dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 476 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 476 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

229 738 zł40 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji I podatku pcc Przedstawiamy nową inwestycję deweloperską. Doskonały wybór dla ludzi poszukujących miejsca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Samborska

Muchobór Wielki,Wrocław

310 000 zł45 m² 6 904 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty tel. Bardzo przytulne, dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze o powierzchni 44,9m2 położone w dwupiętrowym budynku przy ul. Przedświt. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodna

Leśnica,Wrocław

228 000 zł41 m² 5 561 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe Budownictwo. Polecam funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią w formie aneksu, położone na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z 2018r. w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

183 300 zł31 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Niewielkie mieszkanie W atrakcyjnej cenie. Możliwość wydzielenia osobnego miejsca do odpoczynku (sypialni). Idealne na start! Polecam, nowe i nieduże, ustawne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

359 900 zł54 m² 6 665 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z klimatem w kamienicy 4 metry wysokości w centrum miasta. Mieszkanie składa się z : - pokój nr 1 ok. 22m2 - pokój nr 2 ok. 18m2 - łazienka ok. 3m2 - kuchnia ok. 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrza

Fabryczna,Wrocław

249 000 zł33 m² 7 615 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecam! Mieszkanie po generalnym remoncie - wymieniona instalacja wod.- kan. i elektryczna. Nowe okna pcv, panele i kafle. Salon ok. 14,5 mkw, sypialnia ok.10 mkw z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

2 000 zł52 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel: ***for English version scroll down*** Polecam do wynajęcia 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 mkw zlokalizowane na zamkniętym, prestiżowym osiedlu " Ogrody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Fabryczna,Wrocław

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca tel. ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia 2pok, całkowicie nowe mieszkanie o pow. 50m2 + balkon na nowym osiedlu ,lokum Victoria" przy ul. Tęczowej/grabiszyńska. Wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

2 300 zł49 m² 47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel: ***for English version scroll down*** Do wynajęcia dwupokojowe, nowoczesne mieszkanie w apartamentowcu z 2016 r., z kompleksowym wyposażeniem usytuowane blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł53 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Mieszkanie dostępne od 10.02.2018 r. Polecam do wynajęcia komfortowy, apartament przy wrocławskim Rynku. Ekspozycja okien na wewnętrzny dziedziniec. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

237 742 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

214 115 zł38 m² 5 690 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Serdecznie polecamy! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Możliwość skredytowania mieszkania W programie MDM 0% prowizji I brak podatku pcc. Zakończenie inwestycji - IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

278 014 zł51 m² 5 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł47 m² 6 795 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje z osobną kuchnią , 47,09 m2 na Starym Mieście oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

284 000 zł40 m² 7 132 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokoje , 39,84 m2 na Starym Mieście oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Gotowe na II Kw 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 000 zł41 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość sfinansowania 100 % wartości nieruchomości. Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

278 014 zł51 m² 5 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

255 000 zł39 m² 6 530 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Swojczycka

Psie Pole,Wrocław

371 025 zł51 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji, bez podatku pcc. B E Z P Ł A T N A, indywidualna opieka profesjonalnego agenta Z sdp nieruchomości. W ofercie biura są również lokale w tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

238 090 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

227 128 zł39 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

238 090 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

464 720 zł47 m² 9 813 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

0% Prowizji i brak podatku pcc! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Stare Miasto Na Sprzedaż apartament na Starym Mieście, tuż przy Odrze. Tylko 5 minut pieszo do Rynku!. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

237 742 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

237 742 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

237 742 zł41 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

274 000 zł41 m² 6 638 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

219 878 zł38 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

227 128 zł39 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

204 740 zł35 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje na jagodnie na nowym osiedlu Dwupokojowe mieszkanie na Krzykach o powierzchni 35,30 m2, położone na czwartym piętrze w nowym kameralnym budynku, na osiedlu z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

215 774 zł39 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

226 432 zł39 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

278 014 zł51 m² 5 490 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

272 950 zł51 m² 5 390 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

219 966 zł39 m² 5 590 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotnicka

Fabryczna,Wrocław

226 475 zł41 m² 5 540 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł55 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Idealne do zamieszkania i pod wynajem, dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,00 m2 położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

495 000 zł75 m² 6 635,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie na Wrocławskich Partynicach - wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 74,60mkw na co składają się: przestronny salon(z wyjściem na taras ok 15mkw) połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

270 000 zł41 m² 6 585,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję pięknie urządzone mieszkanie dwupokojowe z pełnym wyposażeniem. W skład mieszkania o powierzchni 41m2 wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z garderobą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

300 080 zł48 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z antresolą (bez skosów) zlokalizowana na Krzykach w niesamowicie urokliwym miejscu wśród terenów zielonych pośród niskiej zabudowy. Każdy marzy o takim widoku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pereca

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł53 m² 5 482,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy grabiszyńskiej! Polecam dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy pereca/szczęśliwej. Stanowi doskonały zakup dla lubiących zabudowę kamienic lub inwestora szukającego nieruchomości.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij