dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Można ze zwierzakiem! :) Mieszkanie na wynajem Jagodno, ul. Vivaldiego (wrocław) Oferuję do wynajęcia komfortowe, rozkładowe mieszkanie idealne dla pary: 2 niezależne pokojeduży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł43,22 m² 14 576,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

CO sprzedajemy? Dwupoziomowy apartament o powierzchni użytkowej 43,22 m2 w niskiej zabudowie aparatmantowej na wrocławskich Wojszycach. Bez prowizji od klienta kupującego! gdzie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 zł50 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

W pełni wyposażone, klimatyzacja, balkon, garaż Lokal Powierzchnia 50 m2, salon połączony z kuchnią w zabudowie wraz ze sprzętem; lodówka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, zmywarka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł30,30 m² 16 138,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,3 m2, w samym centrum Wrocławia. Otoczenie nieruchomości: kaszubska we Wrocławiu to.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

630 000 zł47,55 m² 13 249,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,55 m , znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy z 1955 roku. Centralne ogrzewanie. Układ obejmuje dwa pokoje, osobną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł45,86 m² 12 647,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy - ul. Kołłątaja, wrocław | Nowa adaptacja poddasza Szukasz mieszkania w centrum Wrocławia z klimatem, ale w nowoczesnym standardzie?.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 55m2, położone na 3 piętrze w kamienicy w Śródmieściu przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie w pełni rozkładowe, umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z balkonem | ul. Gdańska | Plac Grunwaldzki Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane przy ul. Gdańskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 17. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł45 m² 19 311,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1894

Na sprzedaż wyjątkowy, 45-metrowy apartament w odrestaurowanej kamienicy. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, bliskość zabytkowego centrum oraz ciszę własnego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł46,50 m² 14 731,18 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj tuż nad Odrą, w miejscu łączącym spokój natury z rytmem miasta. Zaledwie 1,9 km od Rynku - możesz dojść spacerem, dojechać rowerem lub tramwajem w kilka minut. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 135 zł36,50 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez pcc i Prowizji! nowe wykończone mieszkanie - Kupujesz i mieszkasz! Idealna opcja jako pierwsze mieszkanie bądź dla inwestora. 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowanego na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł38,78 m² 17 251,16 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Duży wybór mieszkań 2-pokojowych (od 33,5m2 do 57,0m2) w korzystnych cenach! Niniejsza oferta dotyczy mieszkania 2 pokojowego, o pow. 38,78m2. Z pokoju dziennego istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 690 zł50,59 m² 14 621,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w sercu Browarów Wrocławskich - wyjątkowa oferta! Lokalizacja: ul. Jedności Narodowej, browary Wrocławskie, wrocław Metraż: 50,59 m loggia 7,33 m2 Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

oferta na wyłączność wyjątkowo zadbany, funkcjonalny, w pełni wyposażony apartament, 2-pokoje, 48M2, ip, atrakcyjnie urządzony taras O powierzchni ok. 50m2 Doskonała lokalizacja - tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł37 m² 16 213,51 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   ***śródmieście*** po remoncie kapitalnym | nowe okna | ogrzewanie miejskie! Otoczenie nieruchomości: odnowiony blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł60,84 m² 9 204,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,84 m zlokalizowane przy ul. Pomorskiej we Wrocławiu, w bardzo dobrej lokalizacji blisko ścisłego centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł46,40 m² 14 633,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie na Wielkiej Wyspie osobna kuchnia, balkon Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 46,40 m . Lokal znajduje się przy ul. Bacciarellego 71,.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,40 m² 55,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje | ul. Metalowców | parking | winda Keller Williams z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie na wynajem, zlokalizowane przy ul. Metalowców 29a.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł50 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46,52 m Wrocław, ul. Farna (psie Pole) Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,52 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Gołężycka, wrocław, fabryczna, osiedle Kozanów- 49 m2. Funkcjonalność Mieszkanie bardzo przyjemne i zadbane, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł60,32 m² 12 582,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojoweo powierzchni 60,32m 2 | Wrocław, psie Pole - ul. Kurlandzka | 2. piętro | 2021 r. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł39,04 m² 14 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty Tomasz Leiman tel.   Mieszkanie o powierzchni 39,04 m2 na Grabiszynku Otoczenie nieruchomości: cisza i zieleń, w sąsiedztwie niska zabudowa Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 375 zł45,47 m² 12 412,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Opiekun oferty Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł36 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 36m2 przy ul. Ślicznej. Lokal znajduje się w doskonale skomunikowanej części miasta, blisko centrum, dworca pkp i pks, galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł39,12 m² 15 081,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc bez prowizji Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zapewni Ci komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nie zwlekaj, ta okazja może szybko się wyprzedać! Dostępne są.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58,88 m² 13 569,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekunka oferty Sabrina Przybył tel.   Świeżo wyremontowane mieszkanie w kamienicy. Otoczenie nieruchomości: - blisko centrum Wrocławia - bardzo dobra komunikacja miejska (tramwaje,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,35 m² 10 594,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia - ul. Inowrocławska Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,23m2. Idealnej dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł41,37 m² 14 141 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie położone przy ul. Inżynierskiej w budynku Corte Verona. Apartamentowiec otrzymał Wyróżnienie Nagrody Roku sarp 2010 za najlepszy obiekt architektoniczny.