dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

527 644 zł38 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o powierzchni 37,96 m zlokalizowane na 4 piętrze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

573 782 zł46 m² 12 528 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj * Realizacja 11.2024 TERAZ PROMOCJA! POPRZEDNIA CENA 597 690 ZŁ! Idealne na start mieszkanie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziemniaczana

Bieńkowice,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 170,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 2 pokojowe - Osobna kuchnia - Dwustronne - 2 piętro - Garaż wolnostojący - Zielone otoczenie - Ogród 500 m - Piwnica 18 m2 - W planach wspólnoty remont kapitalny budynku Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Traugutta 74 Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

420 000 zł32 m² 12 999,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Do sprzedaży wyremontowane mieszkanie w kamienicy w doskonałej lokalizacji Wrocławia,10 minut od Rynku, w pobliżu Parku Staszica .Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

709 000 zł42 m² 16 966 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: otoczenie inwestycji: nieruchomość zlokalizowana na zachód od Starego Miasta w dzielnicy Szczepin. Dzielnica ta jest dobrze skomunikowana z resztą miasta, co ułatwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

469 000 zł42 m² 11 287,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dla klienta gotówkowego! Świetne mieszkanie w centrum Wrocławia , obok Sky Tower. Mieszkanie znajduje się na ósmym piętrze, dziesięciopiętrowego budynku z windą. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

612 000 zł37 m² 16 540,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Eleganckie wnętrze! wysoki standard wykończeń! wymienione instalacje! W pełni wyposażona kuchnia! pod inwestycje! dla rodziny! super komunikacja! Osoba prowadząca: tel. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł27 m² 93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy dla Ciebie idealnie 2 pokoje z balkonem z widokiem na Katedrę św. Marii Magdaleny w samym centrum Wrocławia 5 minut do rynku na piechotę. Środkowe mieszkanie w niskim bloku III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

639 000 zł54 m² 11 831,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wrocław, przedmieście Oławskie Ilość pokoi: 2 Metraż: 54,01 m2 Piętro: 1/4 Czynsz: 350 zł Do mieszkania przynależy piwnica Mieszkanie przeszło gruntowy remont łącznie z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

422 000 zł47 m² 8 978,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Czy chciałbyś znaleźć swój nowy dom we Wrocławiu lub okolicach? Dzięki dostępowi do niemal każdej inwestycji deweloperskiej w mieście, twoje nowe mieszkanie jest na wyciągnięcie ręki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

419 000 zł35 m² 11 988,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

536 168 zł39 m² 13 797,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako architekt i projektant wnętrz pomogę Ci znaleźć i wybrać właściwe mieszkanie. Zaproponuję możliwe zmiany w układzie funkcjonalnym. Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wojszyce,Wrocław

456 100 zł34 m² 13 554,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Śródmieście,Wrocław

649 000 zł57 m² 11 470,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

230 m do przystanku tramwajowego! Blisko Uczelni Wyższych - Politechniki - wydział Architektury, uniwersytetu Wrocławskiego! Osobna Kuchnia, widna z oknem! Gotowe pod wynajem lub do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

634 999 zł48 m² 13 276,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pok | niska zabudowa 2007 | duży parking!. Polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,82 m , znajduje się w 2 -piętrowym bloku na 1 piętrze przy ulicy Milostowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

512 011 zł36 m² 14 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Gądów Mały,Wrocław

390 000 zł32 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 32.3 m2 na ulicy Strzegomskiej (Dzielnica Fabryczna). Położone na 10 piętrze bloku z lat 70tych (wielka płyta) blok po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

586 613 zł38 m² 15 352,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z korzystną opcją rozłożenia rat 20-80! Dobry pomysł na inwestycje lub mieszkanie na przyszłość. Inwestujesz tylko 20% a 80% płacisz dopiero przy odbiorze mieszkania! U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Estońska

Nowy Dwór,Wrocław

576 000 zł47 m² 12 131,40 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż klimatyzowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2009r. Lokal znajduje się na 8. piętrze w budynku z monitoringiem i całodobową ochroną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

591 128 zł39 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Kozanów,Wrocław

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Kozanów. Prezentuję państwu słoneczne mieszkanie z potencjałem oraz do własnej aranżacji Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Klecina,Wrocław

599 000 zł49 m² 12 299,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przyspieszamy sprzedaż - bardzo atrakcyjna cena! Zamieszkaj na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu w nowym budownictwie. Niska zabudowa, tramwaj 200 m od mieszkania, łatwy dojazd do drogi wylotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chudoby

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 300 zł66 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu 2-Pokojowego Mieszkania z Nyżą we Wrocławiu Lokalizacja: wrocław, przedmieście Oławskie, ul. Chudoby Opis mieszkania: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dodatkową nyżą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

618 830 zł40 m² 15 291,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-04 Mieszkanie na dobry start. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

691 377 zł49 m² 14 197 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. 2 pokoje z możliwością wydzielenia osobnej kuchni w nowym budownictwie! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Krzykach na pięknym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: śródmieście/ ulica Henryka Sienkiewicza Ilość pokoi:2 Metraż: 70m2 Kuchnia: kuchnia Piętro: 2 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, piekarnik, płyta kuchenna, okap, zmywarka, sofy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

640 000 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim, bez podatku pcc, wrocław ul. Balonowa, powierzchnia 51,32 m nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 2 piętrze nowego niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: , tel: rezerwacja! Mieszkanie o powierzchni 56m kw na II piętrze, składa się z: - dwóch osobnych pokoi; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

629 000 zł40 m² 15 924 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem, w wysokim standardzie - ul. Blizanowicka. Podstawowe informacje: cena: 629 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

430 000 zł37 m² 11 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 36.52 w doskonałej lokalizacji na Wrocławskim Placu Grunwaldzkim. Mieszkanie usytuowane na piętrze 1/10 bloku (z windą) z lat 70tych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uznańskiego

Krzyki,Wrocław

2 250 zł41 m² 54,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki - Gaj - ul. Uznańskiego (okolice ul. Borowskiej). Polecam do wynajęcia nowsze mieszkanie 2-pok. (42 m2, w pełni rozkładowe, 1 piętro) położone na osiedlu Himalaistów, vis-a-vis nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

590 000 zł39 m² 15 112,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

NA sprzedaż: wygodne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się we Wrocławiu na ul. Lothara Herbsta nr 8 (boczna ul. Sołtysowickiej). Ciche i zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kruszwicka

Szczepin,Wrocław

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Apartamentowiec 51m2 centrum wrocławia | Rynek 5 min Pl. Strzegomski | ul. Legnicka Cena 59900 zł 11 745,10 zł za m2. Mieszkanie znajduje się przy cichej zadrzewionej ulicy. Dostępne od zaraz! - Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

548 827 zł42 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Mieszkanie idealne na start W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Poświętne,Wrocław

602 148 zł43 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż rozkładowe, nowe, 2 pokojowe o metrażu 43,32 m zlokalizowane na parterze w budynku 4-piętrowym z windą w dzielnicy Psie Pole Poświętne we Wrocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

639 000 zł54 m² 11 733,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o pow. 54,46 mkw. przy ul. Cukrowej we Wrocławiu. Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze (ostatnim) i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Dmowskiego

Nadodrze,Wrocław

999 000 zł66 m² 15 150 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia! Zaledwie 1 km od Rynku! Wykończony w oryginalnej, orientalnej stylistyce. Doradca klienta: nr Licencji pfrn 29417 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczepin,Wrocław

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szczepin /2pok./ROZKŁAD/DWUSTRONNE/ODDZIELNA KUCHNIA/BALKON/PIWNICA /50mkw na sprzedaż wygodne mieszkanie w pełnym rozkładzie, dwustronne ok. ul. Zachodniej na wrocławskim Szczepinie. mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kleczków,Wrocław

599 678 zł35 m² 17 227,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia apartamentu: 34,81 m2 Termin realizacji: 2026-10 Standard wykończenia: stan deweloperski -załączone wizualizacje są przykładową aranżacją tego mieszkania. Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewczenki

Zgorzelisko,Wrocław

469 395 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Cesja umowy deweloperskiej. W ofercie mieszkanie 2 pokojowe o projektowanej powierzchni 34,77 m2 w nowej inwestycji przy ul. Grodzieńskiej - inwestycja Jaśmin. Lokal usytuowany na pierwszym.