dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nie zamieszkałe do tej pory wszystko nowe, w pełni domeldowane postojowe miejsce dedykowane komórka przynależna do mieszkania Osoba prowadząca; tel. Nowe budownictwo 2022 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

2 300 zł46 m² 50,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 17.00, po wyznaczonych godzinach proszę o wiadomość SMS. Mieszkanie przeznaczone dla osób pracujących, bez dzieci. Zwierzęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

609 997 zł55 m² 11 074,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oltaszyn Piekne 52m2 Piwnica M postojowe /hit/ polecamy ul. Parafialna (ołtaszyn), w bloku 4 piętrowym jak na wakacjach w Grecji. W środku budynku znajduje się atrium z zielenią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

690 000 zł45 m² 15 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m zlokalizowane na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku z windą z 2019 roku. Mieszkanie w pełni wykończone: na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

465 000 zł41 m² 11 259,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo jasne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w okolicy ul. Jugosłowiańskiej. Mieszkanie o powierzchni 41,3m2 składa się z: - pokoju dziennego (ok. 15,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sempołowskiej

Biskupin,Wrocław

460 000 zł41 m² 11 219,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 41 m2 znajdujące się na wysokim parterze 4piętrowego bloku. Odnowiona elewacja i ocieplenie budynku sprzed paru lat zapewniają komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 997 zł40 m² 13 690,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Toplokalizacja!/centrum/krzyki/zielińskiego/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zielinskiego na 2-gim piętrze 10-ciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

389 000 zł46 m² 8 457 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie: spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu z Księgą Wieczystą bez obciążeń. Rozkładowe, dwustronne, czwarte piętro, 46m2, plus piwnica 3m2. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł40 m² 11 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Megainwestycja/centrum/forummuzyki/krupnicza/2pok. Superinwestycja W centrum wrocławia! toplokalizacja!tylko 3 minuty od rynku! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

685 000 zł57 m² 12 049 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty tel. Mieszkanie idealne pod kredyt 2%. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na cichym, strzeżonym osiedlu, wybudowanym przez dewelopera Atal na Hubach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

469 000 zł51 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Rezerwacja Opiekun oferty *** Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości*** Dwupokojowe mieszkanie z dodatkowym pomieszczeniem o powierzchni 50,70 m2 (pow. całkowita ok 62 m2) w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

450 363 zł37 m² 12 231 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z balkonem, w cichej okolicy, z komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym! Zamieszkaj w kameralnym, nowoczesnym budynku, już oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

500 000 zł40 m² 12 531 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w naszym biurze. Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu Jagodno. Osiedle zamknięte i monitorowane. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Wrocław,dolnośląskie

599 998 zł42 m² 14 364,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pok. | nowe budownictwo! | garaż!. . Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,7 m2, z balkonem, położone na 1. piętrze przy alei Śliwowej. Jego atutem jest bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

536 000 zł41 m² 12 978,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania w pełni rozkładowe, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe w dzielnicy Psie Pole. Lokal luksusowy mieści się na 9 piętrze 10 kondygnacyjnym budynku z nową windą i odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

509 997 zł37 m² 13 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Centrum -daszyńskiego | Plomba | 2 pok!. Polecam na sprzedaż mieszkanie we Wrocławiu śródmieście ul.Daszyńskiego 37m. Mieszkanie składa się z : dwa pokoje, oddzielna kuchnia , balkon, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

413 508 zł41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Mieszkanie idealne na start. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Krzyki,Wrocław

509 600 zł32 m² 15 925 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów i wysokich sufitów! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szybowcowa

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: maciej opuchlik Tel: infomracje podstawe: zapraszam do zapoznania się z ofertą przestrzennej nieruchomości do wynajęcia zlokalizowanej na Fabrycznej przy ulicy Szybowcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

786 000 zł46 m² 16 998 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w nowej inwestycji na Śródmieściu! ***rezerwacja*** Should you need more information in English do not.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Podhalańska

Złotniki,Wrocław

704 900 zł53 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Piękne i klimatyczne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na Złotnikach! W pełni wyposażone, wykończone w wysokim standardzie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suwalska

Maślice,Wrocław

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz - usytuowane w świetnej lokalizacji, gotowe, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem. Dużym atutem tego mieszkania jest pierwszy najem, wyjście na ogród oraz znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gaj / blisko tramwaje / dwa osobne pokoje atrakcyjna oferta dla studentów, osób pracujących zadbane, wyposażone, dwupokojowe Z oddzielną kuchnią z balkonem! ***rewelacyjna okolica ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Szczepin,Wrocław

2 800 zł42 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel.: ***I SPEAK ENGLISH SCROLL DOWN*** Dostępne od zaraz przepiękne mieszkanie po generalnym remoncie w idealnej lokalizacji. Centrum ale ciche - dzięki dwustronności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

765 000 zł52 m² 14 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam do sprzedazy mieszkanie 2 pokojowe , w budynku z 2015r na Osiedlu Da Vinci. Nieruchomośc o powierzchni 52,3m2 składa się z: kuchni częciowo dodzielonej od salonu salonu sypialni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zegadłowicza

Kleczków,Wrocław

399 000 zł52 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie W atrakcyjnej cenie! Mieszkanie o powierzchni 52,09 m2, położone jest na parterze, w 3-piętrowym budynku na Kleczkowie. Otoczenie nieruchomości: jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

590 000 zł49 m² 11 928,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesne przestronne prywatna siłownia podziemne miejsce parkingowe umeblowane ogrzewanie miejskie bliskość zieleni winda Oferuję do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 49,46 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

560 000 zł51 m² 10 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i osobną kuchnią , ścisłe centrum, tylko kilkaset metrów od Rynku. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, nie ma pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

550 000 zł47 m² 11 702,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw. Mieszkanie znajduje się na 2/4 piętrze budynku po termoizolacji w cichej części wrocławskich Gajowic. Mieszkanie zostało świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszenna

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł57 m² 8 713,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, 1 km od centrum. Oferta dla klienta gotówkowego. Zakup mieszkania z hipoteką gminy Wrocław ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Wrocław,dolnośląskie

459 999 zł40 m² 11 358 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Blisko zoo!/biskupin/garsona/hala 100-lecia/2 pok blisko pętli tramwajowej! Doskonałe inwestycyjnie jak również do zamieszkania dla studentów, rodzin z dziećmi czy starszych osób! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

485 900 zł39 m² 12 459 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 485 900 zł Inwestycja powstaje w zacisznej części Wrocławia, z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Karłowice,Wrocław

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam na wynajem dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w dzielnicy Karłowice, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

431 751 zł41 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia * Mieszkanie idealne na start Mieszkanie z ogródkiem i tarasem. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

2 899 zł47 m² 61,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top / 2 pokoje / 47 m2/ Wysoki Standard / Biskupin Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w spokojnej, zielonej okolicy Wrocławia - Biskupin przy ul. Kazimierskiej. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

634 997 zł60 m² 10 579,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kozanów | 2/3 pok | przy parku!. Polecam na sprzedaż mieszkanie na Kozanowie we Wrocławiu, pięknie usytuowane przy parku, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Blok oddalony jest od dróg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Śródmieście,Wrocław

595 000 zł48 m² 12 447,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przytulne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, 47,8 m2 położone w cichej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie ogródków działkowych, przy ul. Gdańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

500 550 zł38 m² 13 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun Oferty: tel. 2 pokojowe mieszkanie W inwestycji premium przy parku! Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Układ pomieszczeń: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Huby,Wrocław

589 000 zł41 m² 14 365,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 41m2, które usytuowane jest na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w bezpiecznej i cichej okolicy, na strzeżonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 289 999 zł46 m² 28 031,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lux! | Widok na rzekę! | Centrum. Polecam na sprzedaż apartament na ostatnim piętrze z widokiem na Odrę w kompleksowo odrestaurowanej kamienicy przy ul. Jana Pawła II. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu Corte Verona, usytuowane na 5 piętrze w budynku z windą. Mieszkania dla max 2 osób! Lokalizacja : Wrocław / Fabryczna / Grabiszyn / ul.