dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oficerska

Powstańców Śląskich,Wrocław

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo polecam na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie, świetnie nadające się pod wynajem czy inwestycje. Nieruchomość pomimo bliskości ronda Powstańców Śląskich i centrum, jest cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Bieńkowice,Wrocław

408 421 zł46 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona część Wrocławia Trzypokojowe mieszanie na Bieńkowicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

571 892 zł50 m² 11 194,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie o funkcjonalnym układzie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

661 711 zł62 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne, rozkładowe mieszkanie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

589 500 zł62 m² 9 447,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Borek. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, mierzące 62,4m2 składające się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

569 000 zł52 m² 11 031,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Mieszkanie o funkcjonalnym układzie W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

699 000 zł63 m² 11 025,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***przytulne mieszkanie na zielonym osiedlu idealne dla rodziny*** mieszkanie Z balkonem, zamykany garaż. I dodatkowe miesjsce postojowe, duża komórka likatorska funkcjonalny układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

985 000 zł106 m² 9 275 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe mieszkanie z możliwością zrobienia czterech pokoi, z aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni 106,9 m2 (po podłodze powierzchnia wynosi 109 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

506 610 zł47 m² 10 862 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja na Zakrzowie, powstaje w cichej i spokojnej części Wrocławia, z dala od zgiełku codziennego pośpiechu i hałasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

769 999 zł55 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe Zerniki 55m2/3 pokoje /garaz /taras Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m2 wraz z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

680 000 zł62 m² 10 968 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 62 m2. Położone na cichym osiedlu Stare Miasto. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na Starym Mieście. W okolicy dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Piastów

Oporów,Wrocław

3 100 zł56 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,35m2 znajduje się na 1. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku z windą. Otoczenie: mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 432 080 zł125 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 124,8 m2 znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym wieżowcu. Inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gnieźnieńska

Szczepin,Wrocław

779 000 zł55 m² 14 260 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Idealne mieszkanie dla rodziny, od słonecznej strony, z wyjściem na taras z wszystkich trzech pomieszczeń. Wkrótce finał budowy inwestycji. Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Graniczna

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł60 m² 11 621 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

rozkład / widok na zieleń / przy factory 2015/ top Polecamy na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na prestiżowym osiedlu LC Corp Graniczna, przy centrum handlowym Factory we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

799 000 zł95 m² 8 410,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni po podłodze ok. 95 m2 - usytuowane w budynku z 2009 roku w niskiej zabudowie. Ul. Gagarina, wrocław - Muchobór Wielki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

564 880 zł49 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje z balkonem na Południu Wrocławia Opiekun oferty: tel. licencja pfrn 28332 3-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 49,12m2 znajdującego się na 2 piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł56 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny, bez pcc! Cesja praw! Polecam na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 56 m2, usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku mieszkalnego z 2022 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Fabryczna,Wrocław

600 000 zł48 m² 12 476,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry, sprzedam ciche mieszkanie o powierzchni 48,09 m2. Lokal się znajduje przy mało ruchliwej ulicy Szczęśliwej, od strony pl. Pereca, naprzeciwko przedszkola z terenem zieleni. Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pasteura

Plac Grunwaldzki,Wrocław

890 000 zł97 m² 9 185 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Opiekun Oferty Wioletta Jabłońska tel. Duże ( prawie 100 m2 ) 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się w budynku z lat 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

800 000 zł65 m² 12 307,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na ul. Wagnera - Wrocław, jagodno, usytuowane na 1. piętrze budynku z 2011 roku. Możliwość zakupu miejsca postojowego wraz z komórką lokatorską (blisko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

509 000 zł48 m² 10 686,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

***oferta bez prowizji*** psie pole - zakrzów - osiedle lokum verde - taniej niż U dewelopera *** lokal ma już założoną księgę wieczystą *** Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

460 000 zł46 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46m znajdujące się na ul. Szpitalnej. Lokal znajduje się na wysokim parterze. Budynek ocieplony w 2002r. Instalacja pionowa wodno -kanalizacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

621 250 zł50 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W realizacji 06.2024/Mieszkanie 2lub3pok. 50m2/balkon/ Wrocław ul. Racławicka Mieszkanie położone na pięknym, spokojnym, zielonym osiedlu. Do wyboru mają Państwo 2 lub3 pok, 50m2 mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

5 699 zł70 m² 81,41 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy 3- pokojowy przestronny apartament o powierzchni 70m2 znajdujący się na 1 piętrze przy ul. Księcia Witolda 11 z przepięknym widokiem na Odrę i klimatyzacją. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

744 000 zł55 m² 13 434,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe, gotowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Możliwość zakupienia miejsca postojowe w garażu podziemnym! Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Wrocławskim Szczepinie. Wysoki parter w niskim czteropiętrowym bloku z wielkiej płyty. Rozkładowe dwustronne z balkonem typu loggia i przynależną piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

569 000 zł51 m² 11 113,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

898 998 zł71 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Top/lux/centrum/promenady wrocławskie/rzeka/balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowy apartament o powierzchni 71.4 m2 + 21.99 m2 balkon. Lokal położony jest na 4-tym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kardamonowa

Wrocław,dolnośląskie

663 204 zł63 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż, trzypokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego przy ulicy Kardamonowej na Wrocławskich Żernikach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada ogródek, to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majchra

Leśnica,Wrocław

549 000 zł55 m² 9 982 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: pfrn nr. 28679 tel. Trzy pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Otoczenie nieruchomości: leśnica to kameralne osiedle Wrocławskiej dzielnicy Fabrycznej, otoczone parkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Partynice,Wrocław

600 000 zł58 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokal w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd! Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie z antresolą użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inżynierska

Grabiszyn,Wrocław

2 799 zł48 m² 58,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fat 3 pokoje/ Grabiszyn Loggia/ 47m2!park grabiszynski top Polecam 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Grabiszynie przy ulicy Inżynierskiej .Do mieszkania przynależy piwnica,możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

565 654 zł51 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe we wrześniu 2023 Trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

699 000 zł60 m² 11 728,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : T: niezwykle funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,6 mkw, położone na 2 piętrze, w 7 - kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na osiedlu z 2009 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Toru Wyścigowego na Partynicach. Mieszkanie jest przestronne, ma wygodny rozkład,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

770 000 zł55 m² 14 074,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,71 m2 wraz z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu wielostanowiskowym znajdujące się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Kozanów,Wrocław

638 999 zł54 m² 11 831,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Top Dla rodziny przy odrze/park rozkład Oferujemy na sprzedaż fajne mieszkanie 3 pokojowe na 8 piętrze w bloku z windą o powierzchni ok 54 m kw z balkonem oraz piwnicą. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołbin,Wrocław

769 000 zł71 m² 10 875 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Piękne 3 pokoje w centrum| Do wprowadzenia | Klimatyzacja | Tramwaj | Centrum | Zapytaj w biurze sdp Nieruchomości o możliwości finansowania tej inwestycji w programie Bezpieczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

430 000 zł44 m² 9 764 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp Nieruchomości - co zyskuje Klient: - nie płaci podatku pcc, - obsługę dedykowanego agenta, który asystuje w całym procesie zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

829 626 zł64 m² 12 902,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników przemyślanych układów, jasnych salonów oraz życia w zielonej.