dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 483 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 483 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

523 500 zł46 m² 11 405 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. 2-pokojowe mieszkanie znajduje się na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł50 m² 11 932,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

529 000 zł54 m² 9 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Komfortowe, rozkladowe, słoneczne! Cicha uliczka, z okien widok na park, 10 minut piechotą na rynek! Nie znajdziesz lepszej lokalizacji! 1 piętro w zadbanej kamienicy, mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

595 000 zł48 m² 12 370,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: krzyki /borek Metraż: 48, 1 m24 Kuchnia: osobna Piętro: wysoki parter ( budynek 4 kondygnacyjny ) Dostępne: od zaraz opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

439 000 zł49 m² 8 959,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Księże Małe, przy ul. Opolskiej Mieszkanie zadbane, mierzące ok 49m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławskiego

Biskupin,Wrocław

366 000 zł33 m² 11 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie we Wrocławiu na Biskupinie w ok. ul. Braci Gierymskich. Mieści się na parterze w jednopiętrowej kamienicy. Kamienica odnowiona pięknie utrzymana, nowy dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

4 700 zł64 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: ***mieszkanie wolne od zaraz *** Polecam bardzo ładny 2-pokojowy apartament 64m2 przy ul. Grabiszyńskiej Apartament składa się z : *dużego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegadłowicza

Kleczków,Wrocław

445 000 zł57 m² 7 807,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2. Mieszkanie do remontu! Pełen rozkład, mieszkanie dwustronne. *2 nieprzechodnie pokoje, w tym jeden z wyjściem na balkon *oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jarocińska

Osobowice,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 894,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w Listopadzie 2023 Zlokalizowany w zielonej części dzielnicy Osobowice kameralny trzykondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

456 630 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, dwupokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

384 000 zł41 m² 9 365,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Gaj, przy ul. Krynickiej. Cena do negocjacji! Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, mierzące 41m2, składające się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pilczyce

Pilczyce,Wrocław

458 000 zł46 m² 10 019,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,71m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żytnia

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

We Speak English! Na wynajem jasne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Starym Mieście przy ul. Żytniej, 700 metrów od pl. Legionów. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Pilczyce,Wrocław

396 400 zł39 m² 10 253 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja na pilczycach! Opiekun nieruchomości: tel. 2 pok. z ogródkiem na Pilczycach! Kameralne budownictwo - tylko 1 budynek, 4 piętra. Nieruchomość o projektowanej powierzchni 38,66.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Maślice

Maślice,Wrocław

539 999 zł47 m² 11 489,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Maślice lux Premium 47m2 z Ogrodkiem 55m2/2015! Polecamy sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 47,07 m parter w 2-piętrowym bloku bez windy z 2015 rokuwrocław, fabryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Międzyleskiej Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęt agd Zalety mieszkania: - dobra lokalizacja - Mieszkanie bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kwiska

Wrocław,dolnośląskie

2 798 zł57 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe ul. Kwiska tramwaj - Magnolia/ 50m2 Balkon Winda! Polecam do Wynajmu mieszkanie przy Magnolii / tramwaj! Mieszkanie 2 pokojowe, jednopoziomowe, usytuowane na 10 pietrze , budynku11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Biskupin

Biskupin,Wrocław

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, mamy przyjemność zaprezentować Państwu w pełni umeblowane, dwupokojowe mieszkanie na Wrocławskim Śródmieściu - Ołbinie. Lokal znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku, wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

3 250 zł55 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od 07.11.2022r- Polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 4 piętrze przy ul. Księcia Witolda (śródmieście-Centrum-Nadodrze). Apartament usytuowany w genialnej inwestycji ,3840",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

433 000 zł35 m² 12 266,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż na zasadzie cesji nowe, dwupokojowe mieszkanie z 2022r w stanie deweloperskim o wielkości 35,3 m2. Mieszkanie usytuowane jest w nowym apartamentowcu, osiedle port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

492 500 zł45 m² 10 944,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2 pok. balkon, parking, fabryczna! Opis Na sprzedaż piękne mieszkanie dwupokojowe o całkowitej powierzchni 44,8 m2. Mieszkanie jest jasne i przestronne a dzięki zmianie układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

595 000 zł49 m² 12 128 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław, krzyki, jagodno, ul. Kajdasza. Komfortowe mieszkanie w nowym budownictwie z klimatyzacją, dużym balkonem i miejscem postojowym! Pełen rozkład! - Przestronny układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

430 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Słoneczne mieszkanie dwu pokojowe na 1 piętrze z widokiem na tereny zielone Zlokalizowane na spokojnym i bezpiecznym osiedlu we Wrocławiu nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

378 999 zł41 m² 9 266,48 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Centrum/2pok./ Grabiszyńska- 39m2/ Tramwaj Lux Na sprzedaż mieszkanie 38 m2 przy ul. Spiżowej (boczna ul. Grabiszyńskiej). Do mieszkania przynależy pomieszczenia piwniczne. Mieszkanie własnościowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

3 350 zł45 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo,polecamy na wynajem mieszkanie w najbardziej prestiżowej dzielnicy Wrocławia, otoczone parkami, w bliskiej odległości do centrum miasta i do ch Borek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 000 zł55 m² 73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

OD 14 grudnia, do wynajęcia apartament 55 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Nadodrze,Wrocław

425 000 zł34 m² 12 611,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,7 m2 w "plombie" z początku 21 wieku. Wrocław, nadodrze. balkon funkcjonalne mieszkanie z dużą szafą w korytarzu, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Józefa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

689 000 zł51 m² 13 496,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja hb1820 hb1820 to nowoczesny apartamentowiec, który zwraca uwagę elegancką bryłą i wyważoną formą. Elewacja budynku została ozdobiona gustownymi detalami, które pomagają utrzymać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

516 000 zł48 m² 10 728 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Olimpia port, kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na II piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Śródmieście,Wrocław

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie (39 mkw) znajdujące się na drugim piętrze w kamienicy ul. Roosevelta. Gotowiec inwestycyjny, możliwość przejęcia najemców. ogrzewanie gazowe, rozkładowe, po remoncie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słonimskiego

Psie Pole,Wrocław

3 150 zł44 m² 70,79 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe + balkon W centrum Dostępne od zaraz - usytuowane w świetnej lokalizacji (promenady Wrocławskie), gotowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

48 M, duży taras, os.KUCHNIA, JAGODNO (CZTERY PORY ROKU) Do sprzedaży ładne, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem (46m2).położone na wysokim parterze 4-piętrowego budynku, na strzeżonym osiedlu Cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

439 000 zł47 m² 9 406,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod Klucz * miejsce postojowe naziemne gratis Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabiszyn

Grabiszyn,Wrocław

425 000 zł38 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne 38m2/po remoncie/2 pokoje/grabiszyn/ Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na Grabiszynie. Znajduje się na 2 piętrze kamienicy, z przynależną do niego piwnicą. Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szparagowa

Klecina,Wrocław

535 000 zł52 m² 10 219,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż przytulne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,35 mkw, zlokalizowane w lubianej przez wszystkich Wrocławian, południowej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

439 000 zł47 m² 9 414,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

614 900 zł54 m² 11 387 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 54m2 z ogródkiem 85m2 Mieszkanie składa się z: - salonu (17, 3m2) z wyjściem na ogród (85m2), - osobnej kuchni (6.5m2) - pokoju 14,3m2, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

630 000 zł51 m² 12 441 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowy apartament Z tarasem I widokiem na zielone patio, w prestiżowej inwestycji nowa papiernia! 2-pokojowe mieszkanie z tarasem, o powierzchni 50,52 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

540 000 zł46 m² 11 775 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam Państwu do zaoferowania piękne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ulicy Sołtysowickiej w dzielnicy Psie Pole. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Himalajska

Gaj,Wrocław

450 000 zł40 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40m2 (w akcie notarialnym) ale z uwagi na skosy po podłodze wychodzi 55m2. Antresola niepełnowymiarowa nad częścią dzienną - nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Brodzka

Pracze Odrzańskie,Wrocław

3 300 zł100 m² 33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне на русском языке wirtualny spacer: /p/bqeodh Lokalizacja: pracze Odrzańskie ulica Brodzka Ilość pomieszczeń: 2 (pokoje są przechodnie) Metraż:.