dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zemska

Nowy Dwór,Wrocław

755 000 zł62 m² 12 157,80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Nowy Dwór. Bardzo dobra lokalizacja, w zasięgu ok 10min spacerem znajduje się: basen, tramwaj, park, siłownia, szkoła, lodowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Klecina,Wrocław

3 400 zł60 m² 56,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eng below Na wynajem mieszkanie o wysokim standardzie na Klecinie. Nigdy nie wynajmowane, przy bocznej ulicy, świeżo opuszczone przez jedynych właścicieli. Lokalizacja: klecina, pomiędzy Parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 400 zł61 m² 56,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ścinawska

Szczepin,Wrocław

589 000 zł49 m² 12 020,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo dobra lokalizacja z pełną komunikacją i 15 min. do Rynku. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Trzy osobne pokoje - idealne pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

649 000 zł48 m² 13 521 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Po remoncie | 3 pokoje | Ceniona lokalizacja! Układ pomieszczeń: - pokój z aneksem kuchennym - 2 niezależne pokoje - łazienka - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Otmuchowska

Tarnogaj,Wrocław

915 000 zł68 m² 13 455,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, na Tarnogaju. Mieszkanie jest rozkładowe i składa się z: 3 pokoi (pokój dzienny 21,5 m + 2 sypialnie - 12 i 11,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

624 175 zł62 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Idealne dla Rodziny. Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przedmiejska

Fabryczna,Wrocław

5 000 zł60 m² 83 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący tel: dostępne od 1 kwietnia *english vesion below* Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowe na wynajem. Oferowana nieruchomość znajduje się w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

948 950 zł95 m² 10 019,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Inwestycja/gotowa kawalerka+mieszkanie do remontu Bardzo fajna nieruchomość przy ul. Jedności Narodowej o powierzchni prawie 100 m2, idealne dla inwestora lub dla rodziny Lokal został podzielony na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Kuźniki,Wrocław

564 999 zł56 m² 10 089,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Hit / kuźniki wrocław / autobus / 3 pok / Mieszkanie 56,09 m2 + balkon 6,44 m2 + piwnica 2,15 m2. (suma 64,68m2). Lokalizacja: kuźniki. Hermanowska. Spokojna i bardzo cicha okolica. Obwodnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

695 000 zł56 m² 12 410,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokoje, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój razem 56 m2 Słoneczne, blisko centrum, doskonała komunikacja, mieszkanie doskonałe na wynajem na pokoje. Pierwsze piętro, bez windy. duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina

Nadodrze,Wrocław

500 000 zł48 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy z częścią mieszkalną znajdujący się w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum miasta. Nieruchomość położony w okolicy placu Bema,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Otwarta

Nadodrze,Wrocław

500 000 zł49 m² 10 177,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie do generalnego remontu cena do rozsądnych negocjacji! Mieszkanie położone na trzecim piętrze kamienicy ( nad mieszkaniem jest strych ) na ulicy Otwartej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

4 800 zł70 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia nowe mieszkanie na Swojczycach z widokiem na rzekę! Składa się z 2 oddzielnych pokoi, salonu z eko-kominkiem i aneksem kuchennym ( 29,8 m2 ) i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Partynicka

Klecina,Wrocław

3 200 zł66 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękne mieszkanie, z dużym balkonem na zamkniętym osiedlu W nowym budownictwie - dostępne praktycznie od ręki. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

275 000 zł74 m² 3 696,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Okazja!/wrocław/tanio!/dolnobrzeska/leśnica/3pok.!superinwestycja! tak tanio jeszcze nie było! Okazja! Idealne do wyremontowania i pod wynajem. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż bezczynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

798 900 zł69 m² 11 548,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Top Bez pcc z ogródkiem/nowe wojnów/parking/las Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z 3 pokoi wraz z ogródkiem. Nowo wybudowana inwestycja z 2023 przy ul. Bagiennej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł53 m² 12 696,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie na najwyższym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Psie Pole,Wrocław

3 100 zł48 m² 64,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe W cenie balkon media miejskie internet W cenie nowe budownictwo opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe przestronne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

756 864 zł75 m² 10 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego 70 metrowe, duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu garaży. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

887 000 zł64 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie powierzchni 63,7 m2 na ostatnim piątym piętrze(najwyższy budynek na olimpii port) z wyjściem bezpośrednio z budynku do parku. Opiekun Oferty telefon Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

690 000 zł49 m² 14 082 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Przestronne, pięknie urządzone 3-pokojowe mieszkanie na nowym, zamkniętym osiedlu! Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

677 999 zł57 m² 11 811,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Lux/kaparowa/lipa piotrowska/3 pok./BALKON/GARAŻ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57 m2 zlokalizowane na Lipie Piotrowskiej przy ul. Kaparowej, i piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalowowolska

Krzyki,Wrocław

649 000 zł56 m² 11 491 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Opiekun nieruchomości: telefon Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym potencjałem blisko centrum. Ze względu na układ jest możliwość pozostawienia 3 osobnych pokoi lub otworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

760 000 zł65 m² 11 638,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór wielki/3pok/top/komórka/balkon/winda/od/zaraz Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polarna

Krzyki,Wrocław

657 400 zł61 m² 10 777 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładne, w pełni rozkładowe 3 -pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 60,9 m 2 na wysokim parterze 3 piętrowego budynku z 1982.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

644 999 zł52 m² 12 449,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Kamieńskiego- milart | 3 pok | garaż!. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 51,8 m.kw. położone na 1 piętrze w budynku z 2017r. przy ul. Kamieńskiego, budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

649 000 zł56 m² 11 486,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 56,5 mkw Składa się ono z: - dużego pokoju o powierzchni 21 mkw z balkonem w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł51 m² 12 604,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli cenisz sobie spokój i obcowanie z naturą, ta oferta spełni Twoje oczekiwania. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,73 m2, z loggią. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

889 000 zł69 m² 12 867,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie z dużym balkonem. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Bartoszowice,Wrocław

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68 mkw do wynajęcia Opis: z przyjemnością oferuję do wynajęcia urokliwe mieszkanie o powierzchni 68 m , położone w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Gaj,Wrocław

3 200 zł63 m² 50,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem przytulne, 3pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 63,1m2. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

852 000 zł61 m² 13 967,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż dobrze zlokalizowane dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m2 w dzielnicy Wojszyce w okolicy ul. Grota - Roweckiego Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Gaj,Wrocław

749 749 zł58 m² 12 926,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 przy ul. Borowskiej. Mieszkanie przeszło remont generalny i jest gotowe do zamieszkania od zaraz. Z uwagi na lokalizację jest to świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

689 998 zł54 m² 12 801,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Hit! / Ołtaszyn / 3 pok / ogród! Ołtaszyn/3 pok+garderoba+2 ogródki Polecam mieszkanie zlokalizowane na Ołtaszynie w kameralnym 2-piętrowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Oporów,Wrocław

589 987 zł53 m² 11 111 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski biura nieruchomości Opiekun Oferty telefon 3 pokojowe mieszkanie na os. Oporów otoczenie nieruchomości: inwestycja położona bardzo blisko terenów zielonych, park Grabiszyński (2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworcowa

Przedmieście Oławskie,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 179,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone przy ulicy Dworcowej. Lokal na 3 pietrze z 4 bloku (bez windy ) posiada powierzchnię 45,17 m2. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

669 001 zł66 m² 10 095,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Top dla Rodziny/pełen rozkład z balkonem/piwnica Oferujemy na sprzedaż duże ładne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na Zakrzowie o łącznej powierzchni 66,20 m2. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

749 550 zł57 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

618 000 zł56 m² 10 982,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0 % prowizji Wysoki standard wykończeń Kameralna inwestycja Realizacja 09.2024 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 56,27mkw zlokalizowane w okolicach ul Opolskiej na Księżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Brochów,Wrocław

550 000 zł71 m² 7 730,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W budynku dwu lokalowym Z ogrodem! W mieszkaniu zamontowana klimatyzajca! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe zlokalizowane na Brochowie. Mieszkanie o pow 71,15 mkw składa.