dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie do wynajęcia - 3-pokojowe we Wrocławiu - Biskupin przy ul. Olszewskiego* Na wynajem jasne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Olszewskiego, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zakrzów,Wrocław

549 000 zł50 m² 10 908 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na osiedlu - ogród. Ostatnie gotowe mieszkania W tej inwestycji Na sprzedaż jedno z ostatnich mieszkań w nowej inwestycji przy ul. Zofii Gumińskiej na wrocławskim Zakrzowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 000 zł82 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrocławia. Idealny wynajem dla rodziny lub grupy osób uczących się. Doskonała lokalizacja i świetna komunikacja z uczelniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

899 000 zł67 m² 13 434 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 66,92 m - Kawalerzystów Ołtaszyn Wrocław Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66,92 m , usytuowane na drugim piętrze w budynku przy ul. Kawalerzystów we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

791 110 zł71 m² 11 080 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie w centrum Wrocławia to propozycja dla osób, które chcą korzystać z miasta na co dzień, bez kompromisów komunikacyjnych. To oferta dla tych, którzy cenią bliskość pracy, usług,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

899 000 zł79 m² 11 358 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław. Jasne i przestronne 3 pokoje | 79 m | Balkon 8 m | Widok na Park | Kozanów Na sprzedaż jasne, trójstronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

745 955 zł53 m² 14 162,80 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2026-03 Funkcjonalne mieszkanie z tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 050 000 zł72 m² 14 650,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na Kępie Mieszczańskiej, przy ul. Dmowskiego - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Maślice,Wrocław

749 999 zł57 m² 13 141,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,07 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zielonej i spokojnej części Wrocławia - na Maślicach, przy ulicy Zawidowskiej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

781 152 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

739 999 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe, doskonale doświetlone mieszkanie położone na 9. piętrze w 11-piętrowym budynku na wrocławskim Gaju. Mieszkanie pierwotnie miało układ trzypokojowy - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

749 900 zł82 m² 9 201,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,5m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni - łazienki - przedpokoju - balkonu. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ślężna

Borek,Wrocław

899 999 zł58 m² 15 448 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rozwinięta infrastruktura | nowoczesny budynek | 1 piętro | balkon | 3 pokoje | stan deweloperski Na sprzedaż przestronne mieszkanie powstałe z połączenia dwóch niezależnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

750 000 zł58 m² 12 993,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie, w którym od razu poczujesz się jak w domu - Stabłowice, ul. Jodłowicka Są mieszkania, które od pierwszego kroku sprawiają, że czujesz się w nich dobrze. Jasne, ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Swojczyce,Wrocław

3 850 000 zł100 m² 38 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w miejscu, które łączy komfort, styl i naturę. Kupujesz bez dodatkowych kosztów - nie pobieram prowizji od strony kupującej Marzysz o przestronnym, nowoczesnym mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Plac Grunwaldzki,Wrocław

589 589 zł54 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,34 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej na osiedlu Plac Grunwaldzki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

669 000 zł77 m² 8 688,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Jedyne takie mieszkanie na piętrze z 3 niezależnymi pokojami - ul. Jaracza - 15 minut do Placu Grunwaldzkiego. Świetne jako inwestycja. Metraż: 77 m2 Piętro 4/4 bez windy Czynsz: 1050 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

563 100 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe. Ul. Grabiszyńska. Pierwsze piętro w cztero piętrowym budynku. Niski czynsz. 560 zł / miesięcznie. Lokalizacja: mieszkanie w świetnej lokalizacji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

690 000 zł62 m² 11 210,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

649 000 zł47 m² 13 945 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Krucza, wrocław Na sprzedaż komfortowe i w pełni gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,5 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 890 000 zł134 m² 21 572 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Unikalny penthouse Z widokiem na ogród botaniczny | wyszyńskiego | wrocław Luksusowy apartament | Taras 46 m | Widok na Ostrów Tumski | Ekskluzywne meble w cenie | Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

839 100 zł74 m² 11 323,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Przestronne mieszkanie z ogrodem - idealne do zamieszkania lub jako inwestycja. Prezentuje na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 74,1 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Osobowice,Wrocław

750 000 zł72 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż jest jasne, dwupoziomowe mieszkanie na wrocławskich Osobowicach. Mieszkanie ma 72,31 m , ma przynależną komórkę lokatorską i miejsce postojowe w garażu poziemnym na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

526 186 zł44 m² 11 923,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Rozkładowe, klasyczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 z ogrodem 20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Partynice,Wrocław

2 800 zł74 m² 37,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Poter Nieruchomości! Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i balkonem o powierzchni ok. 74 m2 na 1 piętrze 3 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olszewskiego

Biskupin,Wrocław

635 000 zł56 m² 11 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Cenisz sobie ciszę, spokój i otoczenie zieleni? Zależy Ci na dobrej komunikacji tramwajem? Jeśli tak - to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie na wyspie Biskupin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

1 084 900 zł78 m² 13 998,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

77,5 m | Taras z widokiem na zieleń | 2 miejsca postojowe | Technologia smart Home | klimatyzacja w każdym pokoju Na sprzedaż funkcjonalne i starannie zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo! Mam przyjemność przedstawić na wynajem komfortowe i wygodne mieszkanie 3-pokojowe. Lokal jest idealny dla 2 osób. Przestronny apartament znajduje się na 8 piętrze Browary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

5 900 zł87 m² 67,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: lutstel.: Polecam do wynajęcia wyjątkowe, luksusowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87 m, położone w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części.

Szczegóły ogłoszenia