dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 028 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 028 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od teraz! Do wynajęcia przestronny apartament 3 pokojowy z pięknym ogrodem oraz tarasem. Mieszkanie ulokowane na parterze budynku przy ul. Hallera, tuż przy ch Borek., na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

749 000 zł62 m² 11 984 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Możliwość czterech pokoi! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,5 m2, usytuowane na drugim piętrze ośmiopiętrowego budynku mieszkalnego z 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poświętne,Wrocław

603 875 zł48 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje nowe, komfortowe życie czeka na Ciebie na wrocławskim Poświętnem! Odkryj nowoczesny, pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Ołtaszyn,Wrocław

999 000 zł62 m² 16 112,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To 62-metrowe, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

569 000 zł55 m² 10 345,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 55 ma w samym centrum Wrocławia. 3 pokoje, oddzielna kuchnia, rozkładowe plus piwnica; mieszkanie na 4 piętrze z windą. Doskonała lokalizacja oraz pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

986 000 zł66 m² 14 939,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65,78 m , położone we Wrocławiu na Krzykach. To miejsce, które było ,a w zasadzie nadal jest domem dla rodziny aktualnych właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiaduktowa

Jagodno,Wrocław

609 000 zł52 m² 11 781,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m2 z tarasem, na pierwszym piętrze kameralnego dwupiętrowego bloku, na wrocławskim Brochowie. Bez prowizji od klienta kupującego!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 2-m piętrze niskiego bloku przy ul. Długiej we Wrocławiu. Układ mieszkania: 3 niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

912 066 zł64 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 67,45m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** rewelacyjna lokalizacja- centrum*** *** ul. Pułaskiego / komuny paryskiej *** *** przystanek tramwajowy I autobusowy pod budynkiem *** *** 1,2 km do rynku! *** *** winda W budynku *** ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

818 000 zł63 m² 12 984,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Siemianowicka na Księży Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63m2 - pełen rozkład, składające się z przedpokoju, salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

3 500 zł88 m² 39,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Hubach, dzielnica Krzyki we Wrocławiu w ładnej kamienicy z ocieploną i odnowioną elewacją. Mieszkanie ma powierzchnię razem 88,05m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

565 000 zł54 m² 10 560,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszam na prezentację mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, położone przy ul. Drukarskiej, blisko ronda Powstańców Śląskich, co daje wiele możliwości komunikacyjnych. Krzyki Południe to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

762 344 zł68 m² 11 132,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 950 zł60 m² 65,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. nieruchomości Tel: **for English scroll down** Mam przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok.62 m zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Lokum Porto. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Serdecznie polecam do wynajęcia trzypokojowy apartament o powierzchni 64 m2. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w nowoczesnym budybnkunieopodal Wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siostrzana

Partynice,Wrocław

1 499 000 zł119 m² 12 634,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, jakich brakuje na Klecinie! najważniejsze informacje: - lokalizacja: ul. Siostrzana 4 / Klecina - Ilość pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

1 150 000 zł84 m² 13 723 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel: przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 83,8 m na sprzedaż! Oferujemy piękne i w pełni wyposażone mieszkanie, które składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 031 339 zł58 m² 17 745 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament w centrum miasta, z dwoma tarasami, wykończony i gotowy do zamieszkania! Opiekun oferty tel. Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Nadodrze,Wrocław

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja dla studentów. Opis Oferujemy ustawne, 60 metrowe mieszkanie w samym centrum miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saperów

Borek,Wrocław

8 000 zł97 m² 82,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorzowska

Księże Małe,Wrocław

749 000 zł67 m² 11 129 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam na sprzedaż piękne, przestronne i klimatyczne mieszkanie położone w kameralnej części Księża Małego. Do centrum 15 minut tramwajem! We speak English, ukrainian and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Żmigrodzka

Różanka,Wrocław

620 000 zł59 m² 10 508 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun oferty Numer licencji pfrn 30901 tel. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym trzypokojowym mieszkaniem, które łączy w sobie przestronność, światło i niezwykłe walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

789 000 zł54 m² 14 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie tuż obok Parku Grabiszyńskiego. Adres: ul. Stolarska Wrocław - tuż obok ulicy Racławickiej. Cena: 789.000zł + 35.000zł za miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł87 m² 7 442,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 87,34 m , położone w klimatycznej, przedwojennej kamienicy przy ul. Wyszyńskiego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

748 873 zł66 m² 11 346,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej i zarazem dobrze rozwiniętej okolicy, a centrum chcesz mieć w zasięgu kilku minut - to miejsce może Cię pozytywnie zaskoczyć. I speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

3 990 zł65 m² 61,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*** Dostępne od zaraz atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie dla rodziny 2+1 lub pary, widok na zieleń, cisza i spokój - idealne do pracy zdalnej*** For English please scroll down We also speak Ukrainian,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

679 500 zł54 m² 12 486,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych remontów? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,42 m na wrocławskich Stabłowicach będzie doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

550 000 zł48 m² 11 425 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na bliższych Krzykach o powierzchni 48 mkw. Ekspozycja okien od strony zachodniej - mieszkanie jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

565 500 zł54 m² 10 472,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Top lokalizacja blisko do centrum - kwiatkowskaidealne dla inwestora ,studentów, rodziny Mieszkanie jest w stanie do odświeżenia lub remontu. 3 pokojowe mieszkanie-bardzo dobra lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołbińska

Śródmieście,Wrocław

580 000 zł59 m² 9 830,51 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 3-pokojowe, 59 m Wrocław, ołbin, jedności Narodowej Piętro: 6/6 Blok z 1992 r. Bez windy Piwnica Rozkład mieszkania (59 m ) Salon z aneksem kuchennym wygodna, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kleczków,Wrocław

890 000 zł58 m² 15 242,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwustronne mieszkanie z 3 pokojami i tarasem na Promenadach Wrocławskich. Idealne dla rodziny i osób ceniących komfort i funkcjonalność. Gotowe do wprowadzenia. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Wrocław

6 700 zł68 m² 97,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogrodem przy Parku Szczytnickim Twoja prywatna strefa zieleni w prestiżowej okolicy Wyobraź sobie poranki z kawą we własnym ogrodzie, ciszę i zieleń za oknem oraz park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

7 200 zł80 m² 90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. *dostępny od teraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80m2. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Rakowiec,Wrocław

599 000 zł64 m² 9 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekun Oferty tel. Rewitlizowana kamienica mieszkanie polecane jako inwestycja lub na własne potrzeby 3 pokoje ok. 20 minut pieszo lub 11 min. komunikacją publiczną do wrocławskiego Rynku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

690 000 zł55 m² 12 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | Wrocław Stabłowice, ul. Stabłowicka Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

729 000 zł55 m² 13 254,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzy pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 55 m2 / po podłodze dodatkowo pokój 8m2. Nieruchomość z balkonem położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brochów,Wrocław

559 000 zł46 m² 12 073,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Mościckiego Świetna propozycja inwestycyjna lub dla rodziny. Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 46,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

660 000 zł62 m² 10 645,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja *przestronne, 3 osobne pokoje *instalacje po wymianie pl/en: na sprzedaż 3 pokoje z balkonem i po remoncie instalacji elektrycznych. Mieszkanie ma 62,10 m2 i znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

824 000 zł59 m² 13 966,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, narożnego 3-pokojowego mieszkania z dużym 14-metrowym balkonem, zlokalizowanego w kameralnej, nowoczesnej zabudowie. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

987 221 zł55 m² 17 901 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Dużo prywatności! Spokojne część osiedla w samym centrum miasta! | 2 Balkony, umeblowane! Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to prężnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij