dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 471 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na III piętrze w bloku w samym centrum miasta. Mieszkanie jest jasne, przestronne i w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bema

Śródmieście,Wrocław

740 000 zł43 m² 17 130 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

English - below Dwu pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu, dzielnica Śródmieście przy pl. Bema. Apartamentowiec inwestycja Lokum Vena. Budynek z ochroną i monitoringiem. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

1 069 376 zł49 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Marzysz o nowoczesnym, komfortowym mieszkaniu w samym centrum miasta? czysta4 to inwestycja, która redefiniuje miejskie życie, łącząc funkcjonalność, elegancję i dogodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

629 858 zł32 m² 19 745 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Nowe mieszkanie z 2020 roku w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. 2- pokojowe mieszkanie w pełnym wyposażeniu i z przynależnościami/ łazienka i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Ołbin,Wrocław

569 000 zł37 m² 15 378 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 37 m znajduje się na 6. piętrze 7-piętrowego budynku z windą, usytuowanego w malowniczej dzielnicy Ołbin, w bezpośredniej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Borek,Wrocław

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym - al. Wiśniowa. Do wprowadzenia od zaraz. Czynsz najmu: 2900 zł z miejscem postojowym Metraż: 52 m2 Piętro 1 z 6, w budynku są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

933 400 zł47 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 23 ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 099 000 zł61 m² 18 129 zł/m²

 

Piętro:parter/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Na sprzedaż wynajęte pod studio tatuażu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,62 m2 na ul. Walońskiej. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gotowe do zamieszkania! świetna lokalizacja! Gorąco polecam lokal położony we Wrocławiu przy ul. Bierutowskiej Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - przedpokoju - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej. Doskonała lokalizacja, 10 minut piechotą do Rynku, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, a także wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Wrocław

749 674 zł46 m² 16 315 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Topowy pakiet inwestycyjny w rewelacyjnej cenie! Dwie kawalerki w topowej lokalizacji na Kępie Mieszczańskiej! Opiekun oferty: tel: opis nieruchomości: dwa mieszkania na jednej księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 343,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cesja - taniej niż u dewelopera! Jedyne takie mieszkanie na rynku. Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem | Przystań Reymonta | Smart Home | Możliwość 3 pokoi lub dwóch mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

496 988 zł38 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently Umów się na spotkanie! Nie masz czasu czytać opisu - Zadzwoń dlaczego warto się zainteresować tą ofertą?: 10 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Śródmieście,Wrocław

703 000 zł48 m² 14 645,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

550 000 zł41 m² 13 547 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 40,6 m , usytuowane w sercu Wrocławia, w dzielnicy Śródmieście. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe komfortowe mieszkanie z 2 balkonami - Wrocław centrum świetna lokalizacja - Wrocław Nadodrze - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam komfortowe mieszkanie o powierzchni 38,32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

666 000 zł41 m² 16 243,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

673 240 zł37 m² 18 181 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta na Kępie Mieszczańskiej. Oferta idealna dla studentów. Gotowe do zamieszkania od zaraz. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Połaniecka

Grabiszyn,Wrocław

447 000 zł45 m² 9 984,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,77 m2 niedaleko ch Borek. W skład mieszkania wchodzą: * 2 pokoje * oddzielna kuchnia * przedpokój * łazienka Mieszkanie jest bardzo dobrze zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

877 177 zł48 m² 18 413 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Słoneczne mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej! Gotowe do zamieszkania od zaraz! Opiekun oferty: tel: opis nieruchomości: nieruchomość znajduje się na Kępie Mieszczańskiej, na cichym i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

345 000 zł38 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie do generalnego remontu - Wrocław, ul. Brzeska we also speak english - feel free to contact us via phone / email / whatsapp / viber Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane przy ul. Dubois we Wrocławiu! Mieszkanie znajduje się niedaleko wrocławskiego rynku, a jednocześnie jest usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Nadodrze,Wrocław

950 000 zł61 m² 15 522,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż w pakiecie dwie niezależne kawalerki, każda o powierzchni ok. 30 m o łącznej powierzchni 61.20m2 zlokalizowane na ulicy Mieszczańskiej, Kępa Mieszczańska, osiedle Central.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

899 000 zł44 m² 20 413,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 44 m , Browary Wrocławskie, przy Odrze Na sprzedaż wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

839 000 zł53 m² 15 735,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym apartamantowym budyku z 2010 r. z duża loggią, zlokalizowany nad rzeką w centrum Wrocławia. Cena - 839.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

358 780 zł29 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz inwestycji, która sama na siebie zarabia? ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, które może stać się źródłem regularnego dochodu pasywnego bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

345 000 zł34 m² 10 147,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą - ul. Górnicza Informacje podstawowe: > Cena: 345 000 zł > Powierzchnia: 34,16 m + piwnica ok. 5-6 m > Piętro: 1 z 3 > Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

470 000 zł39 m² 11 959,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne 2 pokoje na zielonym Psim Polu - ul. Kiełczowska (english version below) Szukasz mieszkania, które będzie nie tylko wygodne i dobrze skomunikowane, ale pozwoli Ci odetchnąć od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Architektów

Żerniki,Wrocław

680 000 zł46 m² 14 795 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: tel. Oferta mieszkania do wejścia! Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o metrażu 45,96 m2 z kom. lokatorską i m. postojowym na nowym osiedlu na zachodzie Wrocławia Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

449 700 zł41 m² 11 057,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy, gotowego jeszcze w tym roku i z szybkim dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

887 430 zł53 m² 16 659,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w jednej z najpopularniejszych lokalizacji Wrocławia. W najbliższym otoczeniu znajduję się pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

664 000 zł50 m² 13 387 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania z osobną kuchnią oraz dużym ogródkiem, położonego na parterze w budynku z 2022 roku na popularnym osiedlu.