dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ołowiana

Grabiszyn,Wrocław

779 000 zł66 m² 11 803 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Opiekun oferty: rozkładowe mieszkanie na Grabiszynie na 1 piętrze z miejsce postojowym w hali garażowej Układ pomieszczeń: - pokój - Sypialnia - Salon - Kuchnia - Łazienka - Spiżarnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

698 996 zł49 m² 14 382,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Premium/olimpiaport/chałupnicza/3pok/2balkon/garaż! premium! gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3 pokojowe, w pełni urządzone mieszkanie przy ul. Chałupniczej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Zgorzelisko,Wrocław

478 205 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o ponadprzeciętnych walorach funkcjonalnych. Na kompaktowym metrażu architekci zaproponowali wygodny pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na taras oraz dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Swojczyce,Wrocław

740 911 zł71 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Pozwolenie na użytkowanie * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie idealne dla Rodziny. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Mieszkanie zostało niedawno wyremontowane i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

565 000 zł46 m² 12 250,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Premium Jagodno 3-pok/46m2 Taras Parking Przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze we Wrocławiu przy ul. Buforowej/kajdasza (osiedle Nowe Jagodno). Budynek z 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolumba

Swojczyce,Wrocław

938 000 zł64 m² 14 767 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecam 3 pokoje z samodzielną kuchnią z balkonem zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części miasta na wrocławskich Swojczycach. Winda, klimatyzacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

698 000 zł58 m² 11 993,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe słoneczne i przestronne mieszkanie we Wrocławiu (pełen rozkład). Mieszkanie jest położone na zielonym osiedlu Popowice z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Powstańców Śląskich,Wrocław

598 000 zł45 m² 13 288,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż całkowicie wyremontowane mieszkanie znajdujące się w centrum Wrocławia - idealne dla rodziny lub inwestycję. Mieszkanie: całkowicie wyremontowane mieszkanie znajdujące się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

729 997 zł69 m² 10 572 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium Apartament Gorlicka/ 3p/ 69m2 Polecamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Psim Polu przy ul. Gorlickiej w bloku z 2013 roku, na 3 piętrze (ostatnim). Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Kępa Mieszczańska,Wrocław

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament w Marinie II, nad Odrą, w sąsiedztwie Rynku Powierzchnia ok. 78m2. Obszerny salon z aneksem kuchennym i jadalnią, z wyjściem na balkon. sypialni nr 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

592 773 zł60 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp269-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, wschód - duża łazienka ok.5,4m2 - korytarz z miejscem na szafę - aneks kuchenny z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Wrocław,dolnośląskie

744 996 zł58 m² 12 802,80 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum/ ok. Wyspy Słodowej / nowe budownictwo Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia. Mieszkanie się znajduje na 5 piętrze w bloku przy ul. Kaszubskiej. Okna są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

592 753 zł58 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa Narożne mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

629 000 zł60 m² 10 474,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 679000 zł! Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

610 000 zł54 m² 11 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przedstawiam Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia na Starym Mieście. Mieszkanie jest idealne dla pary, pod wynajem dla studentów oraz dla osób, które cenią sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potokowa

Maślice,Wrocław

829 000 zł71 m² 11 636,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 71,24 m2 znajdujące się na wrocławskich Maślicach przy Ulicy Potokowej 26. Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 125 001 zł72 m² 15 605,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Top!ogród Botaniczny/2 balkony do wykończenia! kupujący nie płaci podatku pcc Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,6 mk2 w nowym apartamentowcu przy ul. Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marynarska

Plac Grunwaldzki,Wrocław

675 943 zł67 m² 10 150,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Hit dla Rodziny z balkonem/szkoła/po remonciebk2%! Idealne mieszkanie dla Rodziny z balkonem/zakrzów!top/hit Oferujemy na sprzedaż duże ładne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

774 000 zł56 m² 13 925,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg234-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - oddane do użytku - mieszkanie dwustronne - sypialnie od strony północnej - salon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Pilczyce,Wrocław

690 000 zł69 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż! Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy, o powierzchni 69 m2 kw plus 21 m2 góra. Opis nieruchomości: mieszkanie dwupoziomowe składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz możliwy rabat nawet 50000 zł cena transakcyjna 699000 zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gosławicka

Pilczyce,Wrocław

690 000 zł66 m² 10 502 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokoje na zielonych Pilczycach Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji. Opiekun oferty: zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

619 000 zł57 m² 10 860 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: tel. Ustawne mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 57 m2 z przynależną dużą komórką lokatorską o powierzchni 10 m2 oraz miejscem postojowym. Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

849 900 zł60 m² 14 210 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Jagodno. Mieszkanie nowoczesne, rozkładowe, mierzące 59,81m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

540 000 zł50 m² 10 742 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Karłowice-Różanka trzypokojowe dwustronne w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 50,27 m2 Mieszkanie położone na 9-tym piętrze 11-sto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

780 000 zł61 m² 12 826,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo - Sołtysowicka | 3 pok | rozkład! Polecam na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania. Idealne dla rodziny z dziećmi jak i pod wynajem. Mieszkanie 3-pokojowe z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

784 991 zł58 m² 13 418,70 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piekny 3 pok/ ux Premium krzyki jagodno 60m2/garaz/top! Polecamy mieszkanie, które znajduje się na wrocławskim Jagodnie, przy ul. E. Kajdasza. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pełczyńska

Psie Pole,Wrocław

688 999 zł80 m² 8 601,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Okazja/lipapiotrowska/pełczyńska/3pok./TARAS/OGRÓD Duże, przestronne mieszkanie z ogródkiem! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

820 000 zł66 m² 12 492,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Muchobór Wielki/3pok./top/komórka/autobus/balkon Polecamy Państwu na sprzedaż nieruchomość powstała w tzw. nowym budownictwie co zapewnia wysoką energooszczędność. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

899 001 zł89 m² 10 137,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

799 999 zł64 m² 12 463 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Ołbin/3pok./BALKON/PIWNICA/LUX./TRAMWAJ/TOP/OKAZJA Prezentujemy Państwu na sprzedaż jest mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji znajdującej się na Ołbinie. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Byczyńska

Swojczyce,Wrocław

719 995 zł60 m² 11 989,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Swojczyce | 3 pok. | rozkład | 2 balkony |. Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone na 1 piętrze we Wrocławiu na Swojczycach - ul. Byczyńska Pokoje: 18, 10, 10; kuchnia oddzielna: 10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

488 999 zł54 m² 9 140,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Centrum/topinwestycja/bema/staremiasto/3pok./TANIO Przedstawiamy Państwu na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy pl. gen. Józefa Bema. Mieszkanie do gruntownego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł45 m² 13 777,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Plac Legionow 3 pokoje /45mw tramwaj/lux! polecam 3 pokojowe słoneczne mieszkanie w samym centrum Wrocławia, nieopodal ulicy Grabiszyńskiej. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze 8-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kajdasza

Krzyki,Wrocław

750 000 zł59 m² 12 711,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lux 3 Pok/59,20m2 Balkon Garaż Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza. Mieszkanie oddane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

749 000 zł50 m² 14 920,30 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Home Brand oferuje w pełni wyposażone, 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,20m2, usytuowane na nowym osiedlu przy ulicy Jesionowej. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Grabiszyn,Wrocław

600 000 zł47 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Aleja Pracy. Nieruchomość składa się z : - 3 pokoi, - aneksu kuchennego - łazienki - holu Bezpłatny parking dla mieszkańców bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

3 000 zł64 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na Gaj-u, na Krzykach. Mieszkanie w pełnym rozkładzie, z osobną kuchnią i dużym balkonem. Niedawno odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

639 288 zł58 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nr oferty: tlp265-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - ekspozycja 3-stronna: północ, południe, wschód - duża łazienka ok.5,4m2 - korytarz z miejscem na dużą szafę - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Wrocław,dolnośląskie

610 002 zł54 m² 11 292,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Centrum ul. Dworcowa 3-pok/ 56m2 Piwnica Balkon/ Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 54 m2 znajdujące się na 3 piętrze przy ul. Dworcowej. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (z jednego wyjście na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij