dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 474 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 474 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

610 000 zł60 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 60 m , położonego w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Lokal jest przestronny, funkcjonalny i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Śródmieście,Wrocław

594 900 zł47 m² 12 657,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa osobne pokoje idealne pod inwestycje! Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie w bliskości pl. Grunwaldzkiego - gotowe na nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Grabiszyn,Wrocław

549 900 zł52 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Idealne miejsce pod wynajem jak i do zamieszkania Dobra cena za m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

562 408 zł46 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,48m2 z ogrodem o pow. 60,09m2! Mieszkanie znajduje się parterze w 3 piętrowym bloku z windą na zielonym, spokojnym Brochowie we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Sępolno,Wrocław

835 000 zł54 m² 15 463 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m2. 1 piętro w dwupiętrowej kamienicy *mieszkanie dzieli się na : -1 pokój 18 m2 -2 pokój 10 m2 -kuchnia 12,3 m2 -łazienka 6,5 m2 -przedpokój 5,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

712 760 zł49 m² 14 635,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Kontakt do doradcy: pm silesia nieruchomości Nowe 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Stare Miasto,Wrocław

595 000 zł52 m² 11 402,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie kw 52, 18 m2 (w tym komórka) znajdujące się na ul. Piotra Skargi. Idealne dla lubiących samo Centrum Wrocławia. Widok z balkonu na Wzgórze Partyzantów, odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

419 000 zł35 m² 11 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brochów,Wrocław

765 000 zł50 m² 15 269,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie, wybudowane na nowym osiedlu w Brochowie w 2023 roku. Nieruchomość ma powierzchnię 41,96 m , taras 8,53 m oraz przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 991 zł43 m² 14 929,70 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Promenady wr/lux/2pok/komorka- w cenie!top! Polecamy Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,50 m 2 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2012 rokuwrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

629 999 zł46 m² 13 636,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gaj Lux aprtament/ 46m2 Rozkład / blok 2009/premium Polecamy 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji z południową ekspozycją, z osobną kuchnią - w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 594,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Park/ Partynice /55m2/lux Aprtament garaz w cenie!top przedaż mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na pierwszym piętrze na osiedlu Złota Podkowa, przy ul. Kawalerzystów bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Borek,Wrocław

489 000 zł47 m² 10 404,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Krzyki/borek/mielecka/toplokalizacja/3pok./rozkład Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2, mieszczące się na 4-tym piętrze 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

599 999 zł48 m² 12 631,60 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Strzegomska/2pok./balkon/garaż/premium/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku z 2009.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

349 999 zł50 m² 6 930,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

okazja!/brochów/mościckiego/2pok./piwnica/Tanio/Krzyki/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie do generalnego remontu mieszczące się na parterze budynku po termomodernizacji z 1935 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Krzyk,Wrocław

627 990 zł60 m² 10 431,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Parafialna/premium/2 pok./Krzyki/Ołtaszyn/balkon/garaż / Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Borek,Wrocław

488 999 zł47 m² 10 382,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mielecka/toplokalizacja/3pok./rozkład/Krzyki/Borek Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2, mieszczące się na 4-tym piętrze 4-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

569 998 zł42 m² 13 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top Okazja Krzyki- jagodno Vivaldiego Premium Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

549 999 zł56 m² 9 909,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum/szczepin/okazja!/top/rozkład2pok!/łęczycka/stare Miasto Obniżona cena! toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

549 990 zł56 m² 9 891,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Okazja!/top/rozkładcentrum/szczepin/2pok!/łęczycka/stare Miasto/ Obniżona cena! toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

528 000 zł36 m² 14 626 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kozanów/modra/2pok./balkon/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Agrestowa

Krzyk,Wrocław

3 501 zł54 m² 65,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

na wynajem/agrestowa/krzyki/ołtaszyn/2pok./2balkony/winda/top Przedstawiamy Państwu na wynajem luksusowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach na osiedlu Ołtaszyn. Jasny, przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

584 999 zł43 m² 13 510,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

toplokalizacja/2pok./Top!/inwestycja!/po remoncie!/Pereca/centrum Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

517 999 zł46 m² 11 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Psie pole/taras/piwnica/premium/staropolska/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

537 225 zł37 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ładne 2 pok przy!legnickiej/10 minut do Rynku Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł53 m² 11 635,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje 53mkw/balkon/komórka lokatorska w Apartamentowcu z 2008roku Maślicie Osiedle zamknięte Na sprzedaż piękne mieszkanie, dwupokojowe z dwustronną ekspozycją okien, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

520 000 zł41 m² 12 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Krzyki/2pok./parter/balkon/piwnica/top/winda Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

599 990 zł47 m² 12 711,70 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Strzegomska/2pok./toplokalizacja/Premium/balkon/garaż/LUX Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowy, przestronny, 2-pokojowy apartament mieszczący się na 6-tym piętrze 13-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

588 996 zł36 m² 16 284,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe Zerniki. piekny 2 pok apartament/garaz /2018! polecamy mieszkanie w Stan idealny , całkowicie wyposażone (wysoki standard: sprzęt Bosch, baterie kludi, roca, etc) mieszkanie w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

2 699 zł46 m² 58,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2po./balkon/umeblowane/premium/Jagodno/Wagnera Przedstawiamy Pństwu na wynajem aprtament o powierzchni 46 m2 położony na 3 piętrze 3piętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

444 900 zł32 m² 13 881,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top!braniborska/2m z balkonem/legnicka/ Jana Pawła II niższa cena Polecam na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 32 m znajduje się w samym sercu Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłodnicka

Wrocław,dolnośląskie

539 991 zł40 m² 13 670,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Magnolia/tramwaj/2pokoje /rozkład! Polecamy na sprzedaż mieszkanie ul Kłodnicka 43 przy Magnolii , 5 min do centrum Mieszkanie składa się 2 oddzielnych pokoi , kuchni, łazienki duży balkon, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

798 993 zł58 m² 13 658 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park południowy/apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament przy Parku Południowym , Klecinskim Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

469 900 zł37 m² 12 564,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

toplokalizacja/grabiszyńska/centrum/pereca/okazja/wrocław/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

499 000 zł54 m² 9 240,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wraclawia/ Huby /tramwaj/54m2/okazja /cena! Klimatyczne mieszkanie na sprzedaż w samym sercu Wrocławia, w pięknej kamienicy przy ulicy Glinianej Mieszkanie o powierzchni 54 m2 (metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

524 998 zł36 m² 14 788,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Toplokalizacja! /grabiszyńska/okazja! Top/3-pok/36,1m2! Centrum Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

816 912 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,64m2 z dużym balkonem o pow. 12,13m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piesza

Psie Pole,Wrocław

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia komfortowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Psim Polu przy ulicy Pieszej, w prestiżowym osiedlu "stara Odra Residence". To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Piastów

Oporów,Wrocław

3 100 zł56 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne 2 pokoje na zielonym Oporowie, opiekun oferty: tel. Przytulne, ciche, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,35m2 znajduje się na 1 piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

650 000 zł46 m² 14 220 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu piękne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie we wspaniałej, ustronnej lokalizacji na prężnie rozwijających się wrocławskich Stabłowicach. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dedala

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

729 000 zł50 m² 14 586 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w nowoczesnym budownictwie z wystawą trójstronną, oknem w każdym pomieszczeniu i widokiem na osiedlową zieleń. Gądów - osiedle na zachodzie Wrocławia, oddalone.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij