dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 036 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 036 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

550 000 zł55 m² 9 920,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klucze w biurze. Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,44 m2 na 4 piętrze 4 piętrowej kamienicy na Krzykach, w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

1 249 000 zł65 m² 19 245 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie z dwoma tarasami zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu Odra Tower bezpośrednio w centrum Wrocławia! zachęcam do obejrzenia filmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

695 088 zł65 m² 10 628,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ok Oltaszyn lux 3 pokoje 63,7m2 garaz 2 poziomy/top! polecamy Klimatyczne mieszkanie na spokojnym osiedlu w przy Torze wyscigow konnych Do sprzedania komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Huby,Wrocław

599 000 zł46 m² 13 067,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Mieszkanie zostało w tym roku odświeżone. Mieszkanie sprzedawane wraz z pełnym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Fabryczna,Wrocław

474 998 zł42 m² 11 176,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Fabryczna/krzyki/nowydwór/nowodworska/3pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 1. piętrze w wyremontowanym kameralnym budynku z 1930r. składającym się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

860 000 zł47 m² 18 109 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: tel. Świetnie zaaranżowane o wysokim standardzie wykończenia, 3 pokojowe mieszkanie z ładną panoramą - 1,4 km od Rynku! Otoczenie nieruchomości: - inwestycja w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

679 000 zł53 m² 12 850,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

619 999 zł46 m² 13 451,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oltaszyn 3 pokoje /46m2/garazx2! Dostępna do mieszkania działka rod Partynice o powierzchni 400 m2, cena do ustalenia. Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 46,05 m 4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

545 665 zł52 m² 10 433 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe do odbioru 4q2024 oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości Na osiedlu znajduje się profesjonalnie wyposażony, klimatyzowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

562 050 zł60 m² 9 342,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu mieszkalne o powierzchni 60,16 m2 z balkonem zlokalizowane w spokojnej okolicy! Oferta idealnie sprawdzi się dla miłośników praktycznych rozwiązań, ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mińska

Muchobór Mały,Wrocław

869 000 zł60 m² 14 578,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie z 2016 roku o powierzchni 59,61 m2, i piętro Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - 19,23 m2 - sypialnia I - 14,36 m2 - sypialnia II -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

795 001 zł55 m² 14 451,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psie/pole/3pok./parter/balkon/top/lux./WROCŁAW Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

800 000 zł66 m² 12 213,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór wielki/3pok./hit/komórka/balkon/winda/hit Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

637 560 zł55 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość doskonale sprawdzi się dla miłośników zieleni i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Dodatkowy pokój może pełnić rolę pokoju dziecięcego lub biura do pracy zdalnej. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

850 000 zł63 m² 13 489,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Muchobór wielki/3pok./TOP/PARKING/BALKON/KOMÓRKA Proponujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63 m2. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

749 550 zł57 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Dwustronne mieszkanie z osobną kuchnią. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bagienna

Wojnów,Wrocław

798 950 zł69 m² 11 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

!Bez pcc z ogródkiem/nowe wojnów/parking/las Oferujemy na sprzedaż mieszkanie składające się z 3 pokoi wraz z ogródkiem. Nowo wybudowana inwestycja z 2023 przy ul. Bagiennej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

799 000 zł55 m² 14 427,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg234-rz/k2-1-9 Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - gotowe do oddania - mieszkanie dwustronne - sypialnie od strony północnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

3 300 zł90 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od kwietnia Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

1 351 000 zł100 m² 13 510 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Doskonała lokalizacja blisko centrum przestronne apartamenty dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej funkcjonalne rozkłady Nowoczesny apartamentowiec położony blisko centrum z własnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Krzyki,Wrocław

844 480 zł53 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników życia w centrum miasta! Inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

779 000 zł61 m² 12 869,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsap Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Sołtysowicach. Lokalizacja: sołtysowice Ilość pokoi: 3 Metraż: 60,53 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

960 000 zł53 m² 18 113,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej klimatyzacja taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58m2, położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Chorwackiej na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie ładne, dwustronne, słoneczne w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

741 020 zł63 m² 11 799,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2025-08 Dwustronne mieszkanie z balkonem W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litomska

Szczepin,Wrocław

770 000 zł63 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe o pow. 63 m2 znajdujące się w okolcach ul. Litomskiej na Szczepinie ( Dzielnica - Starme Miasto ) we Wrocławiu Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł70 m² 16 414,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kowalska

Psie Pole,Wrocław

786 865 zł65 m² 12 190 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie zwlekaj! Umów się na darmowe spotkanie z naszym doradcą kredytowym. Opiekun oferty: tel: mieszkanie na kameralnym, nowoczesnym osiedlu 2 piętrowych willi miejskich. Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

720 000 zł53 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

! rezerwacja! Witam, do sprzedania posiadam mieszkanie na Wrocławskich Stabłowicach przy ul. Arbuzowej wybudowane w 2015 roku. Mieszkanie o powierzchni 53,28m2 składa się z sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Śródmieście,Wrocław

1 019 000 zł76 m² 13 487,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

2 850 zł68 m² 41,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 179 000 zł72 m² 16 262,10 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Top Browary/perełka nad Odrą/duży taras 40mk2 Na sprzedaż duże jasne mieszkanie z balkonem znajdujące się na 10 piętrze z 17 o powierzchni 72,5 m przy ul. Jedności Narodowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowowolska

Borek,Wrocław

649 000 zł46 m² 14 050,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zakupu 3 pokojowego, świeżo wyremontowanego mieszkania , powierzchnia lokalu to 46,19 m2 + dodatkowo piwnica. Znajduje się ono na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku z lat 80tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

798 525 zł58 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Czerwiec 2024 Dwustronne, narożne mieszkanie z dwoma balkonami. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

949 000 zł62 m² 15 291,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg193-rz Zapraszam do obejrzenia mieszkania. oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - położenie północno- wschodnie: łagodne i równomierne oświetlenie, unikniesz nadmiernego nagrzania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

618 970 zł56 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Na sprzedaż przyjemne, słoneczne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Księżu Wielkim. Lokalizacja: krzyki/księże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

819 210 zł56 m² 14 525 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wrocław Krzyki ul. Racławicka - tu powstaje nowe, niezwykłe osiedle mieszkań na południowym obszarze Wrocławia położone tuż obok trzech wrocławskich Parków: grabiszyńskiego, klecińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

798 365 zł63 m² 12 697 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Dział deweloperski Biura sdp Nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc oraz prowizji. Mieszkanie o powierzchni 62,88m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

990 000 zł102 m² 9 667 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Idealne pod wynajem! Po generalnym remoncie! Na sprzedaż duże mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 102,41m2 w świetnej lokalizacji pod wynajem Plac Grunwaldzki we Wrocławiu. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poświętne,Wrocław

635 872 zł53 m² 12 086,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do wykończenia i zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe plus antresola, na III piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 236/12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klasztorna

Wojszyce,Wrocław

1 300 000 zł109 m² 11 926,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław wojszyce / 3 pokoje / garaż / taras/ogród polecam serdecznie I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Przedstawiam Państwu przytulne, dwustronne mieszkanie trzypokojowe.