dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

Rynek pierwotny

594 384 zł48,72 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł37,50 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje po generalnym remoncie | 37,5 m | 1 piętro | Winda | Gotowe do wprowadzenia Szukasz gotowego mieszkania w świetnej lokalizacji, do którego możesz wprowadzić się od razu bez stresu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł45 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kontakt: małgorzata Uliasz   . Od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 do 18.00. Najem okazjonalny. Wrocław, os. Gajowice, ul. Wróbla, przy parku. Możliwość wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,68 m² 14 070,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jasne 2 pokoje z osobną kuchnią, garaż + duża komórka lokatorska Lokum di Trevi, tarnogaj 3 piętro | zachodnia ekspozycja | balkon | garaż | gotowe do wprowadzenia *zapraszam do zapisania na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

539 000 zł34,50 m² 15 852,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2 pokoje w centrum Wrocławia! Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone na 4. piętrze plomby przy ul. Stanisława Dubois jednej z najbardziej rozpoznawalnych.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł56,39 m² 16 846,96 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, położone przy ul. Krawieckiej, w samym sercu Wrocławia. To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 780 zł38,27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 334 zł42,08 m² 13 268,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc! Bez prowizji! Gotowe do odbioru! Wykończ i zamieszkaj przed latem! W ofercie 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowym etapie inwestycji przy ul. Rudawskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 197 zł43,81 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo oddanej do użytkowania inwestycji, zlokalizowanej na Partynicach w południowej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł53 m² 13 584,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 53 m , zlokalizowanego w spokojnej, zielonej części miasta - na wrocławskich Osobowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł48 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

|do wynajęcia| tylko u Nas! Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w inwestycji Stara Odra, przy ul. Na Polance. |szczegóły nieruchomości| Powierzchnia użytkowa mieszkania 48.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,60 m² 13 546,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne i funkcjonalne mieszkanie na wrocławskich Krzykach, położone w wyjątkowo zielonej i spokojnej okolicy tuż przy terenach rekreacyjnych. To rzadko spotykana oferta balkon wychodzi.

Szczegóły ogłoszenia

409 950 zł28 m² 14 641,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia Krzyki. Mieszkanie powierzchnia: 28m liczba pokoi: 2 piętro: 2 Lokalizacja: krzyki to jedna z najchętniej wybieranych.

Szczegóły ogłoszenia

596 892 zł47,37 m² 12 600,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku pcc. Deweloperskie, 2 pokoje z ogródkiem, wrocław Psie pole/strachocin. Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34m2, zlokalizowane przy ulicy Gajowickiej 82. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub jednej osoby ceniących sobie bliskość Infrastruktury miasta.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł38,25 m² 13 045,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 38,25 m , piwnica 2,10 m2 składające się z 2 pokoi. Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze w 5-piętrowym bloku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47 m² 12 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1. piętrze w kameralnej kamienicy na Psim Polu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

568 999 zł32,10 m² 17 725,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł65,80 m² 10 471,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

NA sprzedaż - doskonałe funkcjonalne, przestrzenne, wygodne mieszkanie - pod wieloma względami. - po pierwsze: - bardzo wygodny metraż: 64,10 m2 powierzchni użytkowej - 2 odrębne, nieprzechodnie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

610 000 zł52,70 m² 11 574,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Zielone i spokojne otoczenie. Opiekun oferty: wiktoria Ornat tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

657 600 zł54,80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Podwójny apartament inwestycyjny, dwupak w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 55 m , położony w samym sercu Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

616 000 zł30,07 m² 20 485,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja to wyjątkowy projekt, który łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność mieszkań oraz świetną lokalizację zaledwie dziesięć minut spacerem do Sky Tower. Zapewnia zarówno łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

7 450 zł50 m² 149 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 2-pokojowy apartament o powierzchni 50 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z tarasem i balkonem w inwestycji "ogrody Grabiszyńskie" lokalizacja: inwestycja "ogrody Grabiszyńskie" to nowoczesne budynki mieszkalne zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 987 zł43 m² 27 464,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa na dni sprzedażowe w dniach 15-17.05.2026 roku, każda zainteresowana osoba proszona jest o kontakt w sprawie umówienia prezentacji na konkretną godzinę. Na dniach.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Buskiej - gotowe do zamieszkania od zaraz! Szczegóły mieszkania: umeblowany pokój dzienny z rozkładanym narożnikiem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 125 zł38,73 m² 15 650,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zakupu pięknie położonych mieszkań nad rzeką Oławką z ogrzewaniem miejskim. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania! Dodatkowo harmonogram płatności.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł25,20 m² 18 611,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,2 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł23,15 m² 20 691,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Lokal inwestycyjny przy Narodowym Forum Muzyki Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2- pokojowego lokalu inwestycyjnego o metrażu 23,15 m2 położonego w kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 672 zł45,84 m² 13 234,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 45,84m z balkonem, położone na 3. piętrze nowoczesnego budynku w nowej inwestycji przy ul. Rudawskiej we Wrocławiu -.

Szczegóły ogłoszenia

674 000 zł54,94 m² 12 267,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Rozkładowe mieszkanie z klimatyzacją Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,20 m , usytuowane na 3 piętrze budynku z 1990 roku przy ul. Majakowskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł50 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania w nietypowym budynku. Renowacja starego Folwarku! Mieszkanie posiada wielką przestrzeń, bez problemu można wydzielić sypialnię. Brak prowizji! brak.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament do wynajęcia Zwycięzca Konkursu Wnętrze Roku saw 2025 Z przyjemnością prezentujemy Państwu apartament o niepowtarzalnym charakterze, nagrodzony tytułem najpiękniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł33,09 m² 12 964,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prawdziwa perełka. Przepiękne mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem, położone w nowym budynku w Leśnicy. Kompletnie wyposażone i umeblowane. Elegancko zaaranżowane, mogące.