dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł45 m² 18 889 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osoba prowadząca Specjalista ds. Nieruchomości Tel: nowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji "dom z herbem". Kameralny budynek składa się z 28 mieszkań - na 5 piętrze tylko 1 sąsiad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

679 000 zł54 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie Przy samym Parku(oczko wodne, strumyk, mostki, ścieżki spacerowe) na Krzykach ok. ul. Skarbowców. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, dwustronne 54 mkw z balkonem znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

519 000 zł39 m² 13 273,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone blisko centrum, przy ul. Zachodniej. * 2 oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, ekspozycja wschód (mieszkanie nie nagrzewa się latem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł37 m² 11 594,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Hit Ładne mieszkanie/ przyziemie/hallera/tramwaj Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 mkw, znajdujące się przy ul. Hallera. Mieszkanie znajduje się w przyziemiu, wejście od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł47 m² 21 438 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2-pokojowe z dwoma tarasami w apartamentowcu w centrum miasta! Opiekun Oferty najważniejsze informacje - lokalizacja w ścisłym centrum miasta - świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

524 999 zł34 m² 15 441,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Hit! / Krzyki / Centrum / 2 pok Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia przy ul. Gajowickiej, tuż obok Sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

558 999 zł38 m² 14 710,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lux! jagodno / parking / tramwaj / 2 pok Komfortowe, dwupokojowe, w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie na Nowej Toskanii z widokiem na stary sad. Gotowe do wprowadzenia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

525 000 zł44 m² 11 932 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja lokalizacja: ul.Działoszyńska (Swojczyce, Psie Pole). Spokojna, cicha okolica w sąsiedztwie terenów zielonych m.in. Las Strachociński, wyspa Opatowice, tereny spacerowe nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

618 500 zł50 m² 12 419,70 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Maslice lux / 2pok/2013 nowy blok! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe z balkonem, oddzielną kuchnią i dużą łazienką na spokojnym i zielonym osiedlu Potokowa. Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ulanowskiego

Krzyk,Wrocław

484 999 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Hit! / Krzyki / Borek / 2 pok / Ogród Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie ze skosami o powierzchni użytkowej 40,43 m2 , Położone w dzielnicy Krzyki, na ulicy Bolesława Ulanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wygodna

Ołbin,Wrocław

550 000 zł38 m² 14 409,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszamy na dzień otwarty już 6 kwietnia od 11:00. Tylko W dniu pokazowym: - promocyjna cena mieszkania 540 000 zł - 0% prowizji. - ebook zawierający cenne wskazówki przy zakupie I sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grunwaldzki

Ołbin,Wrocław

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum ul. Pestalozziego śródmieście/ołbin po remoncie 2 pokoje osobna kuchnia umeblowane 47 mkw. Balkon III piętro pierwszy najem dwa parki Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

514 999 zł42 m² 12 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit!/ krzyki sky tower / 2 pok / tramwaj autobus Bardzo ładne i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie 42 m2 z balkonem z widokiem na Sky Tower w topowej lokalizacji Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Wrocław,dolnośląskie

518 501 zł46 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Niskiczynsz/premium/staropolska/psiepole/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne i zadbane mieszkanie dwupokojowe po remoncie w okolicy Psiego Pola przy ul.Staropolskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ulanowskiego

Krzyki,Wrocław

484 999 zł40 m² 12 004,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Toplokalizacja/krzyki/borek/ulanowskiego/2pok/ogród Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwustronne, słoneczne ( wschód, zachód ) 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,43 m2 ( przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

598 993 zł42 m² 14 336,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok. | nowe budownictwo! | garaż!.|!. Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m2, z balkonem, położone na 1. piętrze przy alei Śliwowej. Jego atutem jest bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł40 m² 14 303,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lux/lipa piotrowska/waniliowa/2 pok./TARAS/OGRÓD/GARAŻ! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

539 000 zł42 m² 12 682,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Klient kredytowy 2% akceptowany! Polecam przytulne mieszkanie składające się z 2 pokoi z samodzielną kuchnią i dużym balkonem. Budynek z 2006r. Zamknięte osiedle. Krzyki Jagodno ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Polance

Wrocław,dolnośląskie

648 999 zł53 m² 12 146,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Przy rzece! | centrum- na Polance | 2 pok |. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe urocze mieszkanie dwustronne z osobną kuchnią o powierzchni 53,4 m2 zlokalizowane na wrocławskiej Polance-Różance,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

990 000 zł44 m² 22 484,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lux z balkonem przy Odrze/ Browary+parking Oferujemy na sprzedaż w pełni wykończony apartament o powierzchni 44 m kw znajdujący się na 3 piętrze. Dodatkowym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kowalska

Psie Pole,Wrocław

574 066 zł47 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Na sprzedaż mieszkanie na kameralnym, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

469 000 zł38 m² 12 440,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 2-pokojowe przy Orzechowej, niedaleko Uniwersytetu Ekonomicznego- 2 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą. Mieszkanie jest do odświeżenia, okna pcv, częściowo umeblowane. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pochyła

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 800 zł61 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel. 1 bedroom luxury apartment, 61 sq m., WITH EXTRA STORAGE AND UNIQUE DESIGN. For more English scroll down rezerwacja do 31.03.2024 - zadzwoń i zapytaj Oferta ze spacerem wirtualnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 479 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne 2-poziomowe mieszkanie Z dużym balkonem Opiekun oferty: tel: licencja pfrn nr 29569 Otoczenie nieruchomości: kameralne, zamknięte osiedle w okolicy zielonych terenów spacerowych nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

827 160 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa wrocławska Inwestycja Quorum Apartments dla Klientów wymagających Quorum Apartments to 341 mieszkań o bardzo wysokim standardzie, przygotowywanych w ramach wielofunkcyjnego kompleksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

495 850 zł42 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych rozwiązań, ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wietrzna

Partynice,Wrocław

633 000 zł50 m² 12 660 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe, przy ul. Wietrznej we Wrocławiu (osiedle Krzyki). Mieszkanie narożne, znajduje się na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z 2001 roku. Lokal ma 3 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

650 000 zł43 m² 15 265 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2 pokoje w wysokim standardzie przy Odrze! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. ***rezerwacja*** Otoczenie nieruchomości: * cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł40 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lux Przy Kościuszki/ gotowe po remoncie/cisza Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie po generalnym remoncie składające się z 2 pokoi, otwartej kuchni i łazienki. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł45 m² 13 337,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu nieruchomość usytuowana na parterze budynku powstającego przy ul. Herbsta na wrocławskich Sołtysowicach. Jest to inwestycja dla miłośników praktycznych układów w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 300 zł50 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, mieszkanie na kępie mieszczańskiej Z widokiem na odrę W pełni wyposażone. Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 49,50 m2 w budynku z 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

494 995 zł41 m² 12 043,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

ok. Kutrzeby / 2009r. / taras, komórka, parking Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego, zlokalizowanego na zamkniętym i bezpiecznym osiedlu z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gajowice,Wrocław

469 750 zł37 m² 12 692,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok./PIWNICA/SKY/TOWER/PIWNICA/HIT Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2. Składa się z: -2 pokoi 15m2, 8m2, -kuchni 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mongolski

Brochów,Wrocław

450 000 zł37 m² 12 084 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana w południowo-wschodniej części Wrocławia w dzielnicy Brochów. W najbliższym otoczeniu nieruchomości znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 100 zł36 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wrocław Śródmieście. Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe położone w bloku w okolicach pl. Grunwaldzkiego. Rozkładowe, z widną kuchnią. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego