dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Wrocław - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

2 480 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 480 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Popowice

Popowice,Wrocław

579 000 zł44 m² 13 159,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe komfortowe mieszkanie z wyposażeniem - 2 pokoje z balkonem nie ma pcc 2%- klient tylko gotówkowy. Salon (podłoga wysokiej klasy panele, okna pcv ,ściany gładź gipsowa, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

380 186 zł40 m² 9 550,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sępolno

Sępolno,Wrocław

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na prezentację klimatycznego mieszkania położonego na uwielbianym przez mieszkańców Wrocławia Sępolnie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Poświętne

Poświętne,Wrocław

320 000 zł36 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację 2 pokojowego mieszkania, położonego na 1 pietrze. Powierzchnia nieruchomości to 35,68 m2, znajduje się ona na 1 piętrze czteropiętrowego bloku z windą i domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

490 860 zł49 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj Mieszkanie z ogródkiem na Księżu. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Krajowej

Gaj,Wrocław

410 000 zł33 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Po remoncie 2 pokoje + loggia / Gaj Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane w okolicach ul Armii Krajowej. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

420 000 zł38 m² 11 067 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: tel. Znakomite jako: * inwestycja pod wynajem * pierwsze mieszkanie * Układ mieszkania: - dwa osobne pokoje ( po ok. 11 m2 i 8 m2 ) - kuchnia połączona z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

435 955 zł49 m² 8 825 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun Oferty tel. Dwupokoowe mieszkanie na osiedlu oporów otoczenie nieruchomości: inwestycja położona bardzo blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

643 014 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru! Dwupokojowe mieszkanie nad rzeką W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

379 890 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

384 369 zł41 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie dla pary lub studenta z balkonem na wrocławskich Kuźnikach, w sąsiedztwie zielonej okolicy Lasu Kuźnickiego i Parku Tysiąclecia. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

396 472 zł49 m² 8 156,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% комісії для покупця. Новобудова на Вроцлавському Пшє-Полю. Двокімнатна квартира на 8 поверсі з терасою. Сонячна,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

351 540 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2 - pokojowe z balkonem na Jagodnie we Wrocławiu. Super cena! Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz podatku pcc i nie płacisz prowizji, a to oznacza, że oszczędzisz kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

346 390 zł37 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z tarasem. Termin realizacji inwestycji planowany jest na I kwartał 2023 roku. Lokalizacja: inwestycja położona jest na osiedlu Jagodno. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jordanowska

Oporów,Wrocław

399 900 zł43 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% комиссии Бесплатная консультация и помощь в ипотеке Новостройка на Опорове с личным тренажtрным залом для.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

377 894 zł40 m² 9 550,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

354 403 zł36 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska Nie płacisz prowizji Oraz podatku pcc 2% Chcesz porównać inne oferty? - Jeśli poznam Twoje oczekiwania to znajdę najlepszą ofertę na rynku Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

369 000 zł40 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opiekun Oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie na Stabłowicach o powierzchni 40m2 z dużym balkonem Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze bez windy w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Osobowice,Wrocław

399 000 zł41 m² 9 732 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przytulne 2 pokoje na cichym osiedlu - Osobowice Zapraszamy na prezentację: tel. Otoczenie nieruchomości: - kameralne osiedla w sąsiedztwie Lasu Osobowickiego i Zalewu, zielone tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Krzyki,Wrocław

416 025 zł43 m² 9 675 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław Oporów 2 pokoje, 43,0 m2 Termin realizacji 2022-09 Dzielnica: krzyki, oporów Powierzchnia mieszkania: 43,0 m2 Cena:416 025, 00 zł Termin realizacji: 2022-09 Standard Wykończenia Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jagodno

Jagodno,Wrocław

345 735 zł35 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe 2 - pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem na Jagodnie. Oszczędź nawet kilka tysięcy! Kupując na rynku pierwotnym nie płacisz prowizji i podatku pcc. Atuty: - ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

579 000 zł44 m² 13 159,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam Państwu jasne mieszkanie dwupokojowe położone na jednym z najnowocześniejszych osiedlu Wrocławia. Osiedle Port Popowice dewelopera Vantage zlokalizowane w sąsiedztwie Parku Zachodniego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

350 517 zł38 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

424 975 zł43 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Latem Dwupokojowe mieszkanie z dużym Balkonem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojnów

Wojnów,Wrocław

339 000 zł35 m² 9 554,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! nowe osiedle Z 2021 roku! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone na nowym osiedlu 4km od granicy Wrocławia! Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sycowska

Psie Pole,Wrocław

2 700 zł36 m² 75,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: psie pole/sycowska Metraż:35,9m2 , Piętro: 1/4, niski blok z lat 60tych Informacje dodatkowe: do lokalu przynależy piwnica opis nieruchomości : Na wynajem dwupokojowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

383 956 zł39 m² 9 845,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez podatku pcc i bez prowizji! Zamieszkaj w zielonej, rozwijającej się części Wrocławia! Bliskość parków, jak i infrastruktury usługowo-handlowej sprzyja wyborze mieszkania właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

463 360 zł51 m² 9 050 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji! bez pcc! Serdecznie polecam piękne, słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Oporowie. Lokalizacja: oporów Ilość pokoi: 2 Metraż: 51,20 mkw. Kuchnia: aneks Piętro: parter. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Jagodno

Jagodno,Wrocław

565 000 zł47 m² 12 057,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lux *** 2 pokoje + balkon + m. w garażu/ Jagodno Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Jagodnie w nowym budownictwie z 2021 roku. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 5 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty: tel. 2 pokoje, balkon, ul. Strzegomska, ogrzewanie miejskie. Mieszkanie do kapitalnego remontu! Świetnie sprawdzi się jako inwestycja. Bardzo dobra komunikacja z całym miastem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Stare Miasto,Wrocław

4 200 zł48 m² 88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2pok. z widokiem na rzekę, centrum opiekun oferty Tel: e-mail: ***for English scroll down*** Polecam luksusowy apartament o pow. 48m2, zlokalizowany w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

468 000 zł44 m² 10 636,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny design / cicha I spokojna okolica / blisko parku bezpieczne I nowoczesne osiedle 15 minut od centrum Osiedle powstaje w dzielnicy Krzyki, na południu Wrocławia. Jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

360 000 zł33 m² 10 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Serdecznie polecam na sprzedaż 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Huby,Wrocław

465 000 zł54 m² 8 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania wygodne mieszkanie we Wrocławiu. Położone w doskonałej lokalizacji - południowa część miasta, blisko dworca pkp, aquaparku, uniwersytetu Ekonomicznego, szpitala Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

429 000 zł49 m² 8 719,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami i balkonem. Tuż obok Staw Pilczycki :) mieszkanie, w którego skład wchodzą: dwa pokoje, jasna kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barycka

Nadodrze,Wrocław

435 000 zł56 m² 7 779 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2 w klimatycznej kamienicy na Nadodrzu Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w klimatycznej kamienicy na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł65 m² 85 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: *** We speak English *** Polecam do wynajęcia 2pok. mieszkanie na ostatnim piętrze o pow. 65m2 w budynku Odra Tower w centrum Wrocławia (10min spacerem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prosta

Stare Miasto,Wrocław

397 000 zł37 m² 10 773,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z antresolami, 2 łazienkami i kuchnią oraz strychem o powierzchni użytkowej 36,85m kw.(z antresolami - ok.50m kw). Pełne wyposażenie też stosowne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

434 300 zł43 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dala od zgiełku miasta na wrocławskich Stabłowicach. Nowe budownictwo, pełna infrastruktura. Powierzchnia wynosi 43 m2 i składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

347 169 zł37 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

371 721 zł42 m² 8 865,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie w 4 piętrowym bloku - gotowe, po odbiorach. Przed budynkiem powstają domy - 1 piętrowe, a nad nimi rozciąga się panorama okolicy i miasta. Mieszkanie składa się.