położone w dzielnicy Fabryczna, osiedle Nowy Dwór okolice ul. Nowodworskiej. Usytuowane jest na 2/4 piętrze bloku z lat 80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 556,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki - przedpokoju. Do mieszkania przynależy obligatoryjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

523 000 zł38 m² 13 763 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do własnej aranżacji, znajdujące się na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku na osiedlu Tarnogaj. Otoczenie nieruchomości: spokojne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

867 779 zł45 m² 19 284 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum apartament Z widokiem na rzekę dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalny rozkład Nowoczesne i zielone osiedle położone blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

564 867 zł35 m² 16 227,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 34,81 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego mieszkania. Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

975 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecam Państwu nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Angel River przy ul. Walońskiej 17 we Wrocławiu! Lokalizacja: ul. Walońska 17, wrocław Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Jana III Sobieskiego

Wrocław,dolnośląskie

501 787 zł41 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie masz czasu zapoznać się z ofertą - zadzwoń! dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: blisko zieleni oraz komunikacji - tylko 4 min na przystanek Niska zabudowa - kameralne osiedle Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

539 990 zł48 m² 11 349,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

ok. Wrocławia | 2pok | Nowe osiedle!. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, świeżo wykończonego 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na nowopowstałym osiedlu za zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

935 000 zł58 m² 16 135 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią przy Sky Tower. Opiekun oferty: tel. Piękne, zadbane mieszkanie o powierzchni 57,95 m2 znajduje się w prestiżowej inwestycji w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

823 746 zł47 m² 17 397 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 11.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 858 068 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodziewiczówny

Muchobór Wielki,Wrocław

580 000 zł43 m² 13 488,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,12 m (powierzchnia po podłodze: 46,71 m ), idealne dla osób ceniących sobie zarówno wygodę, jak i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

509 000 zł51 m² 9 980,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

! uwaga sprzedaż tylko za gotówkę! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Wrocławskim Śródmieściu. Mieszkanie charakteryzuje się zachowanym w środku klasycznym stylem wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem, mieszkania dwu pokojowego znajdującego się przy ul Bobrzej. Mieszkanie o powierzchni 32,70m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni z wyjściem na balkon - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł43 m² 11 162,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2pok/43mkw/balkon /piwnica/ul. Dokerska Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1996 budynek ocieplony i odświeżony. Mieszkanie jest w pełnym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąka Mazurska

Kowale,Wrocław

639 000 zł49 m² 12 954 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie nad Odrą. Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 49,33 mkw., położone na 2 piętrze zadbanego budynku z lat 30. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Ołtaszyn,Wrocław

519 000 zł39 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam Państwu do zaoferowania przytulne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,8 m2 na 2 piętrze 3 piętrowego budynku z 2005 r. na Krzykach na Ołtaszynie w okolicy ul. Unruga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

674 952 zł53 m² 12 660,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy pow. 53,31m2 z tarasem 16,95m2 na wrocławskich Krzykach Partynice ul. Braterska i ul. Karkonoska nowa inwestycja - duży wybór mieszkań. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na start, lub pod inwestycję. Idealnie położone, ulica Gajowicka, blisko sky Tower, w dzielnicy Krzyki. Do wprowadzenia, zrobione pod klucz, z materiałów dobrej jakości. Mimo.