dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

620 000 zł58 m² 10 652,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Pełen rozkład - idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,20 m 2 usytuowane na 1 piętrze 4-piętrowej wielkiej płyty. Nieruchomość zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępa-Szarzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzy osobne pokoje mieszkanie dwustronne dwa balkony, centrum Wrocławia atrakcyjna cena Do wynajęcia przytulne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m . Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gądów Mały,Wrocław

649 000 zł65 m² 9 938,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław, ul. Horbaczewskiego Przedmiotem oferty jest przestronne mieszkanie o powierzchni 63,6 m , położone na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybulskiego

Śródmieście,Wrocław

837 350 zł67 m² 12 455 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy o pow. 67.23m2, zlokalizowane przy ulicy Cybulskiego we Wrocławiu Bliskość centrum miasta, dogodne połączenie komunikacyjne oraz tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

700 000 zł64 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 64 m , zlokalizowane na 3. piętrze w ośmiopiętrowym budynku z windą, wybudowanym w 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Boya-Żeleńskiego

Karłowice,Wrocław

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie z garderobą, 40 metrowym tarasem i miejscem w garażu podziemnym na wrocławskich Karłowicach. Apartament jest w stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

9 000 zł110 m² 82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Na wynajem wyjątkowy apartament z widokiem na rzekę w sercu Wrocławia. Do dyspozycji mieszkańców dwie sauny oraz sala fitness - dzięki czemu zadbasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

781 152 zł66 m² 11 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

912 066 zł64 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 67,45m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Promień

Biskupin,Wrocław

1 049 000 zł62 m² 16 810,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun oferty: 3 pokoje | mieszkanie | 62,4 m2 + 4,7 m2 piwnica | Biskupin (wrocław) Otoczenie nieruchomości: biskupin to ceniony za bliskość centrum, jak i przepiękną zieloną okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

750 240 zł70 m² 10 770 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

950 000 zł59 m² 16 101,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie własnościowe na sprzedaż o powierzchni 59,39 m znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku z 2016 roku, na osiedlu Promenady Wrocławskie. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarnogaj,Wrocław

737 000 zł65 m² 11 343,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Blizanowicka

Krzyki,Wrocław

696 168 zł67 m² 10 344,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Księżu Wielkim we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego budynku mieszkalnego, z terminem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

805 577 zł70 m² 11 457,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**komfort codzienności. Potencjał inwestycyjny. Lokalizacja, która działa na Twoją korzyść.** Idealny balans między bliskością centrum miasta a spokojem nowoczesnej dzielnicy z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

715 000 zł67 m² 10 624,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3 pokoje, osobna kuchnia, balkon, winda z poziomu 0, dwustronne. Parking za szlabanem, kom. lokatorska, rowerownia. Obok Astry. Opiekun oferty: nr lic. Pfrn 30802 tel. Całkowita powierzchnia to 67,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

579 000 zł54 m² 10 702,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Popowice, tuż obok Magnolii! Opiekun oferty: tel. Opis nieruchomości: na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Tarnogaj,Wrocław

879 900 zł64 m² 13 804,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie z 3 pokojami i balkonem, o powierzchni 63,74 m2, położone na 5. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

539 000 zł54 m² 9 959 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 54,12 m2 z balkonem, położone jest na 7 piętrze, w 10-piętrowym budynku! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

699 000 zł67 m² 10 386,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Ponad 67-metrowe, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze kamienicy, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum Wrocławia. Opiekun oferty: licencja pfron: 31437 Kontakt: otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jarocińska

Osobowice,Wrocław

449 000 zł62 m² 7 301 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyłączny Opiekun Oferty Tel: tylko W sdp Nieruchomości! 7 301 za metr! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,50 m2 znajdujące się na parterze domu przy ul. Jarocińskiej. Wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krępicka

Leśnica,Wrocław

499 000 zł63 m² 7 878,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Mieszkanie w zabytkowym budynku. Otoczenie nieruchomości: wokół znajduje się niska zabudowa i dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Śródmieście,Wrocław

1 099 000 zł71 m² 15 478,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Wyjątkowa, stylowa, trzypokojowa nieruchomość w sercu Nadodrza Opiekun oferty: -Opuchlik Nr licencji pfrn 23867 Otoczenie nieruchomości: mieszkanie 10 minut od Rynku. Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

975 432 zł90 m² 10 867,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - przestrzeń o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z terminem na 3 Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partyzantów

Sępolno,Wrocław

759 000 zł54 m² 13 926,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, ale chcesz pozostać blisko centrum Wrocławia? To świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów komfortowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

809 000 zł63 m² 12 770,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z ogrodem i balkonem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

950 000 zł76 m² 12 467,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż jasne, przytulne w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni użytkowej 76,2 m2 znajdujące się w spokojnej części wrocławskiego jagodna przy ulicy Wagnera. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oleśnicka

Ołbin,Wrocław

550 000 zł35 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1918

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania po gruntownym remoncie na granicy Ołbina i Nadodrza Wnętrza spod ręki architekta, stylowe i przytulne Opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Klecina,Wrocław

678 800 zł61 m² 11 127,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne zadbane dwustronne trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, balkonem, przynależną piwnicą w budynku z windą z własnymi miejscami postojowymi pod budynkiem tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

770 000 zł50 m² 15 471,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wrocław, krzyki, tarnogaj, ul. Klimasa. Świetna lokalizacja, duży balkon. Blisko tramwaje i sklepy! Na sprzedaż jasne, niedawno wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Klimasa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

829 000 zł82 m² 10 109,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy przy ul. Ciepłej - Wrocław Centrum Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,22 m (+ 16,7 m metraż trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 045 000 zł75 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapomnij o kompromisach. Przedstawiamy niepowtarzalne mieszkanie, które łączy luksus prywatności z komfortem miejskiego życia. To nie jest zwykły lokal to miejsce z duszą, stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgodna

Przedmieście Oławskie,Wrocław

678 899 zł65 m² 10 443 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

! na sprzedaż dwustronne W pełni rozkładowe mieszkanie 65m2! Z balkonem O powierzchni 8m2 od strony cichego podwórka! W doskonałej lokalizacji Z dojazdem do takich miejsc jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

747 284 zł66 m² 11 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

o wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 380 240 zł102 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam na wynajem mieszkanie w samym centrum miasta. Idealna lokalizacja dla każdego studenta! Możliwość prezentacji w dowolnym terminie, po uprzednim umówieniu spotkania. Zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśnica,Wrocław

590 735 zł55 m² 10 713,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz fajnego mieszkania dla rodziny bądź pary, w spokojnej, rozwiniętej okolicy, z łatwym dojazdem do centrum i błyskawicznym wylotem na aow - to mieszkanie może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowe z rynku pierwotnego, 3 pokojowe o powierzchni 56,91m2 z balkonem na zielonym, spokojnym Brochowie w południowej części Wrocławia Krzyków. Mieszkanie jest rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

644 000 zł48 m² 13 416,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie, po remoncie z 2024r., blisko do Uczelni do Uniwersytetu Ekonomicznego WójcikLicencja nr 16128 Dobra propozycja dla siebie jak i jako dobra inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Strachocin,Wrocław

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dla osób szukających lokalizacji we Wrocławiu blisko terenów zielonych, lubiących kontakt z naturą, spacery z psem lub aktywność fizyczną , do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe.