dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 477 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 477 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

719 000 zł39 m² 18 436 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Piękne mieszkanie z drewnem na podłodze, w pełni wyposażone przy odrze! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruszwicka

Wrocław,dolnośląskie

2 300 zł39 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, od zaraz, mieszkanie w centrum Wrocławia. Składa się z 2 pokoi, osobnej, jasnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Całość 39,1m2. Nowe okna 3-szybowe. Na wyposażeniu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 48 m2 na ul. Maślickiej - Wrocław, maślice usytuowane w budynku z 2005 roku. Pełny rozkład, wysoki parter, blisko Stadion Miejski Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

445 078 zł40 m² 11 091 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Oferty działu deweloperskiego sdp Nieruchomości w najlepszych cenach. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,13 m2 z balkonem położone na 1 piętrze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

624 998 zł46 m² 13 493 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokoje | lux | Centrum - Brzeska. Mieszkanie zakupione od developera w 2014 roku. Od 03.2015 czasu jest wynajmowane. Znajduje się w doskonałej lokalizacji na Przedmieściu Oławskim ok. 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

649 900 zł50 m² 13 076 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty przrybył tel. 2 pokoje z balkonem w Śródmieściu Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 49,7 m2 znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fiołkowa

Grabiszyn,Wrocław

419 000 zł49 m² 8 575,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Fiołkowej. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze niskiego 3 piętrowego budynku z końca lat '30. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

514 000 zł45 m² 11 468 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Specjalista ds. Nieruchomości tel. 2 pokoje z balkonem nad rzeką. Inwestycja w centrum miasta! Dział deweloperski sdp Nieruchomości: zakup z rynku pierwotnego wiąże się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

750 000 zł69 m² 10 932,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Mieszkanie 2 pokojowe ul.Reja 18. Bardzo dobra lokalizacja pod inwestycję, tuż przy Pasażu Grunwaldzkim. Idealne na najem krótkoterminowy. Mieszkanie o pow 68,8 mkw., po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poziomkowa

Partynice,Wrocław

535 000 zł40 m² 13 408,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż piękne dwupojowe mieszkanie na Wrocławskim Ołtaszynie. Mieszkanie to 2 pokoje, łazienka i korytarz o łącznej powierzchni 40m2 oraz przestronny balkon z widokiem na Tor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Zakrzów,Wrocław

499 000 zł48 m² 10 461,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

NA sprzedaż słoneczne,rozkładowe mieszkanie na zakrzowie. Orientacja: salon- południowy- wschód kuchnia I pokój- południowy- zachód mieszkanie położone na 1 piętrze W 4-kondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

400 000 zł49 m² 8 151,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 49,07 m2. Mieszkanie znajduje się w przepięknej okolicy parku Staszica z dala od ruchliwych ulic a jednocześnie blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

450 000 zł39 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam oferta prywatna dla pary lub jako świetną inwestycję - lokatę gotówki lub pod wynajem. Mieszkanie po remoncie 2-pokojowe o pow. 39 m2 Psie-Pole we Wrocławiu, obok Przychodni poz oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

550 711 zł47 m² 11 790 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Klucze już we Wrześniu Mieszkanie z osobną kuchnią oraz wielkim balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sąsiedzka

Partynice,Wrocław

3 200 zł48 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 (for English scroll down) mieszkanie dostępne od 1 września 2023 Serdecznie polecam 2-pokojową nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

599 999 zł46 m² 13 187 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty tel. Przestronny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 45,5 m2 na Śródmieściu. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość w której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

518 995 zł40 m² 12 974,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top/krzyki/gaj/krynicka/2pok./ROZKŁAD Piękne rozkładowe 2 pokoje LUX Premium! Do sprzedania 40 metrowe mieszkanie na wrocławskim Gaju, ul. Krynicka. Mieszkanie jest dostępne od zaraz! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Sołtysowice,Wrocław

520 000 zł47 m² 11 042,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Top 2-pokoje ul. Gorlicka Dobra komunikacja Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,09 m2 w pełni rozkładowe z osobną kuchnią i loggią. Usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację agent prowadzący ; tel. Mieszkanie na studentów, osób pracujących *** ogrzewanie Z miasta *** *** genialna lokalizacja komunikacyjnie *** ** cicho I zielono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Południowa

Krzyki,Wrocław

515 000 zł58 m² 8 944 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1810

Opiekun oferty: telefon 2-pokojowe mieszkanie w pięknej i cichej okolicy. Otoczenie nieruchomości: wrocławskie Krzyki to bardzo dobrze skomunikowana dzielnica z całym miastem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

410 000 zł41 m² 10 074 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Osoba prowadząca Tel: polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Krzywoustego na wysokości ulicy Grudziąckiej. W budynku z lat 30. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia piękne mieszkanie w samym centrum miasta , blisko skrzyżowania ulic Świdnickiej / Piłsudskiego. Zapraszam na prezentacje. Doskonała komunikacja w każda stronę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

3 000 zł42 m² 72,29 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Lokalizacja : Wrocław / Psie pole / Poświętne / ul. Czartoryskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

477 000 zł40 m² 11 925 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację przytulnego i nowoczesnego mieszkania dwupokojowego, położonego w nowym budownictwie. Lokalizacja: wrocław/ Psie Pole/ Zakrzów, okolice ulicy Zatorskiej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Borek,Wrocław

619 001 zł60 m² 10 315 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne z balkonem, duże przy hallera/borek/parking Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o łącznej powierzchni 60 M2 na pierwszym piętrze, w budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

609 001 zł42 m² 14 496,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne na start Centrum Park Grabiszyńska+balkon Oferujemy na sprzedaż w piękne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42 m2, znajdujące się przy ul Grabiszyńskiej na osiedlu Login.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

530 000 zł52 m² 10 124,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy. Świetne jako zakup inwestycyjny, idealne na wynajem. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze/5p, zadbanego, bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

618 000 zł51 m² 12 117,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w pełni rozkładowe 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 50,8 m2 na 2 piętrze 5 piętrowej kamienicy z 1960 r. Starym Mieście w okolicy Pl. Muzealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Różanka,Wrocław

496 000 zł43 m² 11 534,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Готова К продаже! не упусти свой шанс! Szanowni Państwo, polecamy na piękne, komfortowe, pachnące nowością mieszkanie w fantastycznej lokalizacji, rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

666 400 zł56 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy Placu Grunwaldzkim / ul. Grunwaldzka / obok Kredki i Ołówka! Idealne pod inwestycję, pełna komunikacja - autobusy i tramwaje, blisko uczelni!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Stare Miasto,Wrocław

630 000 zł51 m² 12 401,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasta przy u. Sądowej. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku z cegły z lat '60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żegiestowska

Gaj,Wrocław

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe duży balkon! świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie w świetnej lokalizacji na Gaju, lokal w nowym budownictwie, składa się z: - salon z aneksem kuchennym z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Boczna

Jagodno,Wrocław

569 000 zł57 m² 10 017,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży wyjątkowe, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

474 900 zł48 m² 9 803,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania na parterze o powierzchni 48,44 metrów kwadratowych, zlokalizowanego przy ulicy Daszyńskiego we Wrocławiu. To urocze mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

545 000 zł49 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam bezpośrednio stylowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, w atrakcyjnej lokalizacji Nowy Dwór, fabryczna, ul. Rogowska. Mieszkanie o powierzchni 48,6 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

455 000 zł44 m² 10 459,80 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Wrocław, stare Miasto, szczepin, ul. Czarnieckiego - rezerwacja! Polecamy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe (43,5m2 + 1,2m2 komórka lokatorska na piętrze + balkon 3,5m2) usytuowane na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Ołbin,Wrocław

579 000 zł57 m² 10 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57m na Śródmieściu. W skład mieszkania wchodzą: - dwa pokoje - łazienka - kuchnia z jadalnią - przedpokój. Dwa lata temu po remoncie, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

2 900 zł38 m² 77,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament - 2 pokoje, balkon, klimatyzacja, parking kwadrat Nieruchomości oferuje Państwu do wynajęcia nowy apartament o wysokim standardzie wykończenia usytuowany na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gądów Mały,Wrocław

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Odświeżone, zadbane, przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią i tarasem. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze zadbanego wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Rakowiec,Wrocław

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu Mieszkania na ulicy Walońskiej w Budynku Angel Wings Najemca nie płaci prowizji! najem okazjonalny Zapraszamy do wynajęcia tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 37 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Ołtaszyn,Wrocław

415 000 zł34 m² 12 329,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w nowo powstającej, kameralnej inwestycji na wrocławskim Ołtaszynie (krzyki). Lokalizacja: - ul. Orawska (sąseidztwo zabudowy jednorodzinnej), - bliskość parków.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij