dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu

2 035 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 035 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Majakowskiego

Kuźniki,Wrocław

605 000 zł58 m² 10 356 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

[English version below] [oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] W pełni urządzone mieszkanie - gotowe do wprowadzenia się Doradca klienta: tel: opis mieszkania: mieszkanie przeszło kompleksowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strońska

Tarnogaj,Wrocław

2 800 zł64 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Polecam na wynajem przestronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 64 m2 na wrocławskim Gaju. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

996 307 zł68 m² 14 703,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wygodne, 3 pokojowe mieszkanie w nowej, prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia. Apartament położony jest na 1 piętrze w 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

3 400 zł62 m² 54,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w wysokim standardzie z pięknym zielonym balkonem na Krzykach, blisko rzeki Ślęzy! Prawdziwa perełka! Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żmudzka

Psie Pole,Wrocław

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż - 67 m | 2 sypialnie | balkon | garaż. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maczka

Ołtaszyn,Wrocław

3 300 zł74 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w Poter Nieruchomości Mam Państwu do zaoferowania przestronne 3 pokojowe mieszkanie z miejscem garażowym i dużym tarasem o powierzchni ok. 74 m2 na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 035 000 zł53 m² 19 520,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prestiżowa lokalizacja | Wysoki standard | Duża Loggia | 6 piętro | Funkcjonalny układ | ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym - 23.1m2, * sypialnia główna - 11.5m2, * sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrzańska

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English below piękne, przestronne mieszkanie W doskonałej lokalizacji przy rynku! Do wynajęcia bardzo ładne, kompleksowo wyposażone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 80 mkw zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

695 000 zł55 m² 12 613,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wolne od zaraz-Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

649 000 zł61 m² 10 639,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

[oferta wyłącznie W sdp nieruchomości] Mieszkanie tuż obok Sky Tower | 3 pok. rozkładowe 61 m2 powierzchni Doradca klienta: tel: opis mieszkania: na sprzedaż mieszkanie w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

860 000 zł54 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53,20m2, położone na 1 piętrze w bloku przy Placu Nowy Targ. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, słoneczne z osobną, jasną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (powierzchnia całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

699 000 zł51 m² 13 708,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do kontaktu i na Dzień Otwarty 21.03.2026! Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w otoczeniu pełnej infrastruktury handlowo - usługowej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Gaj,Wrocław

599 000 zł53 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, krzyki, gaj, ul. Jabłeczna Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z komórką lokatorską, na ostatnim, 11 piętrze, z panoramą na miasto. Mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Żerniki,Wrocław

869 884 zł75 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem opow. 5,2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jankiela

Psie Pole,Wrocław

729 000 zł61 m² 11 967 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie z dwoma ogródkami położone przy ul. Jankiela we Wrocławiu. Idealna propozycja dla osób ceniących komfort, nowoczesność i spokojne otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walecznych

Plac Grunwaldzki,Wrocław

943 750 zł94 m² 9 991 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 94,46 m , położoną przy Placu Grunwaldzkim, w klimatycznej kamienicy w sąsiedztwie terenów zielonych i ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ołbin,Wrocław

598 000 zł57 m² 10 491,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż , 3-pokojowe mieszkanie.| Cicha i zielona aleja Matejki na wrocławskim śródmieściu. Świetne dla pary, która szuka pierwszego mieszkania na cichej ulicy ale z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

701 154 zł59 m² 11 890 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

590 777 zł50 m² 11 815,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1. piętrze w zadbanym, niskim bloku z lat 70. Układ mieszkania jest w pełni rozkładowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł59 m² 11 751,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Doradca Klienta Nr licencji pfrn 29417 tel. Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych wrocławskich lokalizacji usytuowane pomiędzy gmachem Sądu, a Placem Kościuszki. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

803 980 zł66 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 057 142 zł69 m² 15 363,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży, dwustronny Apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,81m2 położony jest na 2 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosenna

Krzyki,Wrocław

725 000 zł69 m² 10 492 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel. Nieruchomość w trakcie sprzedaży 3 - pokojowe mieszkanie w przedwojennej kameralnej kamienicy i cichej lokalizacji na Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

739 000 zł66 m² 11 163,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Polecam mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze z balkonem! standard mieszkania: bardzo przestronne mieszkanie, odświeżone i zamieszkałe przez właściciela. Nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

680 000 zł56 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na sprzedaż - 56 m | 2 sypialnie | balkon | garaż | komórka lokatorska. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

738 000 zł58 m² 12 641,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart Cena promocyjna, mieszkanie do odbioru w marcu! W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Psie Pole,Wrocław

755 555 zł85 m² 8 888,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,3 m , położone na 3. piętrze czteropiętrowego budynku z lat 80. (technologia wielkiej płyty). Lokal jest dwustronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 130 000 zł66 m² 17 082,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: tel: serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, przestronnego mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego na jednym z najbardziej cenionych osiedli na mapie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Gajowice,Wrocław

649 000 zł62 m² 10 484,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,9 m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Lwowskiej na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Huby,Wrocław

849 000 zł65 m² 13 124,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Pięknej na wrocławskich Hubach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub inwestora,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Huby,Wrocław

649 000 zł63 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 62,93m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Otmuchowskiej na wrocławskich Hubach Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

730 000 zł66 m² 10 984 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Królewieckiej na wrocławskich Maślicach Będzie to idealna propozycja dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

580 000 zł52 m² 11 242,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Prezentujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 51,59m2 znajdujące się przy al. Matejki - tuż obok ogrodu botanicznego we Wrocławiu Nieruchomość ma ogromny potencjał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Karłowice,Wrocław

680 000 zł74 m² 9 196,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż 3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 73,94m2 zlokalizowane przy placu marsz. Józefa Piłsudskiego 15 na Wroclawskich Karłowicach Nieruchomość z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - na wrocławskim Nadodrzu Mieszkanie z ogromnym potencjałem posiada wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

1 050 000 zł71 m² 14 807,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe, jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w doskonalej lokalizacji - przy ul. Racławickiej we Wrocławiu (dzielnica Fabryczna). Z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Gajowice,Wrocław

399 000 zł49 m² 8 139,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z antresolą o powierzchni 49,02mkw zlokalizowane przy ul. Mieleckiej 3 na wrocławskich Gajowicach Mieszkanie z ogromnym potencjałem posiada.