dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Stare Miasto,Wrocław

2 480 zł65 m² 38,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty 3-pokojowe mieszkanie 64,9 m | ul. Rydygiera | Nadodrze Wrocław Na wynajem przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,9 m, położone na 3. piętrze z 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powstańców Śląskich

Stare Miasto,Wrocław

947 469 zł68 m² 13 982,70 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z prywatnym zielonym tarasem o powierzchni ponad 18 m to doskonała propozycja dla osób, które cenią komfort, funkcjonalność i nowoczesny styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł54 m² 13 919,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Zalesie,Wrocław

1 461 950 zł68 m² 21 423,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji i podatku pcc - zakup bezpośrednio od dewelopera Na sprzedaż wyjątkowy apartament z dużym ogrodem, położony w nowoczesnej inwestycji tuż przy Parku Szczytnickim. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

7 900 zł73 m² 108,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rozbrat

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł80 m² 8 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie w zadbanej kamienicy okolice Parku Tołpy. Mieszkanie jest słoneczne, z dużym potencjałem dla konesera zachowało oryginalne drzwi i sztukaterie na sufitach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

851 900 zł81 m² 10 566,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m , znajdziemy funkcjonalne mieszkania dwupokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 2-m piętrze niskiego bloku przy ul. Długiej we Wrocławiu. Układ mieszkania: 3 niezależne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

809 000 zł61 m² 13 188,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! miejsce postojowe gratis! Dwustronne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Huby,Wrocław

699 900 zł55 m² 12 702,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Dwustronne rozkładowe funkcjonalne trzypokojowe mieszanie z osobną kuchnią w bardzo dobrej lokalizacji. blisko do centrum- licencjaserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczepin,Wrocław

2 200 zł71 m² 30,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Litomskiej (szczepin). Mieszkanie o powierzchni 71,40m składa się z: 3 pokoje w tym jeden z wyjściem na balkon, oddzielna jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pretficza

Krzyki,Wrocław

644 000 zł48 m² 13 386 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ładne przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego wójciklicencja nr 16128 Dobra propozycja dla siebie jak i jako dobra inwestycja Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

625 000 zł44 m² 14 204,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Zadbane ładne ustawne trzypokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą w idealnej lokalizacji niedaleko do Centrum i do Uniwersytetu Ekonomicznego - Licencja 16128- serdeczne polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia starannie zaprojektowane, bardzo jasne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 6. piętrze nowoczesnego budynku z windą. Lokal wyróżnia się południową ekspozycją okien, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

5 900 zł84 m² 70,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 85 m2, z tarasem 14 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, dzięki czemu przestrzeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

1 850 000 zł95 m² 19 449,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament przy Odrze, 96m2, młyn Maria Specjalista ds. nieruchomości Tel: fantastyczny widok na Odrę! 5 balkonów! Kameralna inwestycja w samym centrum Wrocławia. Narożny 3 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

850 000 zł63 m² 13 545,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie, w którym po prostu chce się zamieszkać - 3 pokoje z balkonem, wrocław Gaj, ul. Wandy Rutkiewicz genialna lokalizacja przyjemny balkon, cicha, spokojna okolica W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Poświęcka

Poświętne,Wrocław

774 000 zł54 m² 14 405,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem, gotowe do zamieszkania w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na północy Wrocławia. Polecam! Opiekun oferty: tel. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

538 038 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

766 309 zł52 m² 14 607,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Klasyczne, 3 pokojowe mieszkanie z loggią i tarasem, dwustronne, narożne o powierzchni 52,46m2 w świetnej południowej lokalizacji - na wrocławskich krzyki/partynice tuż przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Góralska

Stare Miasto,Wrocław

737 000 zł55 m² 13 296 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 223 075 zł132 m² 9 265,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

W samym sercu Przedmieścia Oławskiego, kilka minut spacerem od tętniącego życiem Rynku, powstał apartament dla osób, które cenią sobie przestrzeń inną niż wszystkie - nieszablonową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Gaj,Wrocław

899 000 zł69 m² 13 047,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,90 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Nyskiej na osiedlu Tarnogaj. Mieszkanie usytuowane jest na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Partynice,Wrocław

950 000 zł77 m² 12 321,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe na wrocławskich Partynicach, 3 pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 77 m2 ( 100M2 po podłodze)w apartamentowcu z 2006 roku. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł47 m² 13 927 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. *** stare miasto *** Zamieszkaj w komfortowym mieszkaniu. Już wkrótce po kapitalnym remoncie. Wspaniała lokalizacja. Otoczenie nieruchomości: bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

819 000 zł63 m² 12 967,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3M pośród ciszy, zieleni - idealne miejsce dla rodziny. Serdecznie zapraszam do zakupu 3. pokojowego mieszkania o metrażu 63,16 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

3 600 zł67 m² 53,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia przestronnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 67 m , położonego na nowoczesnym osiedlu w prestiżowej dzielnicy Krzyki. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

699 673 zł59 m² 11 773,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Fajne, duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 59,43m2 z ogrodem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

900 000 zł53 m² 16 949 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10 m2 położone jest na ostatnim piętrze w dwupiętrowym budynku zaraz przy Rynku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Klecina,Wrocław

667 006 zł54 m² 12 297,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł57 m² 10 840,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,1 m , położone na 8. piętrze w 11-piętrowym budynku z nową windą przy ul. Żmigrodzkiej 24 we Wrocławiu I Psie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszyn,Wrocław

410 000 zł41 m² 10 108,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym przy ul. Spiżowej. Funkcjonalny układ 40 m idealny pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie z możliwością pełnej personalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

750 000 zł73 m² 10 205,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję Państwu piękne mieszkanie z balkonem. Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Klecina,Wrocław

1 089 990 zł69 m² 15 726,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na pograniczu wrocławskich osiedli Krzyki - Klecina. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Przedstawiam Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Estońska

Nowy Dwór,Wrocław

630 000 zł64 m² 9 843,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. ok. 64 m2 na Nowym Dworze. Oferta bardzo dobra dla rodziny, która chce dostosować mieszkanie do swoich potrzeb i standardów. Mieszkanie jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zakrzów,Wrocław

549 000 zł50 m² 11 050,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu - ogród. Ostatnie gotowe mieszkania W tej inwestycji Na sprzedaż jedno z ostatnich mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Zofii Gumińskiej na wrocławskim Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

782 455 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

699 000 zł58 m² 11 989,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje po remoncie przy Bulwarze Ikara. Winda, piwnica, oddzielna kuchnia i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Stare Miasto,Wrocław

729 000 zł51 m² 14 218,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. 3 pokoje po remoncie! | dla studenta | tramwaj Otoczenie nieruchomości: kameralne budownictwo w ścisłym centrum. Wokół dużo zieleni, miejsca do.